2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın güzel hamişler, sağlıkla yeni bir güne merhaba. Bulantılarım geçti hayat enerjim yerine geldi vallahi :)

demekki bulantılar geçecek. ben hiç bitmeyecek sanmıştım. nasıl oldu ya biranda mı kesildi yoksa sadece bugünlük birşey mi ya. ay benimde kesilsin artıııııııık.

dert etme ya. bende yiyemiyorum ki aslinda cok severdim. Ben et, tavuk hic birsey yiyemiyorum. Hepsinden tiksindim. Ama kendimizi fazlada zorlamiyalim, sonra hic yiyemeyiz. Biraz daha zaman gecsin belki ozaman yemeye baslariz yani insallah :)
evet zorlayınca daha beter tiksiniyorum hiç gereği yok canımız ne isterse onu yiyelim şu sıralar.İleri ki haftalarda zaten iştahlar açılacak ozaman bol bol yeriz

koşuyolu medipol hastanesinin acil doktorlarından perihan hanımı şiddetli kınıyorum.. soyadını hatırlamıyorum ama ananemle aynı yaşıt sayılacak kadar yaşlı olan hekimden bahsediyorum...

Saol canım sağlıklı olsun da önemli değil bakalım ense kalınlığı 1.2 dedi ama verdiği ultrason resimlerinin ikisinde 1.2 değer ikisinde 1.9 ve 2.4 var anlamadım

Op. Dr. Perihan ÖZERTÜRK
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

tüm sitelere tüm forumlara hakkında şikayette bulunucam..

akşam akşam tüm gece sinir krizi geçirmeme sebep oldu nerdeyse..1954 dogulu olup ananemle ayı yaşıt kendisi.. hala op. doktor diye geçmesine şaşırmamalı.

canım hosgeldin aramıza bebişinle. bende 13+5'im ama hala cinsiyetini öğrenemedim. maşallah hemen öğrenmişssin.

hoşbuldumm ....... bol bol çikolata yedimde öyle gittim kıpır kıpırdı ama yüzde 80 bakalım inş değişmez inşallah sende en kısa zamanda öğrenirsin eşya alamıyordum bende cinsiyeti belli olsun diye bekledim dün hemen aldım bişeyler ilk bebeğimiz olacak inşallah :13:

dün doktorumu arayıp sordum sorun canım yok diyor çok şükür

ne olsu canım hayırdır sinirlenme sakin ol bebeği düşün

canım bir sıkıntı mı oldu bebişinle alakalı.

tatlım aynı sorun hepimizde var. cinsiyetini öğrenemeyenler biran önce öğrenip bebişlerine birşeyler almak istiyorlar ama beklemedeyiz hala. bende aynı şekilde yapıyorum maşallah ultrasonda hep hareketli ama doktor hiç yorum yapmadı bebişimin cinsiyetiyle ilgili.artık ay sonunu bekliyorum. o zaman belli olur inşallahda hemencik birşeyler yapmaya başlarız bebişlere

Kiiiiiizlllaaaaarrrr bi zahmet uzanip gobeginize bakarmisiniz:26:
Benim gobeyim kalp atar gibi tiptip zipliyoooo
Kalbimin atmasi gobegimin altinami vuruyo anlamadim:44:
Sizde de boyle bisey varmiiiii:26:

cnm bana da arada oluyor bebişinin hareketleri onlar
artık daha sert bişeyler bekliyorum benn

cnm oğlun hayırlı uğurlu olsun
gerçekten büyük süprüz olmuş senınkı

cnm ben kadıköy şifay gidiyorum acılden öğrendim bende. hiç de öyle davranmadı saolsun cinsiyet öğrenmeye geldim dedım gülerek,
bende merak ettım hadı bakalım dedı dr saolsun bızımkıde açmış beklıyordu öğrendik
acil doktorları oranın kendi doktorları olmuyor cnm dısardan geliyorlar, sana biraz kötü tesadüf olmuş

canım bir sıkıntı mı oldu bebişinle alakalı.

bebekle ilgili bir sorun yok. hastennin hekiminin dengesizliğiyle alakalı sinirlendim..
randevu alıp cinsyetini öğrenek için gittim. normalde o hastennin başka doktoruan gidiyorum o gün o var diye onda aldım.
gittiğmide beni azarladı bunn için gelinir mi yok bilmem ne diye..

Zaten insan zor tutuyor kendini mağazaya girince her şeyi almak istiyor doktorum bebeğinin ense kalınlığı 1.2 dedi gayet iyi diye ama verdiği ultrason resimlerinin ikisinde 1.2 değer ikisinde 1.9 ve 2.4 var anlamadım bir sorun olmaz inşallah sizde de böyle bir şey olan var mı

dün doktorumu arayıp sordum sorun canım yok diyor çok şükür
oyy maşallah çok sevindim darısı bana ve benim gibi bekleyenlere inşallah
insanbulum hg. görünmuon hiç kıı
hoşbulduk balım. bacın üşengeç oldu parmağını kımıldatmıyodu kendime geldim biraz
sen nasılsın? bebiş ne durumda uslu mu duruyo annesi?
ah şu doktorlar... keşke önce ağrım var deyip ultrasonda bakarken cinsiyet de görünüyo mu deseydin canım.
doktora giderken gardımızı almalıyız yoksa bazen sinir bozucu olabiliyolar

ben çikolata yiyemedim karnım açtı midem bulandı
benim bebişimde uyuyo gibiydi uyuz olmaz inşallah az hareketli olsun yahu

Doktorların büyük bir kısmında maalesef ego problemi var.Böyle bir kendini beğenmişlik ben doktorum sen kimsin der gibi bi havalar bu maalesef çoğunda var.Sinirlenmeyin boşverin onun dengesizliğine verin başka yerde öğrenirsiniz bebişin cinsiyetini

sinirlenme sen tatlım bebişin için. hastaneyi ara ve şikayet et. sağlık bakanlığına da şikayet edeceğim falan filan de. senin benim hevesimi nerden bilecek sersemler.

canım ben hiç dikkat etmemişim gibi geldi buna. doktorum herşey güzel deyince bitiyor benim için. bende unutmazsam akşam bir bakayım bakalım ne yazıyor benimkindede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…