2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ooo başla ozaman sen alışverişe süper ya
http://tr.aliexpress.com/w/wholesale-baby-boy-outfit-sets/1.html al ozaman sana erkek bebek kıyafetleri çok güzeller fiyatları tl ye çevirmen gerekecekya benim bebişde erkek gibi geliyor bana ya bukadar erkeğin arasında bende iyice erkek hissetmeye başladım

Bana 15. haftada erkek demişti doktor kesin olmamakla birlikte bu hafta pipisini nereye düşürdün dedi ama kesin kız da diyemedi o yüzden hiçbir şey alamadık

doktorların bu kararsızken tahminde bulunmaları beni öldürüyor hiçbişey demeseler daha iyi insanın kafasını karıştırıyorlar

günaydın kızlar bugün 4lü taramaya gideceğim. bu doktora ilk defa gideceğim doktor konusunda çok şanssızım inşallah bunda devam ederim. kiloyu sormayın resmen 4 kilo aldım gibi doktor bana kızacak. zaten 67,5 dum bilmiyorum ne olacak. 90a çıkmam inşallah. bu arada eşimi isim konusunda birazcık ikna etmiş gibiyim. cinsiyette şok yaşamazsak. ENSAR TUĞRUL'um gelecek inşallah

Merhabalar; bu sabah cinsiyeti söyledi doktorum. İhtimal falan da demedi direkt erkek dedi

Ben de artık söyleyebilirim :)

Anne Adayı Yaş Şehir Kaçıncı Bebiş Son adet tarihi B.D.T. Gebelik Durumu Cinsiyetimiz

(Mangomango) 28 İstanbul ilk 18.11.2013 25.08.2014 tek erkek

Sevgiler herkese

kızlarrr doktorum aradı şimdi 2 li tarama testinizin sonucu mükemmel çıktı hiçbir sorun yok dedi çok mutluyum herkesin sonucu böyle mükemmel çıksın inşallahh

gözünüz aydın oğluşunuz hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah

ikimizinkide hayırlı uğurlu olsun inşallah.. :)) ben bir şok yaşadım ama sonra alıştım :)

yanlış hatırlamıyosam seninkini ilkkez söyledi sanırım dimi? 12.haftada erkek gibi diyince bende şok yaşamıştım hep kız hayal ettim ve hissettim

kandırdı hislerim beni

sağlıklı sıhhatli olsunlarda tabi bide hayırlı inşallah gerisi boş geliyo . bikaç güne cinsiyet ayrımını takmıyo insan

Özelden msj yazın ayçaya sayfaları tek tek okuyamaz şuan pasif durumda
Bilgilerinizi tam yazın eklemesi daha kolay olur onun icin
İnşallah saglıkla kavuşuruz yavrularımıza yarın bende doktora gidicem bakalım 16 haftada erkek demişti doktorum devlet hastanesindeki şimdi bafraya özel hastaneye gidicem ordada var doktorum ona da gidiyorum o nediycek merak ediyorum
İlk olucagı icin kız erkek fark etmiyor 2 cide olsa yine fark etmez erkek saglıklı hayırlı evlat olsun yeterki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…