2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın güzel hamişler, sağlıkla yeni bir güne merhaba. Bulantılarım geçti hayat enerjim yerine geldi vallahi :)

demekki bulantılar geçecek. ben hiç bitmeyecek sanmıştım. nasıl oldu ya biranda mı kesildi yoksa sadece bugünlük birşey mi ya. ay benimde kesilsin artıııııııık.:KK52:

dert etme ya. bende yiyemiyorum ki aslinda cok severdim. Ben et, tavuk hic birsey yiyemiyorum. Hepsinden tiksindim. Ama kendimizi fazlada zorlamiyalim, sonra hic yiyemeyiz. Biraz daha zaman gecsin belki ozaman yemeye baslariz yani insallah :)
evet zorlayınca daha beter tiksiniyorum hiç gereği yok canımız ne isterse onu yiyelim şu sıralar.İleri ki haftalarda zaten iştahlar açılacak ozaman bol bol yeriz

koşuyolu medipol hastanesinin acil doktorlarından perihan hanımı şiddetli kınıyorum.. soyadını hatırlamıyorum ama ananemle aynı yaşıt sayılacak kadar yaşlı olan hekimden bahsediyorum...

Saol canım :KK3: sağlıklı olsun da önemli değil bakalım ense kalınlığı 1.2 dedi ama verdiği ultrason resimlerinin ikisinde 1.2 değer ikisinde 1.9 ve 2.4 var anlamadım :KK49:

Op. Dr. Perihan ÖZERTÜRK
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

tüm sitelere tüm forumlara hakkında şikayette bulunucam..

akşam akşam tüm gece sinir krizi geçirmeme sebep oldu nerdeyse..1954 dogulu olup ananemle ayı yaşıt kendisi.. hala op. doktor diye geçmesine şaşırmamalı.

canım hosgeldin aramıza bebişinle:KK76::KK62:. bende 13+5'im ama hala cinsiyetini öğrenemedim.:KK50: maşallah hemen öğrenmişssin.

:KK3: hoşbuldumm ....... bol bol çikolata yedimde öyle gittim kıpır kıpırdı ama yüzde 80 bakalım inş değişmez inşallah sende en kısa zamanda öğrenirsin eşya alamıyordum bende cinsiyeti belli olsun diye bekledim dün hemen aldım bişeyler ilk bebeğimiz olacak inşallah :13:

zorla canım ben nerdeyse suyla yutuyorum cevizi bademi. doktor çok önemli dediği için.
ikili testi bilen arkadaşlar varsa yorumlasın canım ben hiç bilmiyorum.sonucuda almadım henüz.
inşallah bebişinde her şey yolundadır :KK16:

ah ben onu yerimmm dedesi görmüş ilk defa çok süper bi duygu olsa gerek :KK16:

çok sağol canım izledim şimdi. eşimde çok beğendi.
sen mağazasından mı aldın fiyatı nedir?
internetten baktımda mağaza fiyatından farklı mı olur acaba

dün doktorumu arayıp sordum sorun canım yok diyor çok şükür :KK16:

Op. Dr. Perihan ÖZERTÜRK

akşam akşam tüm gece sinir krizi geçirmeme sebep oldu nerdeyse..1954 dogulu olup ananemle ayı yaşıt kendisi.. hala op. doktor diye geçmesine şaşırmamalı.

ne olsu canım hayırdır sinirlenme sakin ol bebeği düşün

Op. Dr. Perihan ÖZERTÜRK

canım bir sıkıntı mı oldu bebişinle alakalı.:KK53:

:KK3: hoşbuldumm ....... bol bol çikolata yedimde öyle gittim kıpır kıpırdı ama yüzde 80 bakalım inş değişmez inşallah sende en kısa zamanda öğrenirsin eşya alamıyordum bende cinsiyeti belli olsun diye bekledim dün hemen aldım bişeyler ilk bebeğimiz olacak inşallah :13:

tatlım aynı sorun hepimizde var. cinsiyetini öğrenemeyenler biran önce öğrenip bebişlerine birşeyler almak istiyorlar ama beklemedeyiz hala. bende aynı şekilde yapıyorum maşallah ultrasonda hep hareketli ama doktor hiç yorum yapmadı bebişimin cinsiyetiyle ilgili.artık ay sonunu bekliyorum. o zaman belli olur inşallahda hemencik birşeyler yapmaya başlarız bebişlere:KK6::KK6::KK6:

Kiiiiiizlllaaaaarrrr bi zahmet uzanip gobeginize bakarmisiniz:26:
Benim gobeyim kalp atar gibi tiptip zipliyoooo:KK53::KK53::KK53:
Kalbimin atmasi gobegimin altinami vuruyo anlamadim:44:
Sizde de boyle bisey varmiiiii:26:

cnm bana da arada oluyor bebişinin hareketleri onlar :nazar:
artık daha sert bişeyler bekliyorum benn:KK52:

Bende cinsiyetde supriz yasayanlardanim
ben 11haftada kiz dediler ama dun gitdim erkek dediler sastim kaldim
insallah sagsalim olsunlarda fark etmez ama
ben giysileri alinca nerenk alicagima sasdim artik renkleri beyaz sari yesil gibi alirim heralde

cnm oğlun hayırlı uğurlu olsun:nazar:
gerçekten büyük süprüz olmuş senınkı:KK1:

dün cinsiyeti öğrenmek için medipole gittim, akşam gideceğim için önceden aradım tlf randevu almak istdiğimi ama acil bir durum değil normal muayne oldugu söyledim bana acil doktorunun 8e kadar muayene aldıgını söyledi sorun olmayacagını söyledi.
neyse kalktık gittik yaşı babaneme benzeyen bir doktor çıktı şansımıza kadınla ilk bakışta zaten huylandım.şikayetiniz ne diye cinsiyet öğrenme geldik dedim, kadının bir azarlamadıgı kaldı nerdeyse, tartışmaya tutulduk zorla baktı filan
yok bağdaş kurdu yok bilmem ne diye zaten başından belli ettiği niyetini tekrar yineli ve bizi postaladı .. inanılmaz sinirlendim dogum yapcagım hastane ve acil bir durumda oraya gitmeye gözüm kesmiyor acil doktoruna denk gelirim diye galiba sırf bu yüzden hastane bile değiştirilir.

