2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ah ah aynen benimde öyle zaten gece sıkışmalarım olmazsa olmaz en az 2 defa kalkıyorum....hele işyerinde 10 dk bi lavabodayım....

bide karnım iyice büyüyor yemekten sonra şişkinlik olunca gece hiç dönemiyorum....

hıh evet işte bende dönemiyorum :KK31:
sanki dokuz aylık gibi tutuna tutuna dönüyorum

ayy doğuma yakın napcaz ozamansa :18:
ben göbeğimin üstüne yatıp tahteravalli gibi döne döne yatmayı düşünüyorum :KK53::KK53::KK53:

gözünüz aydın hayırlı uğurlu olsun inşallah.Ben artık kız bebek olacağını duyunca şaşıracak hale geldim çünkü herke erkek bebek bekliyor çok ilgiç ama :)))Doktora sordunuz mu kesin mi diye?:):emir_bebek:

yüzde 80 dedi cnm doktor bende bi kızım bi oğlum olsun diyordum ama nasip değilmiş :KK16:

hıh evet işte bende dönemiyorum :KK31:
sanki dokuz aylık gibi tutuna tutuna dönüyorum

ayy doğuma yakın napcaz ozamansa :18:
ben göbeğimin üstüne yatıp tahteravalli gibi döne döne yatmayı düşünüyorum :KK53::KK53::KK53:

ay çok hoşsun hiç gülesim yoktu bi an gözümün önüne getirdim de yook artıkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Teyzelerimiz ben bugun bebegimin haraketini hiss etdim qaliba cok qaripdi oturmusdum iki kez bir otobusdd otururken birde bir magazada oldu cok sevindim tosunum annesine tekme atdi sukur
karnimda cikti biraz simdi buyuruz yavas yavas saglikli guzel insallah
ama bugun cok yurudum akintim oldu beyaz renkde sizce normal birseymi?

cnm bnmde sol tarafimda var ayni sikayet.doktora sordum normal dedi cocuktan dolayi kuyruk sokumunda oynamami ne oluyomus ama istersen sn yinede doktoruna sor

saol canım bende dediğin gibi yaptım konuştum doktorumla hamilelikten dolayı vücudun ağırlık merkezi yer değiştirip öne doğru gelmesinden dolayı ters bir harekette oluşan bir durummuş seninde aklında olsun dik durmak gerekiyormuş :KK3:

Teyzelerimiz ben bugun bebegimin haraketini hiss etdim qaliba cok qaripdi oturmusdum iki kez bir otobusdd otururken birde bir magazada oldu cok sevindim tosunum annesine tekme atdi sukur
karnimda cikti biraz simdi buyuruz yavas yavas saglikli guzel insallah
ama bugun cok yurudum akintim oldu beyaz renkde sizce normal birseymi?

beyaz akıntı bende sık sık oluyor normalmiş doktora sordum.. bu arada bende hisseder gibiyim sanki emin olamasamda, çok güzel bir duygu :KK66:)))

selam anneler biz geldik, gündemimizde cinsiyet. yarın öğreneceğiz inşallah. sizler ne zmn öğrendiniz? :26:

kızlar merhaba bugun sağlıkocana gittim test sonuclarımı aldım demir biraz düşük çıktı 2 haftadır ferrum fort kullanımyorum ama genede düşük çıktı bide bu tatonoz aşı vurduran varmı :44:
cnm saglik ocagi 20. Hafta dedi dr. Umda sedece bir doz vurdurmami soyledi.

tekrar hoş geldin o zaman :) kızınızda hayırlı olsun.

inşllh allah kalbine göre versin

ben 1 ay önce 1 hafta ara ile 5 ssat gidiş 5 saat dönüş yaptım uçakla bişey olmadı ama dr danış genede ben danıştım risk yok demişti benim için
danistim cnm Güle güle git gel dedi..

hoş buldum:) allah razı olsun.... ya uçaktan falan konuşmuşsunz bizde uçak değil ama kaplıcaya gitmeyi düşünüyoruz bu konuda fikrinz varmı doktorada soradım dü bidahakine sorarım diye......
canim bence gitme sicak su iyi olmayabilir ilik havuza girersin desem ne kadar da temiz olsa pis yani herkes giriyo hastaliklisi sagliklisi cocuklari sokuyolar cisini yapan bilmem ne mikrop kaparsin diye diyorum.hamamina girsen yine tereddüt ne bilim cnm karar senin tabi dr. Una sor baki ne dicek.

