2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Aycam nasilsin bitanem
hicmi yok siskinlik gibi azicik?
ya bizde komsuda kizlar var 4aydan karinlari cikmis
bendeeee istiyorum ama.... bebegimin buyudugunu gobusumden gormek bilmek istiyorum ))

iyim canım bu arada seni gördüğüme sevindim
sağ salim evine dönde daha sık gir topiğe :))
canım gerçekten yok hiç..
bende inanılmaz istiyorum çıkmasını
oğlumda da yoktu çünkü
sadece geceleri yediklerim gazlar falan toplanıyor azcık bişeyler oluyor ben nasıl seviniyorum
seviyorum sabah bi kalkıyorum hit ve fit olmuşum :KK1:

oğlumda da yoktu çünkü
sadece geceleri yediklerim gazlar falan toplanıyor azcık bişeyler oluyor ben nasıl seviniyorum

Benim karnım kocaman oldu e tabi 5 kilo alınca çıkmaması mucize olurdu sanırım :KK1::KK1: bende hemen çıkmasın istiyordum ama olmadı

Ben pek giremiyorum cunki evimde degilim ama gider gitmez araniza hergun katilacam insallah
size bir soru sorucam
yine sercem cildirdi demeyin
ya biz artik 14+5olduk ama benim gobis cikmadi resmen anlamiyorum
boylemi olmali yoksa cogu kiside cikdimi
ben yine gobisi stresyaptim
her aynaya gecdiyimde karnimi kontroldeyim ama buyumedi
sizde cikdimi gobus?!???
nerelerdesin guzelim??? Ozledik bakkk...:KK16:
Karindan hic endise etme guzelim bazilari 5ayindan sonra cikar..benim 15e kadar hic karnim cikmadi sadece aksamlari yemekten falan sonra sisiyoduuu..sonradan firlamis gibi cikti 1 2haftada nasil cikti kendim bile gozume inanamadim :KK9:
cikar gobisin meraketmeee:KK9:

ben 17 haftalık olcam benim hiç karnım yok
nasıl genişse iç karnım artık :KK53:

Canim o tamamen ic katinla alakali..mucizen icerde hizla buyuyor..ben nirmalde yemegi bile fazla kacirsam hemen gibegim cikardi..keza yer okadr dar yani:KK66:)) simdi 14.hafataligim kilomu boyumu posumu bilen hamile oldugumu anliyr..ama brn bazen utaniyrum bazi esyalarimi giymeye;(( seninde yakinda cikar canim stres yapip uzme melegini

oğlumda da yoktu çünkü
Sagol bitanem canisiniz valla
ben de aksamlari azicik siskinlik gibi hiss ediyorum ama yimekden sonra oldugundan yidigime bagliyorum belki biz de biraz buyuyelim cikar insallah tosunumda kurtulur bu stresli anesinden))
nerelerdesin guzelim??? Ozledik bakkk...:KK16:
Karindan hic endise etme guzelim bazilari 5ayindan sonra cikar..benim 15e kadar hic karnim cikmadi sadece aksamlari yemekten falan sonra sisiyoduuu..sonradan firlamis gibi cikti 1 2haftada nasil cikti kendim bile gozume inanamadim :KK9:
cikar gobisin meraketmeee:KK9:
Canimin ici bende sizi ozluyorum valla ozlem doluyum hem evimi hem esimi hem sizleri cok ozluyorum
insallah evime gideyim soz ozletmiyicem kebdimi))
Biz yarin itibariyle 15hafta olucaz insallah belki yarindan baslar gobusum artmaya))
16. Haftamız artık insallah hepimiz sağlıkla kucagimiza aliriz
Amin canim Rabbim hepimize nasip etsin o gunleri iple cekiyorum))biz henuz. 15hafta olucaz yarin insallah..

kuzu analariii naaberr..ayy bu gece bi ruya gordumm hala etkisindeyim..oglusum dogmus bi iki haftalik.minnacik bisiy..nasi guzel nasi miss..burnumu burnuna degdiriyorum, yanagimi yanagina yuzune suruyorum..ipek gibi..kokluyorum miss..harika bisiydi yaa..gercek gibiydi..yine gorsem bu gece yine sarsam minicik bedenini...

gobus olayina gwlince..14un icindeyiz ama siwri bi gobus cikti..

Kızlar merhaba iki gundur halsızım.kasıklarım ve belim agrıyor, iştahımda yok sürekli bir şişkinlik ve mutsuzluk halindeyim benım gibi hisseden var mı endişeliyim :KK43:

selam kızlar butik bebe diye site var süper seyler var hele yazı baskılı zıbınlar harikaaa:KK49::KK49::KK49::KK55:

Gobusleri cikmayan anneler beni bi gorseniz :-) toplamda 400-500 gr aldim ama fuze gibi bi gobusum var hem de son 2 haftada bu kadar oldu, disardan net anlasiliyor artik hamile oldugum ve oglan anasi olacagim ;-) cunku baska hicbiryerimde birsey yok...

Vallahi kizlar benimde gece sabah gobusum bayagi farkli ams ben zaten kilo aldim... 2 ay ara ile 2 tup bebek tedavisi ile bebisime kavustum...tedaviye baslamadan 58 59 kilo idim hamile kalınca 62 63 olmustum... simdi 65 66 arasi geliyorum. ..

selam canlarr
ayy ne güzel herkes gr almış ben 3 kilo ile tamamladım 3 ayı..
farklı da yemiyorum ama tuzdan uzak duramıyorum.ödem çok oluyo hamileyken..:KK14:

Canim o tamamen ic katinla alakali..mucizen icerde hizla buyuyor..ben nirmalde yemegi bile fazla kacirsam hemen gibegim cikardi..keza yer okadr dar yani:KK66:)) simdi 14.hafataligim kilomu boyumu posumu bilen hamile oldugumu anliyr..ama brn bazen utaniyrum bazi esyalarimi giymeye;(( seninde yakinda cikar canim stres yapip uzme melegini

ya o da güzel çatlamazsınız..kıyafetlerinizi rahatça giyersiniz.benim öyle hamile kıyafetim yok,başka çocukta düşünmediğim için (hayırlısıyla) almak da istemiyorum sadece lcw den bi hamile kot pant. aldım o kadar .karnım çıktı hemen benim.oğlumda hemen çıkmamıştı kız karnı diyolarya geç çıkıyo.ama bunda balon şişmişti ya bi kere bunda daha kolay şişiverdi sanırım:KK9:

ben de aynen öyleyim..sinirli ve şiş..bi de acaip kabızım
:KK43:
ben deeee kabizimn nolacak :KK43:

Vallahi kizlar benimde gece sabah gobusum bayagi farkli ams ben zaten kilo aldim... 2 ay ara ile 2 tup bebek tedavisi ile bebisime kavustum...tedaviye baslamadan 58 59 kilo idim hamile kalınca 62 63 olmustum... simdi 65 66 arasi geliyorum. ..
aynen 3 tup bebek sonucunda 59 a ulasip oyle hamile kaldim simdilik bi kilo aldim ama su gectigimiz bi haftada karnim biraz cikti bi anda.

X