2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarrr bana mutlaka cvp verin :)))
Benim 1 saatlik bi ucak yolcugu yapmamda bi sakinca olur mu???

Canım ebn Nisan'da bir kongre için Aydın'dan Samsun'a gideceğim, doktorum bir sıkıntı olmaz dedi. Sende de olacağını sanmam ama kafanda bir şüphe ettiyse sen yine de kendi doktorunu bir ara sor herkesin fizyolojisi, gebelik durumu farklı.

Hayırlısı olsun.. Allah kucağına almayı nasip etsin, hepimize inşallah...

Kizlarrr bana mutlaka cvp verin :)))
Benim 1 saatlik bi ucak yolcugu yapmamda bi sakinca olur mu???

Canım bana doktorum 15.haftadan sonra seyahatlerde uçakta bir sıkıntı yok demişti. Ama her gebelik kendine özel. Eğer ekstra bir sorunun yok ise bile yine de doktoruna bir alo de

bence bu duygu hepimiz için geçerli.Şimdi herkes çok heyecanlı falan ama cinsiyeti öğrendiğimizde hissettiklerimiz daha farklı olacaktır kesinlikle.Ne olacağını bilmek bebişe o şekilde hitap etmek bile daha farklı ayyy çok heyecanlı bende öğreniyim ya hemen

merhaba bafradamı oturuyorsun canım sen işalha ögrenirsin cinsiyetini.

Canım ses dalgalarının yoğunluğuna bağlı dokuda ısı artışına neden olur, gizli doku kaybı vs gibi şeyler de söyleniyo ama sadece söyleniyo. Şu ana kadar görüntüleme yöntemlerinin içerisinde gebelik için en uygun ve en zararsız olanı merak etme... Günde bi kaç saat ultrason terapisi almadığın sürece hiç bir sakınca olmaz :)

sorucam cnm bencede bi sikinti olmaz ama bi arkdas dediki tanidigi ucaga binmis ikizlerini kaybetmis.ama denk gelmistir bence oyle bise olsa izin vermezler ki..nette de en guvenli ucak yolculugu yazio..

merhaba bebişin minik kızın hayırlı olsun gözün aydınn

Gözünüz aydın minik kızınızı sağ salim alın kucağınıza

Vallahi 12-13.haftalarda öğrenenleri gördükçe doktoruma sitem ediyordum içten içten çünkü daha erken 16 dan sonra söylerim demişti net bir ifadeyle

Ama öğrenince gerçekten daha bir kanlı canlı hissediliyor herhalde. Hele bu sabah uyuyordu, doktor biraz hafifçe salladı karnımı bir başladı harekete

Babasına çekmiş çok agresif dedi Uyandırılınca eşim de çok sinirli olur da

kızlar biliyormusunz ben öğrenmek istemiordum cinsiyeti 13. haftada doktor bakarken bu kız demişti daha biz sormadan doktor söyleyince dünde kesinöğrendik 18. haftada...

kızlar merhaba bugun sağlıkocana gittim test sonuclarımı aldım demir biraz düşük çıktı 2 haftadır ferrum fort kullanımyorum ama genede düşük çıktı bide bu tatonoz aşı vurduran varmı :44:

Hahahahah çok tatlı oluyor bu bebişler yaa yerim ben onuAllah bağışlasın canım.Darısı bizlere biran önce öğrenelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…