2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kadıköy şifa şle şimdi konuştum, yapı kredi sigorta indirimi varmış.
tahmin ettiğim kadar pahalı değilmiş. normal epidural:5350 sezayan:5450 cocuk paketide dahilmiş.

çok ii cnm ,sigortanın baya indirimi olmuş.
her hastanede yoğun bakım yok bebekler için. o yuzden düşün derim.
doktorumda gerçekten şahane bı bayan. oraya gıdeceksen emel balkanı gözüm kapalı tavsiye ederim. 4 boyutlu ultrasonu var renkli izliyoruz bebişi. çıkışta da kayıt yapıp cdsini veriyor :KK34:[/QUOTE]

bu hastende var dimi yoğun bakım ünitesi.. eger Avrupa yakasında bir hastendeye geçmezsem kesin düşünürüm.
Avrupa yakasına taşınıcam karşıya gidip gelmek zor olurmu bilemedim en önemlisde gece ve doğum zamanı tabiki

vaavvv kulağa hoş geliyor Ankara da var mı ki o acaba?

varmış canım Ankara da da. yanlız kovadaki nemlendirilerinde az miktarda olsa da paraben varmış. tavsiye etmedi satış yapan kız. özellikle bu masaj yağlarını tavsiye etti.

ANKARA 365 Alışveriş Merkezi Birlik Mah. 428.Cad. No:41 Z-23 Yıldız-Çankaya - Ankara 0-312-4500230 Pzt-Paz 10:00-22:00
ANKARA Gordion Alışveriş Merkezi Koru Mah. Ankaralılar Cad. No:2 3. Kat No:305-A Yenimahalle-Ankara 0-312-2367196 Pzt-Paz 10:00-22:00

varmış canım Ankara da da. yanlız kovadaki nemlendirilerinde az miktarda olsa da paraben varmış. tavsiye etmedi satış yapan kız. özellikle bu masaj yağlarını tavsiye etti.

ANKARA 365 Alışveriş Merkezi Birlik Mah. 428.Cad. No:41 Z-23 Yıldız-Çankaya - Ankara 0-312-4500230 Pzt-Paz 10:00-22:00
ANKARA Gordion Alışveriş Merkezi Koru Mah. Ankaralılar Cad. No:2 3. Kat No:305-A Yenimahalle-Ankara 0-312-2367196 Pzt-Paz 10:00-22:00

hmmm süper 365 avm ye çok giderim bana yakın hem de tahmin ettiğim biryer var orda acaba hangisi isim vermekte sakınca oluyormu ki acaba?Yada ipucu ver sen bana mağazanın adını yerli mi yabancı mı kaç harfli:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hmmm süper 365 avm ye çok giderim bana yakın hem de tahmin ettiğim biryer var orda acaba hangisi isim vermekte sakınca oluyormu ki acaba?Yada ipucu ver sen bana mağazanın adını yerli mi yabancı mı kaç harfli:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

marka vermek sorun olmaz herhalde, sonuçta reklam yapmıyoruz ki, tavsiye ediyoruz :KK1: marka "Lush" canım.

aynen yaa onu bende yapacağım kesin.Birde mutlaka yan yatma yastığı alacağım ona yatırınca için biraz olsa da rahat ediyor.Sizde alın bence

Yan yatma yastığını hiç düşünmemiştim, bir yandan da düşünüyorum eskiden bunlar mı vardı, yatırır uyuturdu annelerimiz. bilmiyorum ki, annemin tecrübelerini çooook ihtiyacım olacak :)

Yan yatma yastığını hiç düşünmemiştim, bir yandan da düşünüyorum eskiden bunlar mı vardı, yatırır uyuturdu annelerimiz. bilmiyorum ki, annemin tecrübelerini çooook ihtiyacım olacak :)
biz 6 kız kardeşiz eskiden annemiz bizi hep rahat rahat bıraktığı için başımıza gelmeyen kalmamış:KK9::KK9:yan yatma yastıkları süper oluyor ablamlar yiğenlerimde kullandılar hep çok rahat ettiler

