2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok kuzu dr soylemisdi burda da yorumlar kiz cikmisdi
amin insallah saglikli dogsun miniklerimiz
uzum yollari sukur atladik ama
kilo alamadim kizlar
korkuyorum
hic istahim yok
insallah acilir istahim da bebegimi iyi buyuturum

sagol bitanem evet supriz valla:KK52:
Senin bidik erkek cikti dimi...ben sana soylemistim ama 10haftada kiz diyen cok az diyeee..kiz icin 20haftayi brkleyen var anlasilmiyo diye...sana nasil kesin kiz demisti inanmamistimm...hayirlisi olsun kuzummm...sen cinsiyyet sorunu vsr demistin ailede sanki cozuldumu guzelim....

O anket bizim topige ozel degil guzelim kk kullanicilarinin hepsine acik....

a a paranoyaklık bu önüne gelen basıp gidiyo mu yani :KK53:
özel yapamıyoruz herhalde :26:
bazı anketlerde oy verenlerin isimleri göürüyordu yemek yarışmaları topiğinde, öyle olsa ya görsek kim nereyi oyladı :26:

O anket bizim topige ozel degil guzelim kk kullanicilarinin hepsine acik....

Ayni cumleee...kizi cok cok istiyormus ta ama evlenicekmis tebizi birakicakmis ta dimdiden duygusala bagladii.ama o da kiz diyooo...aslinda sanki hepimiz kiz diyoruz hic erkek tahmini yapan yok sadece kv ilk haftalarda erkek demisti o da deyisti artik o da kiz diyoooo:KK52::KK52::KK52: annem de madem kocan ailedinin erkek tutkusu yok yani sizin icin fark etmiyo o zaman kizin olsun diyoooo..

canım 17. haftanda hala öğrenemedin mi cinsiyetini ben haftaya gidicem kontrole öğrenirim diye heyecanlıyım ama

:KK52::KK52::KK52: yakalandin deseneee kacakkkk....
kiz saka saka....iyiki burdasinnnn zaten bebislerin dogdugu aya gore muhabbet olsa sıkıliriz...bizim ortak paylasimimiz bebek gelisimi ve kenfimiz ayin ne farki varmiii...iyiki burdasin :KK16:

bebek guzel olur dedin tok karina gittim birini de yedim :KK9: mideme oturduuuu bebek guzel olucak diye kiydim guzelim mideyeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben gamzeliyim hem de coookk belirgin...anneme soruyorum naptin ben de yapayim diye ya ayva yemisimdir ya hergun yumurta diyorrr :KK9: guluyoooo alay ediyo benleee...ben de her sbh bir yumurta her oyle bir ayva yiyicem dedim gorursun benim kizim seninkinden guzel olucak diyorum...Allah akil fikir versin diyooooo :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

asersem de asermesem de sardim artik ayvayaaaaa:KK9: simdi bolbol yiyeyim de dogum ayvasi hafif gelsin :KK9::KK9::KK9:

Esim diyo ben limom alip gelince beni daha bi baska seviyon :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Benim yasimdan 1ciksaniz da oldugum yasa baksanizda uzerine ister 1 ister 2gelseniz de kiz diyeeee basgiriyo resmennnn...bide dk bagirmasa da olur yavastan soylese ne oldugunuuuuu:KK52::KK52::KK52:

Ayyy cok guzellll.misil misil uyur icinde Insallahhhh...

Ben hic kullanmiyorum yaaaa beni biri durtsun catlayinca kafama dank edicek galibaaaa

2si birden ciksa ne guzel olurduuuuu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
puhahah evet canım ya bencede ayın ne önemi var hepimizin hedefi amacı ve sonu belli 3 günlük dünya ne gerek var topik değiştirmeye:KK1::KK1::KK1::KK1:ayva iyidir ye iyi yapmışsın 5 dk sonra bende yiycem arkasından 1 elma yiycem onun arkasından 1 avuç fındık 1 avuç ceviz yiycem ve sonra 1 bardak süt içicem hakkınızı helal edin çünkü ruhumu teslim edebilirim.:KK52::KK52:okadar yememe rağmen 600 gr almışım yediklerim nereye gidiyosa bebeişe gidiyo hepsi heralde:KK16::KK16::KK16::KK16:canım sen kıza hazırla kendini ozaman fazla söze gerek yok bide rus takvimine bak istersen oda mı kız diyecek merak ettim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ihihihihi:KK52: bizdede tam tersi ben kız istiyorum eşim erkek istiyor. neymiş kızımız olursa ben onu evlendıremem nasıl kıyarım.sankı bana kıymadı:KK1:

puhahhah buda değişik bir bakış açısıymış kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi.:KK9::KK9:Bu durumda oğlu olursa askere gönderememesi lazım ozaman sende öyle de:KK52::KK52:

cnm ben kadıköy şifay gidiyorum acılden öğrendim bende. hiç de öyle davranmadı saolsun cinsiyet öğrenmeye geldim dedım gülerek,
bende merak ettım hadı bakalım dedı dr saolsun bızımkıde açmış beklıyordu öğrendik:KK52:
acil doktorları oranın kendi doktorları olmuyor cnm dısardan geliyorlar, sana biraz kötü tesadüf olmuş:KK19:

kadıköy şifanın dogum ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?[/QUOTE]

cnm özel sağlık sigortan yoksa normal doğum 9.500, sezaryan 10.500 lira.
bebek yoğun bakım ünitesi , kuvezi vs ekstra ücret almıyorlar. iki gece hastanede kalış var.
özel sağlık sigortan varsa anlaşmaya göre indirim yapılıyormuş.

a a paranoyaklık bu önüne gelen basıp gidiyo mu yani :KK53:
özel yapamıyoruz herhalde :26:
bazı anketlerde oy verenlerin isimleri göürüyordu yemek yarışmaları topiğinde, öyle olsa ya görsek kim nereyi oyladı :26:
Evet her topige ozel olsa guzel olurduuu...biz aycadan takip edicez artik kesinlesse de herkesde cinsiyyet...o zaman rahat olucak
canım 17. haftanda hala öğrenemedin mi cinsiyetini ben haftaya gidicem kontrole öğrenirim diye heyecanlıyım ama

Kiz yarami desmeeeee ((((( 12haftada dk 14 15ten once soylemiyoruz dediii..kocisi kandirmaya calistim baskasina gidelim diye ikna olmadi ne gerek var 16da daha kesin olur dedi...simdi de dk rnvuyu 2hafta sonraya uzatti yani daha 2haftam var fistigimi gormeyeee

beni yanlış yönlendirdi o halde. doktorun yüzünden geç bile kaldım kullanmak için.
bebe yağı dışında ek bişey daha alayım o zaman ne alayım tavsiyeniz olur mu?

bebeyağını ne zaman kullanıyoruz pek canım? benim elim boldur korkudan aklıma geldikçe sürerimde o yüzden :KK1:

bir zararı yoktur bebeyağının ama zaten o kadar nemlendiriyor ki günde bir kere bile sürsen yetiyor, hep yağlı nemli kalıyor. ben banyodan sonra nemli vucüda sürüyorum, bazen de normal gün içinde. öyle çok özenerek kullanmıyorum aslında dikkat etmem lazım :44:

arkadaslar benim kaburgam sanki karin bölgeme battigini hissediyorum.

sizde yasiyormusunuz böyle batmalari?

kadıköy şifanın dogum ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

cnm özel sağlık sigortan yoksa normal doğum 9.500, sezaryan 10.500 lira.
bebek yoğun bakım ünitesi , kuvezi vs ekstra ücret almıyorlar. iki gece hastanede kalış var.
özel sağlık sigortan varsa anlaşmaya göre indirim yapılıyormuş.[/QUOTE]

hangi doktora gidiyorsun memnun musun. hastenenin dogum odaları filan nasıl gezme şansın oldu mu?