Aynen öyle.. Birileri de bişiler uydurmak için mi yaratılmışlar neee, hep bir tanıdıklara bişeyler oluyo nedense :) Hiç takma kafana gereksiz yere.. Sağ salim gider dönersiniz bebeğinle :)
insalkah cnm dr.um da oyle dedi.

kanı felan mı sulandırıyo acaba bilemedim ki.
ben limonu tuzlayıp yiyorum. hiç aklıma gelmedi zararı olur mu diye :KK31:
canim kani sulandirsa ne yazar ki catir çatır igne vuruyom kanim sulansin diye.bence boyle seylere takilmayin zararli olsa elbet duyardik dr.umuz israrla tembihlerdi yemeyin diye..

kıııısslarrr
benim gece uykularım çok bölünmeye başladı
neden rahatsız olduğumu bi türlü anlamıyorum ama sürekli uyanıyorum. uykuya dalışlarım zorlanıyor uyanınca.
normalde deliksiz uyurdum.

Ben de o durumdayım, sadece sola ve sağa yatmaktan her tarafım tutuluyor, bacaklarımı uzatamıyorum ya bir de.. sabah uyandığımda kuyruk sokumumun ağrsından yere basamıyorum bi 5 dk :KK50:

saol canım bende dediğin gibi yaptım konuştum doktorumla hamilelikten dolayı vücudun ağırlık merkezi yer değiştirip öne doğru gelmesinden dolayı ters bir harekette oluşan bir durummuş seninde aklında olsun dik durmak gerekiyormuş :KK3:

masa başinda da sürekli dik durulmuyoki ya nasl olck bilmiyorum .s bnm ağrilarim bazen sirtimada vuruyo .s

masa başinda da sürekli dik durulmuyoki ya nasl olck bilmiyorum .s bnm ağrilarim bazen sirtimada vuruyo .s

selam kızlar, benim de bel ağrim biraz erken başladı 13.hafta felandı. tüm gün masa başında çalişyorum, anladiğim kadariyla siz de öyle. ben ofis sandalyesi için ortopedik sırt yastığı aldim. internette bulabilirsiniz. benim ağrimi hafifletti briaz. bir de öğlden sonra aralıklarla kalkın masadan ufak turlar atmak bile farkediyor. denedim ben de işe yaradı. ama sabah kuyruksokumu ağrisi ile kalkmıyorum o farkli bi durum olabilir... geçmiş olsun.

balımmm napıyosun?
iştahın nasıl baken :KK52:
haftaya bende gidiyorum özele. çok sevinçliyim mehtabım. bu fırsatı her zaman yakalayamıyorum.

Bende senin gibiyim canım uzak olsada napalım özel daha iyi oluyor bende iyim canım iştahım normal deli gibi yemek yemiyorum
Ama kilo aldım yarın gidince ne kadar aldığım ortaya çıkar acıkmasam bile sürekli atıştırdım can sıkıntısından abur cuburda yiyorum :18:canım istiyor bide cok ekşili şeyler istiyor salatalara bol bol limon sıkıyor yiyorum koca bir tabak şuan bile agzım sulandı akşam icin yaptım ama salatamı :KK17:yarın inşallah güzel haberlerle döneriz evimize cok merak ediyorum en son şubat 1 de gördüm özel hastanede burdakine gittim ama göstermedi yine yavruyu sadece erkek dedi o kadar bakalım bügmüşmü heycanlıyım birde nisanın ilk haftası gidicez ondan sonra bafrayla işim bitiyor benim ailemin yanına gidicem ordan devam kaldıgımız yerden saglıkla bi bitseydi 9 ay yüregim agzımda sanki hep
Sen napıyorsun senin nasıl geciyor iştahın nasıl kusmaların bittimi küboşum sende bi ögrenseydin cinsiyetini cok merak ediyorum vallaha Ailemin yanına gitsemde ordan görüşmeye devam ederiz mutlaka

kargom geldi sonunda bunlarda bizim ciciler ..

Eklentiler

• $d622a8a6aeed4a8082eb8859e6300929-Minik.jpg
    $d622a8a6aeed4a8082eb8859e6300929-Minik.jpg
    4,4 KB · Görüntüleme: 56
  • $ea8ddf29f5cb4c99b12c06a32279708c-Minik.jpg
    $ea8ddf29f5cb4c99b12c06a32279708c-Minik.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 50
  • $40f576bc26bc44a39392c2819d9c588e-Minik.jpg
    $40f576bc26bc44a39392c2819d9c588e-Minik.jpg
    3,7 KB · Görüntüleme: 49
  • $d34cff05d3f44179ab4898278b1fb255-Minik.jpg
    $d34cff05d3f44179ab4898278b1fb255-Minik.jpg
    3,1 KB · Görüntüleme: 46
hoşgeldiiinnnn bizde merakla takipteyiz o zaman :KK66:)) biz dün öğrendik oğluşumuzu :)

:)) Teşekkürler. hoşbuldumm. oğluşunuz hayırlı olsun, başlasın ufaktan alişverişlerrrr... zaten hastane çıkışına bayildim. canın tatlı mı çekiyordu ekşi mi? klasik soru:))

X