2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

eee canım aşermişsin yaa işte:)))

:)))) kuvvetli bir bağınız var belli :)))

ayva bende duymuştum hem çocuk güleryüzlü olur hemde gamzeli olur diye,ve ilk bebeğimde çok yedim oğlumda öyle belirgin gamzeler varki çok tatlı teyzesi..işallah bundada öyle olur
Allah bağışlasın canım inşallah bizimkilerde öyle güzel olurlar

beni yanlış yönlendirdi o halde. doktorun yüzünden geç bile kaldım kullanmak için.
bebe yağı dışında ek bişey daha alayım o zaman ne alayım tavsiyeniz olur mu?
bende de döküntü olmaya başladığında hemen bebe yağı ve çatlak kremi kullanmaya başladım canım. Sen de en azından bebeyağı kullan, çok rahatlatıyor.

bebeyağını ne zaman kullanıyoruz pek canım? benim elim boldur korkudan aklıma geldikçe sürerimde o yüzden

bazen bebe yağı yetiyor ama ben mustela nın çatlak önleyici yağını tavsiye ederim çok başarılı

Anamm o zaman bende yanlis hesaplama yapmisim demektir :) hemen bende bakayim
evet canım bu duruma göre yanlış bakmış görünüyoruz ama benim etrafımda ki kimse yaşına 1 veya 2 eklemedi yaşı neyse o aya bakıp tahminde bulundular ve hepsininki çıktı bakalım ne olacak çok meraktayım sağlıklı elleri ayakları düzgün olsunda gerisi önemli değil

bazen bebe yağı yetiyor ama ben mustela nın çatlak önleyici yağını tavsiye ederim çok başarılı
ikisini birden kullanmam sorun yaratmaz herhalde. eczaneden temin edebiliyorsam bi kaç saat sonra gider ikisini de alırım çok tırstım çünkü:18::18::18:
Anamm o zaman bende yanlis hesaplama yapmisim demektir :) hemen bende bakayim

bende yanlış hesaplamışım o halde. normal yaşıma bakına erkek çıkıyor, ekleyince kız çıkıyor
bakalım hangisi tutacak

Bende sonuc degismedi ama anlamadigim nokta neye gore aliniyor yas ? Hamile kaldigin yas mi doguracagin yas mi ? Ben 24 yasinda hamile kaldim simdi 25 im :) kafam karisti hangine arti 2 eklenecek

kızlar ben bebek odasının dışında bide yatak odamıza bizim yanımıza beşik gibi bişey almayı düşünüyorum mecburen.Acaba park yatak mı alsam diyorum bunu internette dolaşırken buldum erkek bebek için mavi nazar boncuğu kız için pembesi var fiyatıda çok uygun nasıl sizce?

Bende sonuc degismedi ama anlamadigim nokta neye gore aliniyor yas ? Hamile kaldigin yas mi doguracagin yas mi ? Ben 24 yasinda hamile kaldim simdi 25 im :) kafam karisti hangine arti 2 eklenecek
canım sen hamile kaldığın yaşa göre hesaplayacaksın.Yani 24 yaşa göre bakmalısın.Ben hamile kaldığımda 25 dim şimdi 26 yım mesela ve 25 e göre bakıyorum.

Bide tabi şöyle bir durum var eğer sen ocak veya şubat da doğduysan yaşına +2 ekleyeceksin onun dışında ki aylarda doğduysan +1 ekleyeceksn amannnn çok karışık gıcık etti beni bu çinlilere hari kiri yapıcam şimdi

klasik park yataklardan çok farklı dekoratif duruyo
ben çok beğendim
nazar değmesin bebişe

aynı anda kullanmak zorunda değilsiniz birgün birini birgün birini sürün bide bu yağları banyodan banyoya sürenler var ben hergün akşam eve gidince sürüyorum çünkü benim cildim zaten kuru çok fazla su içemediğim için sürdüğüm yağı vücudum 1 saaatte emiyo bişey kalmıyor yine aynı oyüzden bence düzenli sürün

Ben ocak ayinda dogdum canim +2 ekleyerek baktimda otomatik hesaplayici 25 yasi baz alip ekliyo, ama ben 24 te gebe kaldim :) orada kafam orada karismisti bkaalim belli olnca cinsiyet yazariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…