2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa ben hiç düzenli kullanmıyorum sizin gibi. bi tek banyodan sonra ya bebe yağı yada kako yağı sürüyorum o kadar......

Ben ocak ayinda dogdum canim +2 ekleyerek baktimda otomatik hesaplayici 25 yasi baz alip ekliyo, ama ben 24 te gebe kaldim :) orada kafam orada karismisti bkaalim belli olnca cinsiyet yazariz

evet çok karışık ya bakalım ne olacak civciv mi çıkacak kuş mu çıkacak hepsine razıyız

yaaa ben hiç düzenli kullanmıyorum sizin gibi. bi tek banyodan sonra ya bebe yağı yada kako yağı sürüyorum o kadar......
canım sen hiç merak etme okadar su içmeye sen yağ bile sürmesen olur bu dediğim benim gibi suya fobisi olanlar için

benim cildimde kuru.kremleri anında emiyor.
hemen alıyorum ve düzenli kullanmaya başlıyorum o halde.
çok teşekkür ederim

bu arada topiğin bi tane ikiz annesi olduğunu biliyordum
ankette ikinci de görünüyo o şanslı kim bilen var mı?

cnm ben kadıköy şifay gidiyorum acılden öğrendim bende. hiç de öyle davranmadı saolsun cinsiyet öğrenmeye geldim dedım gülerek,
bende merak ettım hadı bakalım dedı dr saolsun bızımkıde açmış beklıyordu öğrendik
acil doktorları oranın kendi doktorları olmuyor cnm dısardan geliyorlar, sana biraz kötü tesadüf olmuş[/QUOTE]

kadıköy şifanın dogum ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

siz kız mı istiyordunuz?sevindiğinize görehepimize kız çıktı ama bu yıl erkek de patlama var nasıl oluyo anlamadım

aslında ne istediğimi bende bilmiyorum ki. benim ailemin ilk torunu olacak farketmez cinsiyet.ama eşimin ailesinin 2. torunu ve ilk torun erkek olduğu için bazen diyorum büyüyünce beraber takılırlar erkek olsun diyorum bir diyorum ki bana arkadaş olur az büyüyünce kız olsun diyorum. vallaha ne yalan söyleyim içimden gecenler bu. birde kız cocuklarının kıyafetleri çoooook tatlı insan hep kız çocugunun kıyafetlerine özeniyor.bir de ilk çocuk ya vallaha hayırlısını versin yüce rabbim

arkadaslar cildi yagli olanlar ne kullaniyor peki...benim yüzüm özellikle asiri yaglaniyor hamile kaldigimdan beri...
canım yüzün ve göbek bölgen aynı olmaz göbek kalça ve göğüsler için sende bu saydıklarımızı kullanabilirsin bence ama yüzün için yağlı ciltlere özle olan kremlerden kullanabilirsin.

Normal Yaşınız 26.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için
Yaşınıza +1 Eklendi
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 27.
Çin Takvimine Göre Çocuğunuzun Cinsiyeti Erkek

bakalım henüz öğrenemedik.. öğrenince dogrumu görcez :)

Amin hayırlısı olsun benim için de farketmez sağlıklı olsun da diyorum hep ama yinede içimden erkek geçiyor niye yalan söyleyim eşim kız istiyor bakalım ne olacak hayırlısı

yakalandin deseneee kacakkkk....
kiz saka saka....iyiki burdasinnnn zaten bebislerin dogdugu aya gore muhabbet olsa sıkıliriz...bizim ortak paylasimimiz bebek gelisimi ve kenfimiz ayin ne farki varmiii...iyiki burdasin
bebek guzel olur dedin tok karina gittim birini de yedim mideme oturduuuu bebek guzel olucak diye kiydim guzelim mideyeeee

ayva bende duymuştum hem çocuk güleryüzlü olur hemde gamzeli olur diye,ve ilk bebeğimde çok yedim oğlumda öyle belirgin gamzeler varki çok tatlı teyzesi..işallah bundada öyle olur
ben gamzeliyim hem de coookk belirgin...anneme soruyorum naptin ben de yapayim diye ya ayva yemisimdir ya hergun yumurta diyorrr guluyoooo alay ediyo benleee...ben de her sbh bir yumurta her oyle bir ayva yiyicem dedim gorursun benim kizim seninkinden guzel olucak diyorum...Allah akil fikir versin diyooooo

eee canım aşermişsin yaa işte:)))
asersem de asermesem de sardim artik ayvayaaaaa simdi bolbol yiyeyim de dogum ayvasi hafif gelsin

:)))) kuvvetli bir bağınız var belli :)))
Esim diyo ben limom alip gelince beni daha bi baska seviyon
Benim yasimdan 1ciksaniz da oldugum yasa baksanizda uzerine ister 1 ister 2gelseniz de kiz diyeeee basgiriyo resmennnn...bide dk bagirmasa da olur yavastan soylese ne oldugunuuuuu

Ayyy cok guzellll.misil misil uyur icinde Insallahhhh...
Ben hic kullanmiyorum yaaaa beni biri durtsun catlayinca kafama dank edicek galibaaaa
evet çok karışık ya bakalım ne olacak civciv mi çıkacak kuş mu çıkacak hepsine razıyız

2si birden ciksa ne guzel olurduuuuu

Amin hayırlısı olsun benim için de farketmez sağlıklı olsun da diyorum hep ama yinede içimden erkek geçiyor niye yalan söyleyim eşim kız istiyor bakalım ne olacak hayırlısı

ihihihihi bizdede tam tersi ben kız istiyorum eşim erkek istiyor. neymiş kızımız olursa ben onu evlendıremem nasıl kıyarım.sankı bana kıymadı

yok kuzu dr soylemisdi burda da yorumlar kiz cikmisdi
amin insallah saglikli dogsun miniklerimiz
uzum yollari sukur atladik ama
kilo alamadim kizlar
korkuyorum
hic istahim yok
insallah acilir istahim da bebegimi iyi buyuturum
sagol bitanem evet supriz valla

bu arada topiğin bi tane ikiz annesi olduğunu biliyordum
ankette ikinci de görünüyo o şanslı kim bilen var mı?
O anket bizim topige ozel degil guzelim kk kullanicilarinin hepsine acik....
ihihihihi bizdede tam tersi ben kız istiyorum eşim erkek istiyor. neymiş kızımız olursa ben onu evlendıremem nasıl kıyarım.sankı bana kıymadı
Ayni cumleee...kizi cok cok istiyormus ta ama evlenicekmis tebizi birakicakmis ta dimdiden duygusala bagladii.ama o da kiz diyooo...aslinda sanki hepimiz kiz diyoruz hic erkek tahmini yapan yok sadece kv ilk haftalarda erkek demisti o da deyisti artik o da kiz diyoooo annem de madem kocan ailedinin erkek tutkusu yok yani sizin icin fark etmiyo o zaman kizin olsun diyoooo..

kızlar ben ist.anadolu yakasında oturuyorum ama yakın tarihte avrupa yakasını taşıncam .
avrupa yakasında hastene gçmek istiyorum karşıya birdaha gitmek zor olmasın.
avrupa yakasında hasteneye giden var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…