2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım göbüşünde bayağı büyümüş sankim :)) nasıl gidiyor? iyi misin?

evet yaa sorma büyüdü mü yoksa sürekli su vs.içtiğim için şiş mi nedir anlayamadım?Özellikle bugün öyle belli oluyor ki bide ben zayıfım zaten belki de oyüzden okadar göze batıyor hamişlik fena değil miğde bulantıları ve yanmalarıyla uğraşıyorum ya bi geçseydi.Sen nasılsın bakalım nasıl gidiyo?

çupra levrak falan olsa iyi olur heralde demii?
bide bunların çok kokusu olmuyor diye biliyorum ama şu anki hormonlar nassıll karşılar bilemiyorumm

evet bende çipura levrek seviyorum özellikle çipura çok lezzetli poşette olunca daha az koku oluyor bide içine defne yaprağı koyunca koku daha az rahatsız eder herhalde. ama piştikten sonra poşeti açarken bi buhar çıkıyorya o aşamayı eşine yaptır servis yaptıktan sonra sen geçersin mutfağa :))

olsun olsun biran önce karınlar çıksınki otobüste yerler kapılsın, insanlar bizi daha çok şımartsın :))))) benim bulantı yok şükür geçti ama mide yanması ara ara gidip geliyor. bol su içiyorum rahatlatıyor biraz daha ...

çupra levrak falan olsa iyi olur heralde demii?
bide bunların çok kokusu olmuyor diye biliyorum ama şu anki hormonlar nassıll karşılar bilemiyorumm

canımm balığı çok seven biri olarak bende şu sıralar uzaklaşmış bulunmaktayım
ben de hep fırında yaparım özellikle çupra diğerlerine göre kokusuz bi balık
fırın torbasına koymuyorum sulanır midem bulanır,koku içeride birikir.
altına yağlı kağıt serip,soğan,patates,limon,zeytinyağı üzerine.. arasına da defne yaprağı karabiber..
tepsinin üzerii folya ile ilk yarım saat kapalı sonra 15 dk üstü açık gevretiyorum.
emin olun yiyebileceğiniz tek şekli bu
ben her yolu denedim

evet haklısın öyle olması daha mantıklı azcık kocaları çalıştıralım

haha çok alemsin hiç otobüs falan açısından bakmamıştım ben olaya ilahi yabide ben su içtiğimde asıl başlıyor miğdem bulanmaya su beni mahvediyor ama zorluyorum kendimi içmek içn mecbur su çok önemi:129::129:

öf ya benim de balık yemem lazım ama hiç canım istemiyorum tiksindim galiba:104::104::104::104:

aa çok içiyorsundur o zaman ... yani evet çok iç ama biranda değil azar azar. 3 yudumdan fazla içme... azar azar sık sık... ben sırf onun için cam şişe aldım yanımda duruyor... üçer üçer yudumlarla 2,5 litreyi deviriyorum günde :))

çok sağol canım deneycem bende hemen...

çok doğru diyorsun. ben de sentetik vitaminlere karşıyım, hiç kullanmam ama bu dönem öyle bir vitamin ihtiyacı var ki, kolay kolay yetişebileceğimi sanmıyorum.. ben başlayacağım korkarım..
bende yetişemiyorum. doktora tamam dikkat edicem dedim ama ceviz bile ağzımda büyüyo yerken.
aslında olabilir tatlım ama bazı bebek kıyafetlerinin önündeki resimler tamamen cinsiyete bağlı işte. neyse 3 hafta daha sabredeyim bariiiiii
doğru bende bakınıyorum internetten beyaz ve sarı alayım diyorum önlerindeki desenler engel oluyor

göstermese de canı sağolsun artık o kadar yolunu gözledik nazını çekeriz ne diyelim
pipiyi gördüyseniz ilk, değişmez zaten

bizde tayinci olduğumuzdan park yatak düşünüyorum.inşallah doğru seçim yaparım marka konusunda da

bende de var o şişeden işte 1lt lik onu doldurup içiyorum ama 1 şişe içiyorum 2.de miğdem ağzıma gelmeye başlıyor yutamıyorum suyu çünkü arada süt maden suyu vs.içiyorum miğde iyice şişiyo.Helal olsun 2,5 lt nasıl içiyorsun ya süpersin vallaha

öf ya benim de balık yemem lazım ama hiç canım istemiyorum tiksindim galiba:104::104::104::104:
bende tiksindim. normalde eşim elini hiç bişeye sürmez ama bebek için pişiriyo artık.
kendime üzülsem mi bebek için yaptığına sevinsem mi bilemedim
çok sağol canım deneycem bende hemen...

dene canım şifa olsun kuzucuğuna da sana da

bende tiksindim. normalde eşim elini hiç bişeye sürmez ama bebek için pişiriyo artık.
kendime üzülsem mi bebek için yaptığına sevinsem mi bilemedim

dene canım şifa olsun kuzucuğuna da sana da
hahah benimki de aynı oldu inanırmısın?bende sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ama olsun buna da şükür

cinsiyet belli olmadı ama ben de ufaktan not alıyorum her ikisi içinde
ama eşim sağolsun hiç bi fikri yok sinir oluyorum bu nötr duruşuna
erkek için cihan,eymen
kız için meyra,dide isimleri aklımda şimdilik

kızlar sizi bi konuda uyarmak istiyorum zencefılı dıkkatli kullanın fazlası zararlı adet sökütücü olarakda faydası varmış oyuzden günde

1 çay kaşıgından fazla kullanmayın
yani gunde bi seker mi oluyo hemsn hemen..korktum simdi...

ben de yiyemiyorum..ilk kez bu sbh yumurta yedim..balik hic denemedim cesaret edemiyorum

aminnn cnm aminnn

arkdaslar hepatıt asısı yaptırdınızmı hanıgı haftada yapılo yardımcı olursanız cok sevınırım kafam cok karıstı

aynen arkadaşım, inan ceviz badem vs nasıl kötü kokuyor burnuma hiç canım istemiyor..

bu arada benim ikili testte şöyle bişi yazıyor

biyokimyasal risk 1:189
Biyokimyasal parametreler dikkate alinarak hesaplanan risk yuksek olmasina ragmen, NT olcumu dikkate alinarak hesaplanan risk düşmektedir.

inşallah doktor amniyo falan demez :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…