çok ii cnm ,sigortanın baya indirimi olmuş.
her hastanede yoğun bakım yok bebekler için. o yuzden düşün derim.
doktorumda gerçekten şahane bı bayan. oraya gıdeceksen emel balkanı gözüm kapalı tavsiye ederim. 4 boyutlu ultrasonu var renkli izliyoruz bebişi. çıkışta da kayıt yapıp cdsini veriyor :KK34:

bu hastende var dimi yoğun bakım ünitesi.. eger Avrupa yakasında bir hastendeye geçmezsem kesin düşünürüm.
Avrupa yakasına taşınıcam karşıya gidip gelmek zor olurmu bilemedim en önemlisde gece ve doğum zamanı tabiki[/QUOTE]

evet var cnm bebek paketi ile beraber hepsi içinde.
hayırlısı olsun cnm karşıya gitmek tabiki zor olur. normal muaynede bile yol bi saat sürer:44:
buraya karar verirsen haber ver bana :KK34:

cnm özel sağlık sigortan yoksa normal doğum 9.500, sezaryan 10.500 lira.
bebek yoğun bakım ünitesi , kuvezi vs ekstra ücret almıyorlar. iki gece hastanede kalış var.
özel sağlık sigortan varsa anlaşmaya göre indirim yapılıyormuş.

tahmin ettiğim kadar pahalı değilmiş. normal epidural:5350 sezayan:5450 cocuk paketide dahilmiş.[/QUOTE]

çocuk paketi neymiş tatlım acaba?
benim 4000 TL doğum teminatı var sigortada heralde 500 TL sini doğuma kadar kullanırım. çok şükür muayeneye para vermiyoruz biz. eşimin çocukluk arkadaşı takip ediyor beni. biraz utanç vericiydi ilk zamanlar ama alıştık artık ehe ehe :KK17: :KK37:
şifa iyimiş ama 2000 tl fark vericem o halde..

tahmin ettiğim kadar pahalı değilmiş. normal epidural:5350 sezayan:5450 cocuk paketide dahilmiş.

benim 4000 TL doğum teminatı var sigortada heralde 500 TL sini doğuma kadar kullanırım. çok şükür muayeneye para vermiyoruz biz. eşimin çocukluk arkadaşı takip ediyor beni. biraz utanç vericiydi ilk zamanlar ama alıştık artık ehe ehe :KK17: :KK37:
şifa iyimiş ama 2000 tl fark vericem o halde..[/QUOTE]

benimde öle sigorta limitimi aşıyor farkını vericez ona göre uygun bulmaya çalışıyoruz bakalım
çocuk paketi ise ilk doğum muaynesi kan sayımı gibi ilk testler ve mauyene işlemleri var. bazı hastanelerde doğum paketinin içinde ama bazılarında mesela memorial +750 dedi

şifa iyimiş ama 2000 tl fark vericem o halde..[/QUOTE]

cnm çocuk paketi bebişin allah korusun kuveze yada yoğun bakıma alınırsa onu da ödüyor. yanı bebekle ilgili herşey içinde bu paranın.
ama kadıkoy şifanın normal doğum fiyatı 9.500, sezeryan 10.500. senın sıghortan 4 bin lira karşılıyorsa , senın ödemen gereken tutar 6.500 yada 7.500 lira.
arkadaş üstte sigortanın karşıladığını düşüp kendi ödiceğini tutarı yazdı

şifa iyimiş ama 2000 tl fark vericem o halde..

cnm çocuk paketi bebişin allah korusun kuveze yada yoğun bakıma alınırsa onu da ödüyor. yanı bebekle ilgili herşey içinde bu paranın.
ama kadıkoy şifanın normal doğum fiyatı 9.500, sezeryan 10.500. senın sıghortan 4 bin lira karşılıyorsa , senın ödemen gereken tutar 6.500 yada 7.500 lira.
arkadaş üstte sigortanın karşıladığını düşüp kendi ödiceğini tutarı yazdı[/QUOTE]

deridsu yanlış aktardım galiba bu fiyat sigorta indirimli fiyat dedi yani bu fiyatlar üzerinden limit kontrollerim yapılacak gerisi ödicem diye düşündüm.çünkü senin dediğin gibi olsaydı bana limiti filan hiç sormadılar sigorta indirimli fiyatları var dediler ..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Benim esim bilgisayar yazilim isinde ve kesinlikle turkce karakter iceren isim istemiyor :) o yuzden isimlerimiz kiz olursa duru , asya, arya :) erkek olursa aras, umut, utku , mete birde ben iki hecede okunmasina ve harf sayisinin cift olmasina dikkat ediyorum :)) anlam takintim yok kotu bi anlami olmasin yeter ki :KK66:

X