2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarrr bana mutlaka cvp verin :)))
Benim 1 saatlik bi ucak yolcugu yapmamda bi sakinca olur mu???

Canım ebn Nisan'da bir kongre için Aydın'dan Samsun'a gideceğim, doktorum bir sıkıntı olmaz dedi. Sende de olacağını sanmam ama kafanda bir şüphe ettiyse sen yine de kendi doktorunu bir ara sor herkesin fizyolojisi, gebelik durumu farklı.

aylar sonra tekrar merhaba:)gruba ilk katılanlardan biriyim ama pek aktif olamadım girip yazdığım zamanda karşımda kimse olmuyordu zaten şimdi kalabalık burası tekrar merhaba hepinizeee... bizde dün öğrendik kızımızı:)))))

Hayırlısı olsun.. Allah kucağına almayı nasip etsin, hepimize inşallah...

Kizlarrr bana mutlaka cvp verin :)))
Benim 1 saatlik bi ucak yolcugu yapmamda bi sakinca olur mu???

Canım bana doktorum 15.haftadan sonra seyahatlerde uçakta bir sıkıntı yok demişti. Ama her gebelik kendine özel. Eğer ekstra bir sorunun yok ise bile yine de doktoruna bir alo de :KK49:

evvetttt :KK16:

Hemen yazacağım o halde, teşekkür ederim. Vallahi erkek senesi sanırım çünkü kimden duysam erkek bu aralar :nazar: Rabbim sağlıklı sıhhatli nasip etsin cümlemize :KK16:

Çok teşekkür ederim amin :nazar: Halen garip hissediyorum ayaklarım yere basmıyor sanki. Cinsiyet öğrenene kadar farkında mı değildim ne :KK17:
bence bu duygu hepimiz için geçerli.Şimdi herkes çok heyecanlı falan ama cinsiyeti öğrendiğimizde hissettiklerimiz daha farklı olacaktır kesinlikle.Ne olacağını bilmek bebişe o şekilde hitap etmek bile daha farklı ayyy çok heyecanlı bende öğreniyim ya hemen :KK5::KK5:

Özelden msj yazın ayçaya sayfaları tek tek okuyamaz şuan pasif durumda
Bilgilerinizi tam yazın eklemesi daha kolay olur onun icin
İnşallah saglıkla kavuşuruz yavrularımıza yarın bende doktora gidicem bakalım 16 haftada erkek demişti doktorum devlet hastanesindeki şimdi bafraya özel hastaneye gidicem ordada var doktorum ona da gidiyorum o nediycek merak ediyorum
İlk olucagı icin kız erkek fark etmiyor 2 cide olsa yine fark etmez erkek saglıklı hayırlı evlat olsun yeterki

merhaba bafradamı oturuyorsun canım sen işalha ögrenirsin cinsiyetini.:KK16:

kızlar bu ultrasonun bi zararı var mıdır bebişlere???????????
bu sertleşme sorunu olduğundan beri kasıklarımda 2 haftadır hep ultrasonla bakılıyor..gecen hafta bakıldı..bu hafta yarın gene bakılacak..
bişey olmaz dimi bu sıklıkla bakılmasında bi sakınca var mıdır????????????

Canım ses dalgalarının yoğunluğuna bağlı dokuda ısı artışına neden olur, gizli doku kaybı vs gibi şeyler de söyleniyo ama sadece söyleniyo. Şu ana kadar görüntüleme yöntemlerinin içerisinde gebelik için en uygun ve en zararsız olanı merak etme... Günde bi kaç saat ultrason terapisi almadığın sürece hiç bir sakınca olmaz :)

Canım ebn Nisan'da bir kongre için Aydın'dan Samsun'a gideceğim, doktorum bir sıkıntı olmaz dedi. Sende de olacağını sanmam ama kafanda bir şüphe ettiyse sen yine de kendi doktorunu bir ara sor herkesin fizyolojisi, gebelik durumu farklı.
sorucam cnm bencede bi sikinti olmaz ama bi arkdas dediki tanidigi ucaga binmis ikizlerini kaybetmis.ama denk gelmistir bence oyle bise olsa izin vermezler ki..nette de en guvenli ucak yolculugu yazio..

aylar sonra tekrar merhaba:)gruba ilk katılanlardan biriyim ama pek aktif olamadım girip yazdığım zamanda karşımda kimse olmuyordu zaten şimdi kalabalık burası tekrar merhaba hepinizeee... bizde dün öğrendik kızımızı:)))))
merhaba bebişin minik kızın hayırlı olsun gözün aydınn:KK16::nazar::nazar::KK16:

Merhaba kızlar bende sessiz sedasız arada bi bakınıyorum bu topige benim dr %90 kız dedi ilk bebişte de aynı dr gidiyordum onada hemen erkek demişti ve erkek oldu inş kızım olur gerçi kız belirtilerim var aşermelerim ve karnımda kıza benziyo ama inş istediğim olur...:KK36:
Gözünüz aydın minik kızınızı sağ salim alın kucağınıza:nazar::nazar:

bence bu duygu hepimiz için geçerli.Şimdi herkes çok heyecanlı falan ama cinsiyeti öğrendiğimizde hissettiklerimiz daha farklı olacaktır kesinlikle.Ne olacağını bilmek bebişe o şekilde hitap etmek bile daha farklı ayyy çok heyecanlı bende öğreniyim ya hemen :KK5::KK5:

Vallahi 12-13.haftalarda öğrenenleri gördükçe doktoruma sitem ediyordum içten içten çünkü daha erken 16 dan sonra söylerim demişti net bir ifadeyle :KK17:

Ama öğrenince gerçekten daha bir kanlı canlı hissediliyor herhalde. Hele bu sabah uyuyordu, doktor biraz hafifçe salladı karnımı bir başladı harekete :KK16:

Babasına çekmiş çok agresif dedi :KK9: Uyandırılınca eşim de çok sinirli olur da :KK37:

Vallahi 12-13.haftalarda öğrenenleri gördükçe doktoruma sitem ediyordum içten içten çünkü daha erken 16 dan sonra söylerim demişti net bir ifadeyle :KK17:

Ama öğrenince gerçekten daha bir kanlı canlı hissediliyor herhalde. Hele bu sabah uyuyordu, doktor biraz hafifçe salladı karnımı bir başladı harekete :KK16:

Babasına çekmiş çok agresif dedi :KK9: Uyandırılınca eşim de çok sinirli olur da :KK37:
kızlar biliyormusunz ben öğrenmek istemiordum cinsiyeti 13. haftada doktor bakarken bu kız demişti daha biz sormadan doktor söyleyince dünde kesinöğrendik 18. haftada...

kızlar merhaba bugun sağlıkocana gittim test sonuclarımı aldım demir biraz düşük çıktı 2 haftadır ferrum fort kullanımyorum ama genede düşük çıktı bide bu tatonoz aşı vurduran varmı :44:

Hahahahah çok tatlı oluyor bu bebişler yaa yerim ben onu:KK16::KK16::KK16:Allah bağışlasın canım.Darısı bizlere biran önce öğrenelim inşallah

X