2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar çin takvimine bakan varmı. cinsiyet için tahmini dogru çıkan varmı.

Ben ilk ona baktım zaten hiç kaçar mı?benim etrafımdaki herkesin tuttu ilginç bir şekilde yanılanı görmedim henüz bende erkek çıkıyor oğlum olcakmış bakalım doğru mu?cinsiyeti henüz öğrenemedik.Ama ben o çin takvimine doğru bakıp bakmadığıma emin değilim değişik bir yaş hesaplaması olduğunu söyleyenler var iyi bilen birine sormak lazım.

adiyla büyür insallah...doktor yanilmamistir Allahin izniyle...

eymen de güzel gercekten...

Su icince midesi bulanamlar icine hic limon dilimi attinizmi ve ya limon suyunu sıktinizmi?? Cunki ben de ilk once fazla icmeye calusinca hepsini geri getiriyordum artik limon kullaniyorum 2litre ice biliyorum 1gundeee...belki ben limonu sevdiyim icin bilmiyorummm...
kizlar aseren yokmu???????

yaa bende aşermek istiyorum şöyle bir kocamı koşturayım diyorum ama canım hiçbir şey istemiyor.....

bu arada limonlu su iyi çok faydalı ama açken içmemek lazım mideye zarar verebiliyor

mucar arkdsim yalnis anlama sadece meraktan soruyorummm senin dogum eylul yaziyo takvimde...agustosu sevdiyin icinmi yoksa bebis ilerdenmi gidiyoooo

Allahim Ismiyle sagsalim dogmayi ve saglikli buyumeyi nasip etsin.ismi gibi guzel gelicek yazsin Insallahhh
ayyy sorma o beter bişeyyyy benimde otobüste başıma geldi, artık dua etmeye başladım Allahım sen beni utandırma diye :)))))

beni de misafitlikte tutmustu sofradan da kalkamiyordummmm

eee adamlar demez mi yerimi verdim ama işe diye vermedim

yaa bende aşermek istiyorum şöyle bir kocamı koşturayım diyorum ama canım hiçbir şey istemiyor.....

Nasil bisey anlamiyorumkiiiiiiii....sadece hamileligimi yeni ogrendiyimde cnm bisey istedi ama herzaman sevdiyim istediyim birseydi dedim asermek degil bu sadece her zaman istediyim bisey...
Ama gecenlerde markettde meyve bolumunde ayva gordum gozlerimden kalpcikler fişkirdiiiiiiiiii aldim yedim...aman sevdiyim meyve uzun zamandir yemiyordum gordum istedim asermek degil dedim...annem dun bana yollamis butun gece ye ye sistimmm...simdi aserdimmi ben?????

Son düzenleme:
bu arada limonlu su iyi çok faydalı ama açken içmemek lazım mideye zarar verebiliyor
Limon hayatimin bi parcasiiiiiii her zaman...cok seviyorummm...sukur hic rahatsizligini hiss etmiyorum..babam diyo cocukken mandarina gibi soyup yiyordun gozunu kirpmadan simdi de oyle yapiyorum o zaman annemler kiziyordu simdi de kocisssss ama onsuz yapamiyorum sankiii

3
hahah canım bunca zamandır burdayım bende kim soracak diye merak ediyordum sen sordun.Evet tahmini doğum tarihi 14 eylül ama ben ağustos annelerinin samimiyetini muhabbetini vs.daha çok sevdiğim için bide bebişin erken doğma ihtimalini de düşünerek bu sayfadayım kaçak bir eylül hamişiyim ama yakalandım

google çin takvimi otomotik hesapla yaz çıkıyor sonrada doğum tarihini ve hamile kaldığın ayı yazıyorsun otomotik o hesaplıyor
aaa ya bişey diycem ben kendi bildiğim gibi baktığımda erkek çıkıyor.Ama otomatik hesaplamaya baktım şimdi 26 yaşındayım yaşıma +2 ekleyip bakıyor o ve bebek kız görünüyor çok ilginç doğrumu ki??:44::44::44:

ayvayı yiyin ayva ile ilgili internette çok fazla şey okudum.Ayva yiyenlerin veya ayva suyu içenlerin bebekli çok güzel olurmuş.Ayva yiyenlerin bebekleri gamzeli doğarmış hatta ayva ile ilgili bir hadis bile yazıyor internette doğrumu bilmiyorum ama ben çok tüketiyorum ayvayı.Zaten doğum sırasında hepimiz ayvayı yiyeceğiz kızlar

ocak şubat ayında doğmuşsan yaşına 2 ekliyorsun ama diğer aylarda 1 ekliyorsun,

ayva bende duymuştum hem çocuk güleryüzlü olur hemde gamzeli olur diye,ve ilk bebeğimde çok yedim oğlumda öyle belirgin gamzeler varki çok tatlı teyzesi..işallah bundada öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…