2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

deridsu yanlış aktardım galiba bu fiyat sigorta indirimli fiyat dedi yani bu fiyatlar üzerinden limit kontrollerim yapılacak gerisi ödicem diye düşündüm.çünkü senin dediğin gibi olsaydı bana limiti filan hiç sormadılar sigorta indirimli fiyatları var dediler ..[/QUOTE]

anladım cnm o zaman bu senın sigortanla anlaşmış oldukları fiyat. bu fiyat üzerinden limitini inecekler yani. bana az geldi , iki katı fiyat aldıım için.
gerçi benım de sigorta indirimi ile 2 bin, 2.500 liraya düşüyor toplamda. limiti hesaplamadan indirimli fiyatı aldım benımkı halk sigorta.

anladım cnm o zaman bu senın sigortanla anlaşmış oldukları fiyat. bu fiyat üzerinden limitini inecekler yani. bana az geldi , iki katı fiyat aldıım için.
gerçi benım de sigorta indirimi ile 2 bin, 2.500 liraya düşüyor toplamda. limiti hesaplamadan indirimli fiyatı aldım benımkı halk sigorta.[/QUOTE]

sigortan düşmüş halimi yoksa senin ödeyeceğin hali bu mu anlamadım.. eğer benimki gibiyse senin limlterin yeterde artar bile

erkek olursa çINAR düşünüyorum Gerçi Yaman ismini de çok beyeniyorum ama eşim istemiyor.Kız olursa aklımızda hiç isim yok ya kız ismi bulmak daha zor bence

bende erkek isminde zorlanıyorum kız olsa sanki daha kolay gibi yaaaa artık belli olsada kurtulsak ikisini birden düşünmekten

kayseriden olan var mı kızlar memorialde nasıl acaba doğum ücretleri fatma hanıma gidiyorum ben ama ücreti hiç sormadım daha

ben burdan ekleyemiyorum ama google dan yeni doğmuş bebeğin annesinden ayrılmak istememesi yazın çıkar.... Allahım sabahtan beri izliyorum çok duygulandımmmm:26:

sigortan düşmüş halimi yoksa senin ödeyeceğin hali bu mu anlamadım.. eğer benimki gibiyse senin limlterin yeterde artar bile[/QUOTE]

ben tam anlatıyım karıştı çunku:
kadıkoy şifa da sigortasız normal doğum 9.500 lira sezaryan 10.500 lira,
benım sigortam ile anlaşmalı doğum fiyatları: normal 6.500, sezeryan 7.000
benım sigorta limitim 4.500 tl. yanı bankanın ödeyeceği tutar bu.
benım ödiceğim normal 2.000 , sezeryan 2.500.
heh şimdi oldu

slm kızlar nasılsınız benim bugün biraz ağrım var ilk defa böyle oluyor neden bilmiyorum göbek deliğimin oradan başlayan bir ağrı özellikle sol tarafım dün gece sırf bu ağrı yüzünden sol tarafıma yatamadım sabah kalktığımda da sol serçe parmağım uyuşuktu çok korktum 2 saat sonra düzeldi doktorumu aramadım ama arasam mı neden kaynaklanıyor olabilir acaba

sigortan düşmüş halimi yoksa senin ödeyeceğin hali bu mu anlamadım.. eğer benimki gibiyse senin limlterin yeterde artar bile

ben tam anlatıyım karıştı çunku:
kadıkoy şifa da sigortasız normal doğum 9.500 lira sezaryan 10.500 lira,
benım sigortam ile anlaşmalı doğum fiyatları: normal 6.500, sezeryan 7.000
benım sigorta limitim 4.500 tl. yanı bankanın ödeyeceği tutar bu.
benım ödiceğim normal 2.000 , sezeryan 2.500.
heh şimdi oldu[/QUOTE]

hehaha
şimdi oldu evet benimde öle sigorta limitlerim belli bir kısmını kapsıyor
benim ödeyeceğim farkda senikiyle aynı 3000 filan maksç. heralde
kısmet bakalım inş. herşey yolunda sağlıklı geçer..

Herkese merhabalar arkadaslar bugun doktora gittim ufaklik baya ehli keyf uyuyordu oynatmak zor oldu:)) bebegin esi cok asagida ve kasilmalarin var dedi kasilmalari uzun zamandir hissediyordum zaten magnezyum verdi hastaneye yatman gerekebilir duzelmezse dedi kanaman olursa cok riskli olur dedi haftasindan biraz ondeymis cumaya kadar ikili testi yaptircm yoksa vakti doluyormus vede %90 erkek dedi 96 gram falanmis sanirim bizde durumlar boylr

hehaha
şimdi oldu evet benimde öle sigorta limitlerim belli bir kısmını kapsıyor
benim ödeyeceğim farkda senikiyle aynı 3000 filan maksç. heralde
kısmet bakalım inş. herşey yolunda sağlıklı geçer..[/QUOTE]

cnm saol inşallah..
istanbul değil başka yerde olsak 5 kuruş ödemeyiz de ,istanbulda doğum fiyatları çok uçuk
aynen sağlıklı olsunlar yeterki

cın takvımıne baktm sımdı herkes yazmıs merak ettım. bana kız cıkıyo ama bızımkısı erkek :)

birazda popüler isimler hakkıdna konuşalım... cindiyeti öğreneneler isimleriniz belli mi?

Ben klasıkcıyım bıraz, manası guzel olsun, kuranda gecsıncıyım :) kız olursa elıf ıstıyordum ama doktor %90 erkek dedı. selım ıstıyorum sımdı. bakalım aıleler yenı ısım ıstıyo ama bız begendık esımle. son anda degısmezse bole olucak gıbı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…