2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ben daha önce tüp bebek merkezinde devam ediyodum ve klinik ten Eyüp beye yönlendirdi ler memnun kaldım. Şuanda medicana Hastanesi ile devam ediyorum ve detaylı ultrason fiyati baya yüksek.eger doktorum isterse ben Eyüp beyden yana kullanicam tercihimi.
ben bayındır hastanesine gidiyorum canım medicanaya arada sırada tahlil yaptırmaya gidiyorum Eyüp Bey'in fiyatı da yüksek ama olsun deyer bence bende tercihimi ondan yana kullanırım eğer gerekirse

gerçekten amniyosenteze gerek kalmadan down sendromu olup olmadığını öğrenebiliyorsun .
çok büyük bir nimet
ben bursada yaptırıcam herhalde bakalım..biraz tuzlu fiyatı 2.500 3.000 arası değişiyormuş yaptırdığın yere göre..
gerçi nelere para vermiyoruz değil mi
Doğru haklısın ve bu ciddi bir konu bence paraya kıyılır hiç öenmi yok yani yaptırın ozaman bencede

gerçekten amniyosenteze gerek kalmadan down sendromu olup olmadığını öğrenebiliyorsun .
çok büyük bir nimet
ben bursada yaptırıcam herhalde bakalım..biraz tuzlu fiyatı 2.500 3.000 arası değişiyormuş yaptırdığın yere göre..

cnm merhaba, dun de okudum yazdıklarını ama bu konuda bilgim olmadığından cevap yazmadım sana. ama benım fikrim eğer ailede yakın akrabada varsa down sendromlu çocuk bence de yaptır bu testı için rahat etsin rahat bır hamılelık geçir cnm :KK16:.
ben de sanmıyorum kotu bırsey çıkacağını ama ücreti de aşırı pahalı değilmiş. riski olamyan bi testmiş:26: ancak aminyosentez gibi riskli bir testi asla yaptırma derdım bende.
benım down ve trizomi testlerim 1/90000 binlerde çıktı, etrafımda da hiç olmadığından Allahın izniyle içim rahat.:nazar:

cnm merhaba, dun de okudum yazdıklarını ama bu konuda bilgim olmadığından cevap yazmadım sana. ama benım fikrim eğer ailede yakın akrabada varsa down sendromlu çocuk bence de yaptır bu testı için rahat etsin rahat bır hamılelık geçir cnm :KK16:.
ben de sanmıyorum kotu bırsey çıkacağını ama ücreti de aşırı pahalı değilmiş. riski olamyan bi testmiş:26: ancak aminyosentez gibi riskli bir testi asla yaptırma derdım bende.
benım down ve trizomi testlerim 1/90000 binlerde çıktı, etrafımda da hiç olmadığından Allahın izniyle içim rahat.:nazar:

senin sonuçlar süper ötesi çıkmış :)
benim 1/34.000
doktor hiç gerek yok dedi bunlara ama işte söz konusu çocuk olunca insanın içi rahat etmiyor
senin yaş kaç? ilk hamilelik mi?
benim yaş 33
2. hamileliğim

hangi doktora gidiyorsun peki, memnun musun?
doğum paketlerini araştırdınız mı hiç bilginiz var mı?

Basar Önal a gidiyorum doktorumdab cok memnunum insanı cok rahatlatan bir yapısı var ve doktor olarak güven veriyor. Özel sağlık sigortam yok benim devlet memuruyum normal bana dogum 3200 sezeryan 3900 epidural 4900 dediler gecen hafta sordum ben daha önce orda bir operasyon gecirmistim doktorumda basar beydi hiçbir sorunla karsilasmadim tertemiz hastane cihazlar cok iyi. Biz esimle cok pinpirikliyiz 6-7hastaneye de gittik doktorlardan da cihazlardan da hastane ve temizliginden de memnun kalmadik. Siz hamgi medical parkı düşünüyorsunuz rumuzda gogo var Gürcü müsünüz

Son düzenleme:
senin sonuçlar süper ötesi çıkmış :)
benim 1/34.000
doktor hiç gerek yok dedi bunlara ama işte söz konusu çocuk olunca insanın içi rahat etmiyor
senin yaş kaç? ilk hamilelik mi?
benim yaş 33
2. hamileliğim

cnm saol senın sonucun da maşallah çok iyi:nazar:
benım yaş 28 ilk hamilelik.
ense ölçümü 1,87 çıkmıştı.
burun kemiği ölçümünü hatırlamıyorum ama neyse inşllah sağlıkla doğururuz yavrularımızı:KK16:
etrafımda olsaydı bende o testi yaptrrdım cnm sonuçta bunlar istatistik bir bilgi, benımde içim rahat etmezdi heralde

tünaydın kızlar:KK16:

ben kaç zamandır araştırıyorum ama builamadım bi türlü
bu ense ölçümü 3ün üstünde ve 1in altında olursa mı istenmeyen durumlar oluyor bilenininz var mı?

bizim kan sonuçları çıkmadı henüz ama ultrasonda nt: 0,8 yazmış doktor

ya kızlar galiba büyük şehirde yaşıyorsunuz diğemi nedir bilmiyorum doğum,tahliller vs ne kadar pahalıymış,yoksa bu söylenen rakamlar özel fiyatlarmı yani sosyal güvencesi olmayanlar içinmi

