2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bence muhakkak baska.bi doktora daha gorun bana tehlike ve kanama olursa risk dedi ama boyle korkutucu konusmadi senin.doktorun dan diyr duser.demis moralmen adami mahveder bu zaten ins seninkide yukari dogru cikar bide bana rahim agzin kapali bu iyi dedi kanamayi engeller falan dedi hep moral verici konustu

mrb. kızlar bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz ??

dün ikili test yaptırdım, sonucu yarın alıcam ama netten sonuç sayfasına baktım.. yorumlayabilirmisiniz?
sorun yokdur inşşş

sonuçlar :

fß-hCG: 9,2 Düzeltilmiş MoM 0,29

PAPP-A: 5,33 Düzeltilmiş MoM 1.11

Nuchal translucency 1.30 mm
mom : 0,70

crl : 75 mm

cvp bekliyorum arkadaşlar

merhaba arkadaşlar dün ikili test için doktora gitmiştik 12+3 günlük bebişim maşallah, ama kafama takılan bişey var ben daha ultrasonda hiç hareketini görmedim. normalde bu haftalarda hiç durmazmış ama ben ne zaman gittiysem doktor uyuyo dedi. bide hep başı aynı tarafta dün eve gelince eski ultrason fotoğraflarına da baktım hiç pozisyon değiştirmemiş. hadi doktorda hep uyurken denk geldi ama acaba hiç hareket etmiyo mu hiç dönmüyo mu çok endişeliyim

cnm bidakine çikolata ye muayneden hemen önce. bak ozaman nasıl kıpır kıpır oluyorlar
benım de bı keresınde uyuyordu ben üzüldüm diye karnıma bı baskı yaptı dr zıpladı yerinden yavrum aklı çıktı
ama için rahat olsun cnm anlık bırşey bu denk gelmemen normal bence

Kızlar ya bişi sorucam ama lütfen olumsuz yorum yapmayın çünkü kendimi kötü hissediyorum ben 12+3 günlük hamileyim ama kendimi hamile gibii hissetmiyorum hani herkes böyle bebeğini çok sahiplenerek yorum fln yapıyo ya bende yok :/ acaba diyorum bulantılar vs mi buna sebep? HAreketlerini de hiç hissetmedim daha belki hissedince kendimi daha bi anne hissederim ne dersiniz???

canım saol cevapladığın için ben de o an denk gelmemiş olabilirim diye düşünüyorum ama fotoğraflarda da hep aynı şekilde durması düşündürdü işte
Allahım yavrularımıza sağlık sıhhat versin inşallah

inşallah cnm, önemli olan sağlıklı olması kalbi atıyor, büyüyor, ee demekkı sorun yok çok şükür
bidaki gidişinde uyandırmasını söyle eğer kıpırdamazsa senınki.
kız bebekler de az kıpırdar derler cinsiyet belli mi.?
benım kuzenımın kızı olucak benımle aynı gıdıyor haftaları. yuz üstü yatıyormuş hep ne yapsa kıpırdatamamış doktor ama çok iyi maşallah, iyi büyüyor yani

normal ilk bebeğin olabiliyor bazen ilklerde hareketlerini duymaya başla o zaman her duygu daha farklı olacak

Merhaba kızlar..
Dün ikili testimiz için gittik doktora.
Kan verdik salı günü alıcaz snuçları..Ense kalınlığımız normal çıktı...
Nazal kemiğinide gördük çok şükür..
Umarım kan sonucumuzda iyi çıkar..Siz ne alemdesiniz varmı göbüşleri çıkann :))

ayyy merak ettim canım nasıl çıktı göbüşün :)))

zaten sırt üstü yattığımda o şişliği hissediyorum iyice, rahım bende bu hafta leğen kemiğinin üsüne çıktı daha önce aşağıdaydı. normalde kilo alınca çıkan göbişten çok farklı, daha sert bi göbek
senın ne durumda.

çok merak etttimmmm :)
bizde göbüşlerimizin resmini koyalım yaaa :)
Bende normaldede var zaten göbüş anlamadımki.. :)

çok merak etttimmmm :)
bizde göbüşlerimizin resmini koyalım yaaa :)
Bende normaldede var zaten göbüş anlamadımki.. :)

bı 5-10 gün sonra iice anlasın sende tahmınım. değişik bi sertlik oluyo içine çekemiyosun
evet aslında onun için de ayrı bi konu açılsa iyi olurdu. sayfalar ilerledikçe, buyuyen göbek fotoları koyardık

Bakalım varmı göbüşleri büyüyen kızlarrrr ??
Büyüyenlerden resim alalımmm :)))

fulik canım ne zamandır göremedim seni bende merak ediyordum. inşallah her şey yoluna girer.kendini yorma.umarım çabucak atlatırsın bu riski.
hüsnam Allah şifa versin canım inşallah sende atlatırsın bu üzücü durumu.
testelerinde iyi çıkarda inşallah ne yapman gerektiğini öğrenip dikkat edebilirsin.
iyi haberlerle gelin kızlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…