2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

göstermese de canı sağolsun artık :KK16: o kadar yolunu gözledik nazını çekeriz ne diyelim :KK1:
pipiyi gördüyseniz ilk, değişmez zaten:nazar::nazar::nazar: :KK1:

bizde tayinci olduğumuzdan park yatak düşünüyorum.inşallah doğru seçim yaparım marka konusunda da

Babam yapmıştı ikili testimi, yarım saat bakmıştı ultrasonda ve %100 erkek demişti 12+4'te.
Dün 15+6'da gittik tekrar, kesin erkek dedi doktorum da :KK55:

Benim kraft'ın Calipso modelini seçmemdeki en önemli etken yan tarafında fermuar olması. yatağın 3-4 yaşına kadar kullanılabileceği düşünüldüğünde çocuğu her seferinde kucaklayıp çıkarmak mantıklı gelmedi bana, uyandığında kendisi çıkabilmeli yataktan. Başka marka ve modellerde görmedi, varsa da günah almayayım, Calipso'ya takılmıştım ben çünkü :)

http://www.youtube.com/watch?v=HUJXyKTXfuI

burada kurulum videosu var, bakabilirsin.

arkdaslar hepatıt asısı yaptırdınızmı hanıgı haftada yapılo yardımcı olursanız cok sevınırım kafam cok karıstı

cuma günü sağlık ocağında bi aşım var hemşirem gün vermişti gel dedi ama ne aşısı bilmiyorum,senı sağlık ocagından cagırmışlarmıydı?

Son düzenleme:
kızlar sizler nasılsınz yeni cinsiyet öğrenen aradaşlar hayırlı olsuuunnn inşaalla son dakika değişikliğe uğramazsınz.... aranızda bulantısı biten ama sofrada bişey yemek istemeyen var mı...........benim hiç bulantım yok ama canım hiiiçç bişey yemek istemiyooorrr....

yani gunde bi seker mi oluyo hemsn hemen..korktum simdi...

ben de yiyemiyorum..ilk kez bu sbh yumurta yedim..balik hic denemedim cesaret edemiyorum[/QUOT

canım karışım hazırlıyorsunuz ya o karışımdan sadece 1 çay kaşıgı ye fazlası zarar ben senın yerınde olsam hergunde kullanmma
hafta 2 kez kullan ben 1 aydan fazla grıp buransıt öksurukle ugraşrım ama elımden geldıgınce bıtkisel seyler kullannmamaya dıkkat ettım

Arkadaşlar ben 16+3 teyim bir ay önce gittik doktora göstermedi kereta :) 24 Şubat'ta gideceğiz hem 3 lü tarama olacak hemde cinsiyetini öğreneceğiz inşallah... Benim gibi cinsiyetini geç öğrenecek olan var mı? Birde 3lü tarama yaptıran ve sonucunu öğrenen var mı acaba?
:KK14:
:KK53:

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben 16+3 teyim bir ay önce gittik doktora göstermedi kereta :) 24 Şubat'ta gideceğiz hem 3 lü tarama olacak hemde cinsiyetini öğreneceğiz inşallah... Benim gibi cinsiyetini geç öğrenecek olan var mı? Birde 3lü tarama yaptıran ve sonucunu öğrenen var mı acaba?
B :KK14:
slm... üçlü ve dörtlü tarama arasındaki farkıbiliyormusunz doktorum bana üçlü değil dörtlüyü isteyecem dedi..

B :KK14:

bende 15+6 günlük bende ögrenemedım doktor soylemedı 27 subatta gitcem ozaman nasıpse ögrenecegiz bide ben daha hiç test yapmadım doktor 27 subatta 4 lü test yapacak

zuzu slm nasılsın dünde yazdım ama göremedin sanırım kpntrolün nasıl geçti şengül hanımdan memnun kaldın mı?...
ayy gormedim canim..iyi gecti guzelce bakti anlatti biraz da sohbet ettik..ısınmaya basladim simdilik dwm edicem insallah..

kızlar sizler nasılsınz yeni cinsiyet öğrenen aradaşlar hayırlı olsuuunnn inşaalla son dakika değişikliğe uğramazsınz.... aranızda bulantısı biten ama sofrada bişey yemek istemeyen var mı...........benim hiç bulantım yok ama canım hiiiçç bişey yemek istemiyooorrr....
bulantilarim azaldi ama ne yiyesim war ne pisiresim..ekmek arasi peynir domatesle yasiyorum

yani gunde bi seker mi oluyo hemsn hemen..korktum simdi..

ben de yiyemiyorum..ilk kez bu sbh yumurta yedim..balik hic denemedim cesaret edemiyorum[/QUOT

canım karışım hazırlıyorsunuz ya o karışımdan sadece 1 çay kaşıgı ye fazlası zarar ben senın yerınde olsam hergunde kullanmma
hafta 2 kez kullan ben 1 aydan fazla grıp buransıt öksurukle ugraşrım ama elımden geldıgınce bıtkisel seyler kullannmamaya dıkkat ettım

tesekkur ederim..bitane yemistim bida yemiyim iyisimi

ayy gormedim canim..iyi gecti guzelce bakti anlatti biraz da sohbet ettik..ısınmaya basladim simdilik dwm edicem insallah..

bulantilarim azaldi ama ne yiyesim war ne pisiresim..ekmek arasi peynir domatesle yasiyorum

[ZUZUU...
cinsiyetinizi söylemedi mi.... ya benm kafama bişey takılıyo ya doğum hafta sonuna geceye falan denk gelirse yada resmi tatile inşaallah öyle olmaz ama doktor gelirmiki ben bunu sormayı hep unutuyorum başka bi hastanede arkadaımın doktoru gelmemiş zekai tahire gitmişlerdi onlarda........