Bi sor bakalim ne dicek canim bize de soyle benim randevum taa 8 inde

tamm cnm yazaım tabi :))

aa hayırlı olsun benim de 2. çocuk
1. si kız 3 bitti 4 e girecek ağustosta
bu da erkek ..kız istiyodum gerçi sağlıklı olsun tabide..ama ne bilim 2 farklı cinsiyet nasıl anlaşacak..biri arabalarla biri bebeklerle oynıcak
üzüldüm biraz
sizin nasıl????

benim oğlum 7 yaşında canım.. o şubat ayında doğdu :))
aslında değişik ister anneler ama sen onlar açısından düşünmüşün :)
bende oğlumda eşimde kız istiyoruz, ama ben oğlumda deli gibi oğlan istemiştim çok şükür Rabbim verdi bakalım bu ne
inş sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil.
hem küçükken aynı cinsiyette de olsa emin ol anlaşamazlardı..
önemli olan büyüdükleri zaman birbirlerine bağlı birer kardeş olmaları :KK34:

tam yatan baston puset arayan biri vardı, şimdi tesadüfen gezinirken şunu gördüm belki ilgini çeker :)

http://www.............../Urun/aldeba9/tam-yatar-baston-puset-mavi-fume

çok teşekkür ederimmm
o benimmmm :)
ama sayfa açılmadı..sanırım su
http://www........./aldeba-bebek-ar...search_bebek&gclid=CPauu_f43LwCFYUIwwod7FoABw

sanırım 15 kilo taşıyor..
benim bi de kız var 16,5 kilo ..şimdiden alıcaz o da binecek..o yüzden taşımaz yırtılır..en az 18 kilo taşıması gerekiyor

bir tane buldum..cybex onyx tam 22,5 kilo taşıyor..yeni doğanda kullanabiliyormuş
fiyatıda öyle pahalı değil..500 kusur..
ama işte benim yakından görmem lazım ,kumasına dokunmam lazım vs..
kullanan var mıdır acaba cybex ?????????????

ya kızlar galiba büyük şehirde yaşıyorsunuz diğemi nedir bilmiyorum doğum,tahliller vs ne kadar pahalıymış,yoksa bu söylenen rakamlar özel fiyatlarmı yani sosyal güvencesi olmayanlar içinmi

Istanbuldayim ben devlet memuruyum özel sağlık sigortası yaptirmadigima pişmanım muayeneye 120 veriyorum ikili teste 335 vermistim sağlıklı olsunda umurumda değil diyorum

çok büyük bir nimet

tatlım sen Bursa da mısın?

Basar Önal a gidiyorum doktorumdab cok memnunum insanı cok rahatlatan bir yapısı var ve doktor olarak güven veriyor. Özel sağlık sigortam yok benim devlet memuruyum normal bana dogum 3200 sezeryan 3900 epidural 4900 dediler gecen hafta sordum ben daha önce orda bir operasyon gecirmistim doktorumda basar beydi hiçbir sorunla karsilasmadim tertemiz hastane cihazlar cok iyi. Biz esimle cok pinpirikliyiz 6-7hastaneye de gittik doktorlardan da cihazlardan da hastane ve temizliginden de memnun kalmadik. Siz hamgi medical parkı düşünüyorsunuz rumuzda gogo var Gürcü müsünüz

Selam kızlar ben de Bursa Medical parka gidiyorum. doktorum Ahmet Yılmaz çok memnunum. Çoğu yakın arkadaşımda orda doğum yaptı aynı doktor da hiç şikayet duymadım. Daha geçen hafta canım arkadaşım kızını dünyaya getirdi ve dediğin gibi temizlik cihazlar oda çok memnun kaldı. Şimdilik bende gayet huzurla gidip geliyorum...

Istanbuldayim ben devlet memuruyum özel sağlık sigortası yaptirmadigima pişmanım muayeneye 120 veriyorum ikili teste 335 vermistim sağlıklı olsunda umurumda değil diyorum

valla ben bi mali müşavirle ortak çalışıyorum yani normal ssk lıyım,bende özel hastaneye gidiyorum her gittiğimde 12tl giriş ücreti veriyorum o kadar,sağlıklı olsun herşey olur ama yinede oralarda ücretler çokmuş ya her insan veremezki

ben Avrupa yakasında araştıryorum aslında sanırım bahçeleivler bana daha uygun ama doktor tavsiyesi arıyorum.şuan medipole gidiyorum ama değiştirmek istiyorum hastaneyi.. Gökhan isminin rumuzu olarak gogo yaptım.. gürcü değilim :)

Selam kızlar ben de Bursa Medical parka gidiyorum. doktorum Ahmet Yılmaz çok memnunum. Çoğu yakın arkadaşımda orda doğum yaptı aynı doktor da hiç şikayet duymadım. Daha geçen hafta canım arkadaşım kızını dünyaya getirdi ve dediğin gibi temizlik cihazlar oda çok memnun kaldı. Şimdilik bende gayet huzurla gidip geliyorum...

medical parkın başka bölümlerine gittim ve çok beğendim ama sadece eğer kalabalık olursa bazen 1 oda da 2 hasta yatırabiliyorlar orda o hoşuma gitmedi.. oda da tek olmak önemli benim için..
bende Yıldırım Doruk has. gidiyorum
oğlumuda Bahar da doğurmuştum..

X