2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

denek imm benim :))) geçer geçer.. ama çok merak edersen arada bir kere daha gidersin.. benim kesin erkek.. bacak tarafını gösterirken eşim dedi ilk bu erkek diyee.. doktor evet dedi. ben kordondur dedim az daha bakın dedim. alışveriş yapayımmı dedimm... hiç şüphe yok erkek dedi doktor:KK55::KK55::KK55::KK9:
ooo başla ozaman sen alışverişe süper ya
http://tr.aliexpress.com/w/wholesale-baby-boy-outfit-sets/1.html al ozaman sana erkek bebek kıyafetleri çok güzeller fiyatları tl ye çevirmen gerekecek:KK9:ya benim bebişde erkek gibi geliyor bana ya bukadar erkeğin arasında bende iyice erkek hissetmeye başladım:KK52:

Bana 15. haftada erkek demişti doktor kesin olmamakla birlikte bu hafta pipisini nereye düşürdün dedi ama kesin kız da diyemedi o yüzden hiçbir şey alamadık

doktorların bu kararsızken tahminde bulunmaları beni öldürüyor hiçbişey demeseler daha iyi insanın kafasını karıştırıyorlar

günaydın kızlar bugün 4lü taramaya gideceğim. bu doktora ilk defa gideceğim doktor konusunda çok şanssızım:KK43: inşallah bunda devam ederim. kiloyu sormayın resmen 4 kilo aldım gibi doktor bana kızacak. zaten 67,5 dum bilmiyorum ne olacak. 90a çıkmam inşallah. bu arada eşimi isim konusunda birazcık ikna etmiş gibiyim. cinsiyette şok yaşamazsak. ENSAR TUĞRUL'um gelecek inşallah:KK34::KK9::nazar::nazar::nazar:

Merhabalar; bu sabah cinsiyeti söyledi doktorum. İhtimal falan da demedi direkt erkek dedi :emir_bebek:

Ben de artık söyleyebilirim :)

Anne Adayı Yaş Şehir Kaçıncı Bebiş Son adet tarihi B.D.T. Gebelik Durumu Cinsiyetimiz

(Mangomango) 28 İstanbul ilk 18.11.2013 25.08.2014 tek erkek

:nazar::nazar::nazar:

Sevgiler herkese :KK16:

ay ben bu aralar bile rahat edemiyorum sanırım karnımın büyüdüğüne hala alışamadım:49: gece hep uyanıyorum..:(:37::37:[/QUOTE .!.:
yok canım en rahat olduğun zamanlar olduğunu düşünerek bak :) 2 ay sonra anlarsı ne demk istdğimi

ne gzel ciciler alınmış hepsi birbirinden güzeı rabbim iyi günler versn hep bebelerimize sağlıklı sağıklı giyip giyip eskitsinler

kızlarrr doktorum aradı şimdi 2 li tarama testinizin sonucu mükemmel çıktı hiçbir sorun yok dedi çok mutluyum herkesin sonucu böyle mükemmel çıksın inşallahh:KK36::KK36::KK36::KK36:

Merhabalar; bu sabah cinsiyeti söyledi doktorum. İhtimal falan da demedi direkt erkek dedi :emir_bebek:

Ben de artık söyleyebilirim :)

Anne Adayı Yaş Şehir Kaçıncı Bebiş Son adet tarihi B.D.T. Gebelik Durumu Cinsiyetimiz

(Mangomango) 28 İstanbul ilk 18.11.2013 25.08.2014 tek erkek

:nazar::nazar::nazar:

Sevgiler herkese :KK16:
gözünüz aydın oğluşunuz hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah:KK16::nazar::KK16:

merhabalar

benimki bu son 1haftadır iyice arttırdı çok sık hareket ediyor ve et hissediliyor. gece yine diş ağrısı tuttu ben kıvrandıkça karnımdakide kuzucuk ta döndü durdu. annen haklı hele son ay hareketleriinden ve koca göbekten zor uyuruz.uyuyabildiklerimizin kıymetini bilelim

ay ben bu aralar bile rahat edemiyorum sanırım karnımın büyüdüğüne hala alışamadım:KK49:
gece hep uyanıyorum..:KK43::KK37::KK37:
canım merhaba nasılsın?benim de diş etlerim kanamaya başladı her hamilelik 1 diş demektir yazıyor internette.Oyüzden yeterli kalsiyumu almamız gerekiyor dişlerimize iyi bakmalıyız.Bu arada maşallah iyi hissediyosun bebişin hareketlerini negüzel darısı bize ben şimdilik kıpırtı hissediyorum sadece:KK52:

canım merhaba nasılsın?benim de diş etlerim kanamaya başladı her hamilelik 1 diş demektir yazıyor internette.Oyüzden yeterli kalsiyumu almamız gerekiyor dişlerimize iyi bakmalıyız.Bu arada maşallah iyi hissediyosun bebişin hareketlerini negüzel darısı bize ben şimdilik kıpırtı hissediyorum sadece:KK52:

hissetmek için çok erken değil mi?
20.haftadan sonra başlarmış ilk gebeliklerde..

hissetmek için çok erken değil mi?
20.haftadan sonra başlarmış ilk gebeliklerde..
canım ben karnımda göz seyirmesi gibi bişeyler hissediyorum bazen ve sonra o seyirme soldan sağa geçiyor bazen sağdan sola ben onu bebişimin hareketleri diye yorumluyorum belkide gazdır bilmiyorum:KK9:ama ben öyle düşünmek istiyorum.

canım meraba diş eti kanaması için bana doktorum dişlerini günde 3,4 kez fırçala demişti engelleyemezsin ama azaltırsın dedi 17. haftadayım daha hiç diş eti kanamam olmadı ama 4 kere falan fırçalamaya çalışıyorum

canım meraba diş eti kanaması için bana doktorum dişlerini günde 3,4 kez fırçala demişti engelleyemezsin ama azaltırsın dedi 17. haftadayım daha hiç diş eti kanamam olmadı ama 4 kere falan fırçalamaya çalışıyorum
4 kez mi???:KK53:ben 2 kez fırçalıyorum ya ozaman ofise getirmem lazım fırçamı macunumu sürekli fırçalamam lazım:KK52:

ikimizinkide hayırlı uğurlu olsun inşallah.. :)) ben bir şok yaşadım ama sonra alıştım :)

yanlış hatırlamıyosam seninkini ilkkez söyledi sanırım dimi? 12.haftada erkek gibi diyince bende şok yaşamıştım hep kız hayal ettim ve hissettim :KK1:

kandırdı hislerim beni:KK52:

sağlıklı sıhhatli olsunlarda tabi bide hayırlı inşallah gerisi boş geliyo . bikaç güne cinsiyet ayrımını takmıyo insan:KK1:

Özelden msj yazın ayçaya sayfaları tek tek okuyamaz şuan pasif durumda
Bilgilerinizi tam yazın eklemesi daha kolay olur onun icin
İnşallah saglıkla kavuşuruz yavrularımıza yarın bende doktora gidicem bakalım 16 haftada erkek demişti doktorum devlet hastanesindeki şimdi bafraya özel hastaneye gidicem ordada var doktorum ona da gidiyorum o nediycek merak ediyorum
İlk olucagı icin kız erkek fark etmiyor 2 cide olsa yine fark etmez erkek saglıklı hayırlı evlat olsun yeterki

X