2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy canım ne güzel gözün aydın
tüllü tüllü etekler alırsın şıkır şıkır gezer yanında ne güsel yaa :103:
oğlum olursa alırım artıkın

Eveet nasıl sevindim anlatamam ne olsa sevincektim gerçi. Enteresan bir duygu bu
Seninki oğluş gibi bakalım. Yerim onuuu

kızlar bu ultrasonun bi zararı var mıdır bebişlere???????????
bu sertleşme sorunu olduğundan beri kasıklarımda 2 haftadır hep ultrasonla bakılıyor..gecen hafta bakıldı..bu hafta yarın gene bakılacak..
bişey olmaz dimi bu sıklıkla bakılmasında bi sakınca var mıdır????????????

hayırlı olsun oğluşun :) gerçekten erkek senesi bu sene sanırım bilgilerini konu sahibi ayçaaaaaa arkadaşımıza özel mesaj atarsan ekleyecektir, sayfa arasında görüp eklemesi çok zor olur :)

yok kıs belli olmaz kız da çok ama bu sene erkek senesi o kesin valla ben büyük bir hayal kırıklığı yaşadım çünkü bütün herkes çevrem bana kızın olcak dedi bende kendimi iyice kıza alıştırmıştım doktor erkek deyinde çok şaşırdım hayırlısı böyleymiş inşallah ikinci bebeğimiz kız olur napak inşallah sizin içinde en hayırlısı olurrrrrrr

hoşgeldinnn canımmmm bebişin hayırlısı olsunnn inşallah haftaya öğrenirsinnn en kısa zamanda cinsiyetini

Hayırlı olsun beşiğiniz canım yavrun içerisinde sağlıcakla büyüsün. bende almayı düşünüyorum ama erken daha diye erteliyorum bu arada sen hangi siteden sipariş verdin ?

teşekkür ederim. amin inşaallah. ben biraz aceleciyim galiba ama olsun. netten almadım. oturduğum şehirde bi mağazaya sipariş ettim. onlar getirtiyorlar. ellerinde teşhir ürünü vardı . onu kabul etmedim.

ayyy 1 haftacık var sadece aramızda benimki de etsin artık yaaa maşallah senin kuzucuğuna

Merak etme bir sakıncası yok hem unutma onun sağlıklo ve ıyı oldugunu ancak bu şekilde anlayabılırler, telaş yapma sen Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin

banada hep kzıın olacak diyolar ama ben erkek hissediyorum.İkisinede hazırlıklıyım hangisi olursa olsun yeterli sağ salim doğsun bebişim

Güzel hamişler, bir annenin doğumdan sonra en çok ihtiyacı olan şey süt pompası ben 2013 mart annesiyim selim 7. Ayda emmeyi bıraktı 1 yaşına sayılı gunler var ama hala anne sutu alıyor duzenlı olarak sağıyorum, bloğumda süt pompası hedıyelı yazı var ıstersenız sizde şansınızı deneyin internetten annesininprensi yazın hangi süt pompası alınmalı yazısının içinde hepinize hayırlı doğumlar dilerim

testi yaptım ama sağlaması olmuş oldu:)) ara dönem anne için kız baba için erkek dönemiymiş ... kocişin dediği oldu :))) 2016 ya kadar bi çocuk daha yapmam lazım o zaman kız olacak )
Yap tabi canım hayırlısıyla bide kızın olsun inşallah

hayirli olsun cnm bi paşa daha geliyo desene :)

ayyy 1 haftacık var sadece aramızda benimki de etsin artık yaaa maşallah senin kuzucuğuna

ben ilk şubatın başında hissettim. hatta eşime deim secdede senırım başla popo yer değşti yukardan aşağı ddm gerçekte dr gittik bebek baş aşağı duruyordu.dahasonra çok nadir büyük hareketlerde bulunduğunda hsstmştm ama bu son 1 haftadır gün içinde defalarca hissediyorum. ben cayımı şeker yerine ballı içerdim bu aralar pekmezli içiyorum ondanmıdır çok hareket ediyor sakin sakin derken biranda içindeki hareketi dışarı vurdu bebişim.inşllh henüz hissedemeyen tüm anneler hiseder bu tatlı duyguyu.

Son düzenleme:
hayirli olsun cnm bi paşa daha geliyo desene :)

evvetttt

hayırlı olsun oğluşun :) gerçekten erkek senesi bu sene sanırım bilgilerini konu sahibi ayçaaaaaa arkadaşımıza özel mesaj atarsan ekleyecektir, sayfa arasında görüp eklemesi çok zor olur :)

Hemen yazacağım o halde, teşekkür ederim. Vallahi erkek senesi sanırım çünkü kimden duysam erkek bu aralar Rabbim sağlıklı sıhhatli nasip etsin cümlemize

gözünüz aydın oğluşunuz hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah

Çok teşekkür ederim amin Halen garip hissediyorum ayaklarım yere basmıyor sanki. Cinsiyet öğrenene kadar farkında mı değildim ne

aylar sonra tekrar merhaba:)gruba ilk katılanlardan biriyim ama pek aktif olamadım girip yazdığım zamanda karşımda kimse olmuyordu zaten şimdi kalabalık burası tekrar merhaba hepinizeee... bizde dün öğrendik kızımızı:)))))

Merhaba kızlar bende sessiz sedasız arada bi bakınıyorum bu topige benim dr %90 kız dedi ilk bebişte de aynı dr gidiyordum onada hemen erkek demişti ve erkek oldu inş kızım olur gerçi kız belirtilerim var aşermelerim ve karnımda kıza benziyo ama inş istediğim olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…