Eki Görüntüle 984446 kızlar ben bebek odasının dışında bide yatak odamıza bizim yanımıza beşik gibi bişey almayı düşünüyorum mecburen.Acaba park yatak mı alsam diyorum bunu internette dolaşırken buldum erkek bebek için mavi nazar boncuğu kız için pembesi var fiyatıda çok uygun nasıl sizce?

canım bu çok güzelmiş ama 3 ay yanında yatacağı düşünülürse park yatak çok büyük oluyor. yanında kısa süreli yatırmak için sepet tarzı bişiler bakabilirsin bence.

puhahah evet canım ya bencede ayın ne önemi var hepimizin hedefi amacı ve sonu belli 3 günlük dünya ne gerek var topik değiştirmeye:KK1::KK1::KK1::KK1:ayva iyidir ye iyi yapmışsın 5 dk sonra bende yiycem arkasından 1 elma yiycem onun arkasından 1 avuç fındık 1 avuç ceviz yiycem ve sonra 1 bardak süt içicem hakkınızı helal edin çünkü ruhumu teslim edebilirim.:KK52::KK52:okadar yememe rağmen 600 gr almışım yediklerim nereye gidiyosa bebeişe gidiyo hepsi heralde:KK16::KK16::KK16::KK16:canım sen kıza hazırla kendini ozaman fazla söze gerek yok bide rus takvimine bak istersen oda mı kız diyecek merak ettim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Cin rus yorumcu yumurtlama gunune gore olan veee baktigim tum takvimler hepsi kizzzz..sadece nub teorisi topiginde bi arkds dogum tarihlerimize gore bakti erkek defi bide baska topikten bi arkadasin cinsiyyet tahmini topigi vardi o erkek dedi...bakdigim diger tuuummm takvimler kiz ama yani misal baktigim 15 tkvim ve ya tahmin yontemlerinden 2si erkek kalani kiz:KK9::KK9::KK9::KK9:

Evet her topige ozel olsa guzel olurduuu...biz aycadan takip edicez artik kesinlesse de herkesde cinsiyyet...o zaman rahat olucak

Kiz yarami desmeeeee ((((( 12haftada dk 14 15ten once soylemiyoruz dediii..kocisi kandirmaya calistim baskasina gidelim diye ikna olmadi ne gerek var 16da daha kesin olur dedi...simdi de dk rnvuyu 2hafta sonraya uzatti yani daha 2haftam var fistigimi gormeyeee

ayy ne var sanki söyleseelr günler geçmek bilmiyo ama onlar ne anlarlar ki uyusslarrr

canım bu çok güzelmiş ama 3 ay yanında yatacağı düşünülürse park yatak çok büyük oluyor. yanında kısa süreli yatırmak için sepet tarzı bişiler bakabilirsin bence.
3 ay dan sonra kendi odasına mı alıyım:26::26:tek başına kalabilirmi acaba çok küçük olacak daha teyzesi aklım onda kalmaz mı?:2::2::2:

Cin rus yorumcu yumurtlama gunune gore olan veee baktigim tum takvimler hepsi kizzzz..sadece nub teorisi topiginde bi arkds dogum tarihlerimize gore bakti erkek defi bide baska topikten bi arkadasin cinsiyyet tahmini topigi vardi o erkek dedi...bakdigim diger tuuummm takvimler kiz ama yani misal baktigim 15 tkvim ve ya tahmin yontemlerinden 2si erkek kalani kiz:KK9::KK9::KK9::KK9:
ozaman sen fazla şansını zorlama canım kız o hadi gözün aydın:KK52::KK52::KK52::KK52:

puhahhah buda değişik bir bakış açısıymış kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi.:KK9::KK9:Bu durumda oğlu olursa askere gönderememesi lazım ozaman sende öyle de:KK52::KK52:

aklıma gelmemişti böyle bir bakış açısı ama nedense hep kız hayalleri kuruyor. işten gelince minik elleriyle diyecekmiş ki babaaaa sırtına masaj yapayımmıııııı?
baba seni bir kere opebilirmiyiiiiiiiim? falan fılan lutfen bu cumleleri nazlı bir kız edasında okuyunuz eşim oyle aksediyor banada o yuzden :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yok kuzu dr soylemisdi burda da yorumlar kiz cikmisdi
amin insallah saglikli dogsun miniklerimiz
uzum yollari sukur atladik ama
kilo alamadim kizlar
korkuyorum
hic istahim yok
insallah acilir istahim da bebegimi iyi buyuturum

sagol bitanem evet supriz valla:KK52:

kiloyu hiç dert etme, ben 16.haftamdayım hiç kilo almadım ama bebeğim tosun gibi maşallah :) önemli olan doğru beslenmek, doğru beslenince yediklerinin vitamini bebeğe gidiyor, hamur işi yersen kilo olarak sana geliyor :KK34:

X