2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada 2014 gobusleri ben o topike resim atdimmmmmmmmmmmm
sizce buyumusmuyuz bakarsiz bizim gobus azicik ciktida:KK17::KK17:

İyi aksamlar arkadaşlar bugün doktora gittik cinsiyet erkek benimki 12 haftadan beri değişmedi hepimizin bebekleri hayırlı sağlıklı olsun inşallah

benim uykularım neredeyse gebe kaldığımdan beri çok kötü:KK43: bölük pörçük... tamam lavaboya gitmek zorunda kaldığım da oluyor ama gözümden uyku aktığı halde uykuya dalamıyorum... belki bunun sebebi normalde yüzüstü yatarken artık hep sol yanıma yatmaya çalışmam da olabilir...
kizlarr hepinize soyluyorum dr.uma sordum sadece solunuza yatmak zorunda degilmisiz 28. Haftaya kadar.sala sola sirtustu yatabilirz yuzustu haric.

kızlar 17+5 günlük hamileyim belimin sağ tarafı çok ağrıyo ters bir hareket yaptım sanırım yada normalmi bilmiyorum benim gibi bel ağrısı yaşayanlar varmı aranızda :2:

Aynen canim bu bel agrisi çok kotu ya en ufak bi is yapayim yada ayakta biraz durayim basliyor... Dinlenmeden de geçmiyor.....

Canim belki poxisyonu terstir onfan kesin dememistir benimkide erkek olsaydi mutlaka pipi gorurdum dedi ama 4 boyutluda ancak kesinlesecegini soyledi o yuzden heralde %90 dedi ama bende yine dayanamayip ptesi baska dr da gidicem bakalim o ne dicek bide dr un tecrubesine de bagli tabiki ama mutlaka her dr un yanilma payi vardir diye düşünüyorum bende hep kiz istiyorum ama hayirlisi bakalim diger dr a gidince yazarim tekrar... sende baska bi dr ada gorun istersen.

Sagol canim Allah razi olsun. Ozel msj i nereden atacagimi bulamadim yaa :KK17:yardimci olursan sewinirim...

Ben özele gidiyorum bide devletemi gitsem diorum ters bişe dermiki simdiye kadar kime gidiodun felan die :/ bakalım hayırlısı benim ilk olacak sağlıklı olsunda :)

Ben özele gidiyorum bide devletemi gitsem diorum ters bişe dermiki simdiye kadar kime gidiodun felan die :/ bakalım hayırlısı benim ilk olacak sağlıklı olsunda :)

Tabi canim hepimizin temennisi o ama insan da ogrenmek istiyor yani dimi.. Hayir canim niye ters bisey soylesin bende ozele gidiyorum ikili testimi devlette yaptirdim cokta ilgilendilr valla hatta p.tesi de gitcem 4 boyulu ultrason icin zaman var daha ama belki dr randevulu yapiyodur diye isimi garantiye aliyim dedim. Tmm ozeldeki dr sormadan bazi seyleri soyluyo ama bunlarada sormak lazim yoksa tek bi laf bile etmiyorlar...

coraspin bana da başta vermişti doktorum 6. haftadan sonra lekenme oldu 7. haftadan sonra da kanama oldu bıraktım prulaton iğne yapıldı birkaç hafta. şimdi 18. haftadayız şükür. neden vermişti doktorun sana coraspini

Canim benim ilk gebelik baslangicim ikizdi..birisi bizi birakto gelisim durdi.benim tup bebek oldugundan en bastan beri coraspin vardi.kan sulandirici olarak veroyr doktr ama kanama lekelenme tarzi sikayetn olursa hemn kes bu hap arttirir defi.o donemde kestik somdi yine devm ediyoruz..bana lekelenme olunca progedtn igne vermisti doktorum.

Tabi canim hepimizin temennisi o ama insan da ogrenmek istiyor yani dimi.. Hayir canim niye ters bisey soylesin bende ozele gidiyorum ikili testimi devlette yaptirdim cokta ilgilendilr valla hatta p.tesi de gitcem 4 boyulu ultrason icin zaman var daha ama belki dr randevulu yapiyodur diye isimi garantiye aliyim dedim. Tmm ozeldeki dr sormadan bazi seyleri soyluyo ama bunlarada sormak lazim yoksa tek bi laf bile etmiyorlar...

Çok şanslısın o zaman sen.. Ben üniversitedeyim, aynı kampüs içerisinde hastaneye gittim sadece kan tahlillerimi orada yaptırayım kolay olsun işlerim var diye dışarıdan böyle kabul etmiyoruz dedi hemşire. Bir de tıp fakültesi personeliyim. Doğumdaki hocalar da yoktu o gün. Neyse yaptılar ama siz personel olduğunuz için kabul ediyoruz vs diye bir ton laftan sonra. Halbuki yaptıkları tek şey bilgisayardan iki tahlil girmek. Zaten yoğunum, dersti oydu buydu bazen öğle arasını bile çalışarak geçiriyorum, o yüzden devlette bir yere kendi üniversitemin hastanesi de dahil gitmek çok zor benim için. O gün iki tahlil vermek için 3 saat bekledim. Özel öyle değil ama iş çıkışı gidiyorum sıkıntı olmuyor. Sıkıntı yaparlarsa direkt söyleyeceksin zaten 5ten sonra size gelsem olur mu bende çalışıyorum diye :) Bi afallıyolar o zaman :)

