2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet tek odaların fiyatları sanırım farklı. Arkadaşım özel odada kaldı. Doğum paketlerine ilave oluyor o ücret. Ne kadar bilmiyorum ama. Çekirge doruğa gitmiştim birkere. Güzel yer ama sormadan etmeden test yapıyolar para varmı üzerinde yokmu sormuyorlar bile.o yüzden birdaha gitmedim

kiloyu haftalık ölçmek gerekiyomuş arkadaşlar bide sabah aç karnına hafif kıyafetlerle.. ben her pazar sabah kalkınca ölçüyorum yoksa diğer günler çok değişken.

aslında ben doruğu asla düşünmüyordum çok soğuk geliyordu orası bana
sonra Yıldırımın yepyeni binası beni cezbetti..
test konusunda da bana pahalı olanları devlette yaptırabilirsiniz isterseniz dediler çok hoşuma gitti
zaten tam kan ve idrar vs muayene ücreti içinde oluyor..
anti hıv falan 92 tl ama kız dedi isterseniz devlet hastanesinde yaptırın
yanımda şevket yılmazda hemen yaptırıverdim cnm..

hayirli cumalar arkadaslar... ikili testten sonra hangi testleri yaptiricaz sirada ne var?uskudar yunus emreye giden varmi?

En güzelini yapmışsın. Devlette yapabileceğimiz testler için özellerde verilen paraya acıyorum ben. Yazık ya sonuçta çoğumuzun sigortası var ben boşunamı okadar para kestiriyorum her ay maaşımdan.Madem sigorta karşılıyor neden özellere vereyim ki. Arkadaşlar yazıyor bir doğuma 3-4 milyar 6 milyar okudum bikeresinde şok oluyorum. Tamam tabiki bebeklerimizin sağlığı herşeyden önemli ama sağlıklı bir bebek için bu paralar nedir yahu? Çok pahalı bi arkadaş ikili taramaya 335 tl vermişti sanırım onun adına ben üzüldüm resmen soyuyorlar bizi. Ben şahsen şu an medical parka para vermiyorum hiç bir konuda. Başka hastalıklarımda dahil tüm test o bu neyse işte alınmıyor bizden eşimden dolayı. Yoksa Bursa gibi büyük bir şehirde devletin birsürü yeri var şefket yılmaz olsun diğerleri olsun hepside gayet ilgili. Ablam uludağ üniversitesinde doğum yapmıştı özellerin hepsi halt etsin yanında o derece güzeldi. Bilmiyorum herkesin görüşü sadece ben kendi adıma üzülüyorum o parayı böyle harcayacağıma bebeğime gelecek için birşeyler yaparım daha iyi gibi hissedyorum ve üzülüyorum mecbur kalıp verenlere.

hayirli cumalar arkadaslar... ikili testten sonra hangi testleri yaptiricaz sirada ne var?uskudar yunus emreye giden varmi?

Size de hayırlı cumalar 20. Haftada detaylı ultrason var ölçüm fiziksel ölçüm yapılıyor sorun var mi diye o haftada tetanoz aşısı var bir de doktor gerekli görürse 24. Haftada şeker yüklemesi testi yapiyor

4 lu yu bilmiomda cnm 3 hafta sonra gel 3 lu yapalim sana dedi dr. Bi geregi varmiydiki ? Ikili iyi cikinca uclu yapilmiodu genelde.

canım ya bende 2liyi yaptırdım da kan değerleriyle ilgili papp a ve hcg değerimde sorun çıktı 3lü değilde 2liden sonra en güveniliri 4lü diye 4lü yapalım dedi canım çok sıkkın benimde 16. haftada yapılan bi testmiş ve benim daha 2 haftam var nasıl geçer o 2 hafta bilmem

sen canini sıkma o testlerde yanilma payi cok cikiyor.insallah bisey yoktur.

Benim başımdan kötü bir tecrübe geçti temmuzda o yüzden şimdi sağlıkla kucağıma alayım hiçbir sey umrumda degil diyorum ben 6-7farkli hastane ve doktora daha gittim icime sinmedi hiçbiri doktorum icime cok siniyor cihazlari da cok iyi ikili test ölçümünü genelde daha detayli ultrasonlari var diye radyologlara yaptirirlar ama benimkini kendi doktorum her zaman muayene olduğum cihazla yaptı bu bile benim icin önemli. Bir de doğum ne zaman olursa olsun doktor takip ettiği hamilenin dogumuna giriyor bu da çok önemli benim için

Son düzenleme:

canım butikbebe sitesinde aldeba markasına bak, orda tam yatar bastonlar 20 kg taşıma kapasitesine sahipmiş. ama 6 aydan itibaren kullanılır diye yazıyor. bir bak istersen.

kizlar doktordan yeni geldik 1 haftada sidetli bas agrisi bas dönmesi yasadim Serum ve agri kesicilerle bile gécmedi bu gün randevum vardi cok sükür bebgim etkilnir diye cok korktum Doktor bol bol su ic dedi kizlar su icmeyi ihmal etmeyin bas agrilari ve babebk icin cok önemli cinsiyetini ögrenmedik bebgim yüz üsttü yatmis poposunu dönmüs agzindada parmagi vardi allahim bir bacagi acik bir bacagi ile kapatmisdi allahim saglila gelisinde cinsiyetinide deger randevude söylerim dedi ....kizlar su icmeyi ihmal etmeyin......

Ya tabiki en önemlisi güvenmemiz huzurla gitmemiz. Benim demek istediğim özellerin bu durumu kullanarak acaip paralar istemesi.Ben de ocak ayında düşük yaptım yaşayan bilir gerçekten şimdi daha çok korkuyorum dikkat ediyorum. Rabbim hakkımız da hayırlısını yazsın. Cümlemizin evlatlarını korusun sağlık versin yoksa birşey olduktan sonra hepsinde olacaktır. Bizler elimizden geleni yapmak istiyoruz keşke hastaneler de bizleri anlasa da sömürmeye çalışmasa...

Kızlar doktorum bazı testler istedi. Bunları devlet hastanesinde yaptırmak istiyorum. Nasıl yaptırıyoruz önce devlet hastanesinden bi doktordan randevu mu almak gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…