2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evt canm öyleymiş bilmiyorduk tbi ilkinde ikincisinde herşeyi öğrendm inş bu sefr herşey yolunda gider de bnde meleğime kavuşrum inş

Bende cinsiyetde supriz yasayanlardanim
ben 11haftada kiz dediler ama dun gitdim erkek dediler sastim kaldim
insallah sagsalim olsunlarda fark etmez ama
ben giysileri alinca nerenk alicagima sasdim artik renkleri beyaz sari yesil gibi alirim heralde

Selam kızlar bugün doktora gittim ense kalınlığı 1.25 çıktı sizce deger nasıl ikili testin sonucu hafta sonu çıkar dediler... birde cinsiyetini goremedik doktor sag olsun uğraştı ama nafile... 5 hafta sonraya randevu verdi. sanırım cinsiyet icin daha erken giderim dayanamam. ..

Allahim yar ve yardimcin olsun ikiz bebek zor olur ama bebde hep ikiz bebk istiyirum insallah rabbim verir

çok saol cnm gerçekten zor oluyor ama kesinlikle her zorluğuna değeceğine inanıyorum allah seninde gönlüne göre versin!! bişeyi çok istersen olur bence! bende hep ikizlerim olsa keşke diyordum ama gerçekleşeceği hiç aklıma gelmezdi :))

Son düzenleme:
canım ben de seni merak ediyordum, arada yaz bilgi ver sayfamızın tek ikiz annesi olarak

sorma cnm ya öyle zorlandım ki çoğu gün bilgisayarı elime almadan gün bitti bundan sonra girerim inşallah :) bana da 10 haftalıkken erkek demişti doktorum bugün gittik 13 haftalık olmuşlar bu seferde kıza benziyo dedi :)) kafam karıştı valla allahım hayırlısını versin inşallah üç hafta sonra tekrar gidicem umarım kesin belli olur o zaman :))

1.25 gayet guzel cnm 3 uzerine iyi demiolar.yalniz brnim sasirdigim nokta nasil 5 hafta sonrasina gun verio anlamiyorum cok gec yaa benimki 3 hafta sonrasina verio ben iki haftaya gelirim diorim tamam sen bilirsin dio ...

canım hayırlı olsun beşiğiniz güle güle yatsın bebişş

insanbulum hg. görünmuon hiç kıı

Kizlarr niye sessiz sessiz takiliosunuz

herkes benim gibi okuyor okuyor çıkıyor saanırım:)) yarın misafirim gelcek hazırlık yapıyorum 5 er dk bakıp çıkıyorum
ama şimdi yazmadan duramadım

insallah cnm ben ilkinde de biliodum en az 100 olmali demislerdi bana..

Evt canm öyleymiş artık bende öğrendim çok şükür iyi çıktı rabbim inş devamı nasip etsin hayırlısıyla bi 24 olsaydımerk ediyorum sabır ediyorum dua ediyorum kız bizim merklar endişeler bitmez rabbim yar ve yardımcımz olsun

dün cinsiyeti öğrenmek için medipole gittim, akşam gideceğim için önceden aradım tlf randevu almak istdiğimi ama acil bir durum değil normal muayne oldugu söyledim bana acil doktorunun 8e kadar muayene aldıgını söyledi sorun olmayacagını söyledi.
neyse kalktık gittik yaşı babaneme benzeyen bir doktor çıktı şansımıza kadınla ilk bakışta zaten huylandım.şikayetiniz ne diye cinsiyet öğrenme geldik dedim, kadının bir azarlamadıgı kaldı nerdeyse, tartışmaya tutulduk zorla baktı filan
yok bağdaş kurdu yok bilmem ne diye zaten başından belli ettiği niyetini tekrar yineli ve bizi postaladı .. inanılmaz sinirlendim dogum yapcagım hastane ve acil bir durumda oraya gitmeye gözüm kesmiyor acil doktoruna denk gelirim diye galiba sırf bu yüzden hastane bile değiştirilir.

ay bu cok güzelmis canim ya. Bebisin güle güle kullansin :))
Cok da pratik yani. Fiyati nedir bunun?

öf ya benim de balık yemem lazım ama hiç canım istemiyorum tiksindim galiba:104::104::104::104:

dert etme ya. bende yiyemiyorum ki aslinda cok severdim. Ben et, tavuk hic birsey yiyemiyorum. Hepsinden tiksindim. Ama kendimizi fazlada zorlamiyalim, sonra hic yiyemeyiz. Biraz daha zaman gecsin belki ozaman yemeye baslariz yani insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…