Hepimiz icin hayirli ugurlu gun olur Insallah.
Ben dun bebisimi gormeye gittim herseyi iyiymis Masallahhh:nazar: sadece benim serviks boyum kisaymis dikkat etmen gerek agir is agir kaldirmak uzun yol yasak...diger hersey yolunda sukurler olsun:KK16:
Bu arada 18hftadir fistigim diye sevdiyim oglusummus...:KK9::KK9::KK9:
Allah hepimize hayirli bebis nasip etsin Insallahhh...
Aycaaaa neden banlanmis kizlar haberi olan varmi????
Sercem cnm hosgeldin kuzum cok ugrayamiyordun dondunmu evine?? Gobusini gordum:nazar: :KK9:buyumus cnm masallahhh

kızlar acil cevap verirmisiniz sağ alt tarafımda batma oluyor sizdede oluyormu yoksa hemen doktoramı koşsam ?

kızlar bugün bişey gördüm dikkatimi çekti babyneo yıkanabilir bebek bezi diyor hazır bezlerden daha mı iyi acaba nasıl en azından yeni doğduğunda kullanmak nasıl olur gerçi pahalı ama uzun süre kullanılıyordur heralde kullanan var mı merak ettim :emir_bebek::emir_bebek:

Yok canım sinop da yaşoyorum ama burda özel hastane olmadığından ayd bir oraya geliyoruz eşimle aslında cşnsiyetini ögrendim ben 16 haftalıkken burdaki doktorumuzdan devlet hastanesinede gidiyorum arada erkek demişti daha önce yazdım payşaltım yinede herkesin degişiyor icim rahat olsun diye bafradaki doktorumuzda söylesin bakalım odamı erkek diycek burdaki büyük bir ihtimal erkek dedi kesinleştirmek istiyorum
Sanırım siz bafrada yaşıyorsunuz?

Yok canım ben istanbul da yaşıyorum ama memleketım samsun/alaçam:KK16:

kızlar size bir şey danışmak istiyorum. ben anaokulunda çalışıyorum ve 16 haftalık hamileyim. dün bir öğrencim koşarak koridordan geliyormuş. ben tam kapıdan çıkınca birden karnıma çarptı.. çok acı hissetmedim. ama kızardı karnım biraz. daha önce böyle bir durum yaşayanınız var mı?? bir şey olmuş mudur bebeğime??? daha doktorada perşembe gitmiştik..

Öncelikle herkese günaydinlar arkadaslar....

Çok şanslısın o zaman sen.. Ben üniversitedeyim, aynı kampüs içerisinde hastaneye gittim sadece kan tahlillerimi orada yaptırayım kolay olsun işlerim var diye dışarıdan böyle kabul etmiyoruz dedi hemşire. Bir de tıp fakültesi personeliyim. Doğumdaki hocalar da yoktu o gün. Neyse yaptılar ama siz personel olduğunuz için kabul ediyoruz vs diye bir ton laftan sonra. Halbuki yaptıkları tek şey bilgisayardan iki tahlil girmek. Zaten yoğunum, dersti oydu buydu bazen öğle arasını bile çalışarak geçiriyorum, o yüzden devlette bir yere kendi üniversitemin hastanesi de dahil gitmek çok zor benim için. O gün iki tahlil vermek için 3 saat bekledim. Özel öyle değil ama iş çıkışı gidiyorum sıkıntı olmuyor. Sıkıntı yaparlarsa direkt söyleyeceksin zaten 5ten sonra size gelsem olur mu bende çalışıyorum diye :) Bi afallıyolar o zaman :)

Valla anlattiklarina gore sanliymisim gercekteni okuyunca sok oldu ne kadar tuhaf insanlar var yaa sanki eline yapisacak alti ustu bi tahlil yani bide oranin personelisin ayrica. Bi tahlil icin 3 saat ne demek yaa bide hamilesin anlayissiz insanlara rast gelmissin rabbim tekrar karsilastirmasin ins...

kızlar bugün bişey gördüm dikkatimi çekti babyneo yıkanabilir bebek bezi diyor hazır bezlerden daha mı iyi acaba nasıl en azından yeni doğduğunda kullanmak nasıl olur gerçi pahalı ama uzun süre kullanılıyordur heralde kullanan var mı merak ettim :emir_bebek::emir_bebek:
Merhaba canim o bezler ilk gunler icin kullanisli degil bence cunku bebekler ilk gunlerde cok kaka yapiyolar yika kurut falan bide kalin kurumasi da zor olur ayrica kakalarida cok civik oldugundan temizlenmeside zor olucaktir en iyisi hazir bez kullan at en kolayi bu valla...

kızlar size bir şey danışmak istiyorum. ben anaokulunda çalışıyorum ve 16 haftalık hamileyim. dün bir öğrencim koşarak koridordan geliyormuş. ben tam kapıdan çıkınca birden karnıma çarptı.. çok acı hissetmedim. ama kızardı karnım biraz. daha önce böyle bir durum yaşayanınız var mı?? bir şey olmuş mudur bebeğime??? daha doktorada perşembe gitmiştik..

Doktorunu bi arayıp sorsaydın canım emın olmak için

şimdi aradım.. doktora ulaşamadım sekreteri şey dedi.. ağrı yada kanama olmadıysa sorun yok dedi... ama içim hiç rahat değil.. ağlamaktan helak oldum. 4 saat uyabildim bütün gece ve bölük pörçük

aglama canım bi acile git emin olmak için için rahatlasım ama bana sorarsan hiç bişey olmamıştır içini ferah tut:KK16:

X