cnm ben kadıköy şifay gidiyorum acılden öğrendim bende. hiç de öyle davranmadı saolsun cinsiyet öğrenmeye geldim dedım gülerek,
bende merak ettım hadı bakalım dedı dr saolsun bızımkıde açmış beklıyordu öğrendik:KK52:
acil doktorları oranın kendi doktorları olmuyor cnm dısardan geliyorlar, sana biraz kötü tesadüf olmuş:KK19:

canım bir sıkıntı mı oldu bebişinle alakalı.:KK53:

bebekle ilgili bir sorun yok. hastennin hekiminin dengesizliğiyle alakalı sinirlendim..
randevu alıp cinsyetini öğrenek için gittim. normalde o hastennin başka doktoruan gidiyorum o gün o var diye onda aldım.
gittiğmide beni azarladı bunn için gelinir mi yok bilmem ne diye..

tatlım aynı sorun hepimizde var. cinsiyetini öğrenemeyenler biran önce öğrenip bebişlerine birşeyler almak istiyorlar ama beklemedeyiz hala. bende aynı şekilde yapıyorum maşallah ultrasonda hep hareketli ama doktor hiç yorum yapmadı bebişimin cinsiyetiyle ilgili.artık ay sonunu bekliyorum. o zaman belli olur inşallahda hemencik birşeyler yapmaya başlarız bebişlere:KK6::KK6::KK6:

Zaten insan zor tutuyor kendini mağazaya girince her şeyi almak istiyor :KK52: doktorum bebeğinin ense kalınlığı 1.2 dedi gayet iyi diye ama verdiği ultrason resimlerinin ikisinde 1.2 değer ikisinde 1.9 ve 2.4 var anlamadım bir sorun olmaz inşallah sizde de böyle bir şey olan var mı

dün doktorumu arayıp sordum sorun canım yok diyor çok şükür :KK16:
oyy maşallah çok sevindim :KK16::nazar::nazar: darısı bana ve benim gibi bekleyenlere inşallah
insanbulum hg. görünmuon hiç kıı :KK49:
hoşbulduk balım. bacın üşengeç oldu parmağını kımıldatmıyodu kendime geldim biraz:KK53:
sen nasılsın? bebiş ne durumda uslu mu duruyo annesi?
dün cinsiyeti öğrenmek için medipole gittim, akşam gideceğim için önceden aradım tlf randevu almak istdiğimi ama acil bir durum değil normal muayne oldugu söyledim bana acil doktorunun 8e kadar muayene aldıgını söyledi sorun olmayacagını söyledi.
neyse kalktık gittik yaşı babaneme benzeyen bir doktor çıktı şansımıza kadınla ilk bakışta zaten huylandım.şikayetiniz ne diye cinsiyet öğrenme geldik dedim, kadının bir azarlamadıgı kaldı nerdeyse, tartışmaya tutulduk zorla baktı filan
yok bağdaş kurdu yok bilmem ne diye zaten başından belli ettiği niyetini tekrar yineli ve bizi postaladı .. inanılmaz sinirlendim dogum yapcagım hastane ve acil bir durumda oraya gitmeye gözüm kesmiyor acil doktoruna denk gelirim diye galiba sırf bu yüzden hastane bile değiştirilir.
ah şu doktorlar... keşke önce ağrım var deyip ultrasonda bakarken cinsiyet de görünüyo mu deseydin canım.
doktora giderken gardımızı almalıyız yoksa bazen sinir bozucu olabiliyolar:KK19:

ben çikolata yiyemedim karnım açtı midem bulandı
benim bebişimde uyuyo gibiydi uyuz olmaz inşallah az hareketli olsun yahu :KK53::KK53::KK53:

bebekle ilgili bir sorun yok. hastennin hekiminin dengesizliğiyle alakalı sinirlendim..
randevu alıp cinsyetini öğrenek için gittim. normalde o hastennin başka doktoruan gidiyorum o gün o var diye onda aldım.

Doktorların büyük bir kısmında maalesef ego problemi var.Böyle bir kendini beğenmişlik ben doktorum sen kimsin der gibi bi havalar bu maalesef çoğunda var.Sinirlenmeyin boşverin onun dengesizliğine verin başka yerde öğrenirsiniz bebişin cinsiyetini

sinirlenme sen tatlım bebişin için. hastaneyi ara ve şikayet et. sağlık bakanlığına da şikayet edeceğim falan filan de. senin benim hevesimi nerden bilecek sersemler.:KK47::KK47:

Zaten insan zor tutuyor kendini mağazaya girince her şeyi almak istiyor :KK52: doktorum bebeğinin ense kalınlığı 1.2 dedi gayet iyi diye ama verdiği ultrason resimlerinin ikisinde 1.2 değer ikisinde 1.9 ve 2.4 var anlamadım bir sorun olmaz inşallah sizde de böyle bir şey olan var mı

canım ben hiç dikkat etmemişim gibi geldi buna. doktorum herşey güzel deyince bitiyor benim için. bende unutmazsam akşam bir bakayım bakalım ne yazıyor benimkindede:emir_bebek::emir_bebek:

X