Son düzenleme:
[ZUZUU...
cinsiyetinizi söylemedi mi.... ya benm kafama bişey takılıyo ya doğum hafta sonuna geceye falan denk gelirse yada resmi tatile inşaallah öyle olmaz ama doktor gelirmiki ben bunu sormayı hep unutuyorum başka bi hastanede arkadaımın doktoru gelmemiş zekai tahire gitmişlerdi onlarda........[/QUOTE]

canım doktoruna muayeneye gıttıgınde onu sorman lazım,
benım arkadaşım(özel hastaneye gidiyor) sormuştu geceye denk gelirse diye o da gelirim demiş ,
ama fiyat farkı alıyorlarmı onu bilmiyorum..

[ZUZUU...
cinsiyetinizi söylemedi mi.... ya benm kafama bişey takılıyo ya doğum hafta sonuna geceye falan denk gelirse yada resmi tatile inşaallah öyle olmaz ama doktor gelirmiki ben bunu sormayı hep unutuyorum başka bi hastanede arkadaımın doktoru gelmemiş zekai tahire gitmişlerdi onlarda........

benım arkadaşım(özel hastaneye gidiyor) sormuştu geceye denk gelirse diye o da gelirim demiş ,

DOKTORUM YENİ BAŞLADI HENÜZ BU HASTANEYE eğer gelemem derse gazinin doktorlarından birine gitmeyi düşünüyorum deniz hanım yada mehmet erdem amaaannn kafam öyle karışıkki ...

muwakkit;
hayir soylemedi malesef henuz erken dedi..ayin 20sinde baska bi drde ikili yaptircam belki o soyler.diye umit ediyorum..bildigim kadariyla 29 mayista kim nobetciyse o geliyo doguma..yani 5 sene once boyleydi ama suan nasildir bilemem..

muwakkit;
hayir soylemedi malesef henuz erken dedi..ayin 20sinde baska bi drde ikili yaptircam belki o soyler.diye umit ediyorum..bildigim kadariyla 29 mayista kim nobetciyse o geliyo doguma..yani 5 sene once boyleydi ama suan nasildir bilemem..

tamam canım saol.... inşaallah herşey kolay ve sıkıntısız olur.... sen hangi semttesin

aynen arkadaşım, inan ceviz badem vs nasıl kötü kokuyor burnuma :KK43: hiç canım istemiyor..

bu arada benim ikili testte şöyle bişi yazıyor

biyokimyasal risk 1:189
Biyokimyasal parametreler dikkate alinarak hesaplanan risk yuksek olmasina ragmen, NT olcumu dikkate alinarak hesaplanan risk düşmektedir.

inşallah doktor amniyo falan demez :44:
zorla canım ben nerdeyse suyla yutuyorum cevizi bademi. doktor çok önemli dediği için.
ikili testi bilen arkadaşlar varsa yorumlasın canım ben hiç bilmiyorum.sonucuda almadım henüz.
inşallah bebişinde her şey yolundadır :KK16:
Babam yapmıştı ikili testimi, yarım saat bakmıştı ultrasonda ve %100 erkek demişti 12+4'te.
Dün 15+6'da gittik tekrar, kesin erkek dedi doktorum da :KK55:

Benim kraft'ın Calipso modelini seçmemdeki en önemli etken yan tarafında fermuar olması. yatağın 3-4 yaşına kadar kullanılabileceği düşünüldüğünde çocuğu her seferinde kucaklayıp çıkarmak mantıklı gelmedi bana, uyandığında kendisi çıkabilmeli yataktan. Başka marka ve modellerde görmedi, varsa da günah almayayım, Calipso'ya takılmıştım ben çünkü :)

http://www.youtube.com/watch?v=HUJXyKTXfuI

burada kurulum videosu var, bakabilirsin.

ah ben onu yerimmm dedesi görmüş ilk defa çok süper bi duygu olsa gerek :KK16:

çok sağol canım izledim şimdi. eşimde çok beğendi.
sen mağazasından mı aldın fiyatı nedir?
internetten baktımda mağaza fiyatından farklı mı olur acaba

Kiiiiiizlllaaaaarrrr bi zahmet uzanip gobeginize bakarmisiniz:26:
Benim gobeyim kalp atar gibi tiptip zipliyoooo:KK53::KK53::KK53:
Kalbimin atmasi gobegimin altinami vuruyo anlamadim:44:
Sizde de boyle bisey varmiiiii:26:

X