2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım sapma olurmu bılmıyorum ama normalde adet gecıkınce ıdrar testı gosterır dıyolar.ıcın rahat etsın dıye en ıyyısı kan sonucuna baktırman ama. eger bu ay yoksada sıkma canını ama hayırlısı ne zamansa o zaman gorusursun ınsallah 2czgıyı

Canım sapma olurmu bılmıyorum ama normalde adet gecıkınce ıdrar testı gosterır dıyolar.ıcın rahat etsın dıye en ıyyısı kan sonucuna baktırman ama. eger bu ay yoksada sıkma canını ama hayırlısı ne zamansa o zaman gorusursun ınsallah 2czgıyı

Amin canim insallah tesekkurler ilgilendigin icin

iyi cnm cok sukur.. erkekler devam edio hadi hayirli olsun :KK66:

Insallah cnm simdi var gucumle yiyorum carsamba tekrar gidicem bakim ne cikicak ben orda kagidi gorseydim sorardim ama esimin elindeydi.1 kilo almisim simdiye kadar belkide 800 gr filan.ac mi biraktim diorum.

canım ac kalmaz o sen sıkma canını ben 3kılo verdım ve ınan tek besın kaynagım ekmek peynır ıyıysem sut.dr un verdıgı vıtamın bıle mıdemde durmuyo. ılk ay ıyıydı, ama 2aydır ne meyve ne sebze ne et ne balık. hıcbıse yok. bıse olmaz Allahın ıznıyle, bebısın senı somururde gene ac kalmaz :)

umarım cnm msjını bekliyorum benm daha 2 haftam var doktora gitmeme

canım doktor o kalça ağrılarının yorgunluk sonrası oluşabileceğini ve bebeğin henüz anneden kalsiyum almadığını söyledi. Gelecek ay kalsiyuma başlıcaktık ama erken başlasakta olur diyerek kocaman kocaman kalsuyum hapları verdi bide vitamin verdi. herhangi bir sorun yok bebekte gayet iyiymiş. bide cinsiyetimiz kıza benziyomuş :) %90 kız dedi ama bakalım hayırlısı olsun inşallah

kızlar doktor bana prevıt verdı. ama bu hıcbısekılde benım mıdemde durmuyo. napsam ıctıkten max yarım saat sonra ısyan cıkartıp basarılı oluyo. sızdedr varmı aynı sorun? tek ası benım mıdemmı :)

tek sen değilsin bende varım bir önünü dönmüyor bu bebek arkası dönük küs gb çocuk sanki göstermiyor bir türlü kız mı erkekmi öğrensem kız sa dün kızımdan giyilmemiş yada az kullanılmışları ayrıdım 2 çocuk daha büyütür hiçbiş alınmayacak ama erkekse ona göre bişeyler almak istiyorum artık

canım bu hamileliğinle ilkin arasında fark varmı?

Yok canim bembeyaz sadece c de koyu cizgi var :KK43:((
Cnm hele biraz daha bekle bakalim.bak pazartesiye kadar bekle sonra kizlarin dedigi gibi adet olmazsan git saglik ocaginda bedava kan ver.
İnsallah hayirlisi olur canim bilmiyorum birde orda negatif gormwk istemiyorum acikcasi yaptigimdan beri basim agriyor
cnn valla sana cok kizdim daha 7 aylik evlisin ne bu negatiflik..ben yillardir tedavi goruyorum 3 tane tup bebek yaptirdim neler yasadim neler basinin filan agrimasina gerek yok... bu ay olmazsa diger ay olur kendini de paralasan vakti zamani gelince gelicek o bebek.. kismet degilmis de onune bak calismalara devam et...gel burda takilip sohbet edelim sart degil agustos annesi olmak :)

canım ac kalmaz o sen sıkma canını ben 3kılo verdım ve ınan tek besın kaynagım ekmek peynır ıyıysem sut.dr un verdıgı vıtamın bıle mıdemde durmuyo. ılk ay ıyıydı, ama 2aydır ne meyve ne sebze ne et ne balık. hıcbıse yok. bıse olmaz Allahın ıznıyle, bebısın senı somururde gene ac kalmaz :)
Digru soluyosun cnm iste kagitta kucuk cikinca oyle dusundum.insallah bulantilarin gecer ay bende hic olmadi dedim ulan bi naz yapamadim ..desene iyki olmamis..
kızlar doktor bana prevıt verdı. ama bu hıcbısekılde benım mıdemde durmuyo. napsam ıctıkten max yarım saat sonra ısyan cıkartıp basarılı oluyo. sızdedr varmı aynı sorun? tek ası benım mıdemmı :)
cnm gece yatmadan yutup
Uyumayi denesene bakim nasil olcak.

Cnm hele biraz daha bekle bakalim.bak pazartesiye kadar bekle sonra kizlarin dedigi gibi adet olmazsan git saglik ocaginda bedava kan ver.
cnn valla sana cok kizdim daha 7 aylik evlisin ne bu negatiflik..ben yillardir tedavi goruyorum 3 tane tup bebek yaptirdim neler yasadim neler basinin filan agrimasina gerek yok... bu ay olmazsa diger ay olur kendini de paralasan vakti zamani gelince gelicek o bebek.. kismet degilmis de onune bak calismalara devam et...gel burda takilip sohbet edelim sart degil agustos annesi olmak :)

Digru soluyosun cnm iste kagitta kucuk cikinca oyle dusundum.insallah bulantilarin gecer ay bende hic olmadi dedim ulan bi naz yapamadim ..desene iyki olmamis..
cnm gece yatmadan yutup
Uyumayi denesene bakim nasil olcak.

Saol canim Allah gonlundeki muradini versin dogru diyorsun toparlarim birkac gune Allahim sabrini verir elbet:26:

Saol canim Allah gonlundeki muradini versin dogru diyorsun toparlarim birkac gune Allahim sabrini verir elbet:26:
amin cnm senin de versin insallah hayirli zamanda.bak 4 yil olmadi benim simdi hamile kaldim basimda bir suru is var aa diyorim Allahin bi bildigi varmis ki bu zamani bekliemis tam zamaninda gelicek bebek diyorum.onun icin senin toparlanacak bi durumun yok keyfine bak.olur daha..

amin cnm senin de versin insallah hayirli zamanda.bak 4 yil olmadi benim simdi hamile kaldim basimda bir suru is var aa diyorim Allahin bi bildigi varmis ki bu zamani bekliemis tam zamaninda gelicek bebek diyorum.onun icin senin toparlanacak bi durumun yok keyfine bak.olur daha..

Oyle rahatlattinki beni ilac gibi geldin sizler olmasaniz kafayi yer aglardim heralde insallah eabbim isteyen herkese saglikla bebegini verir sizin ve seninde saglikla kucaginiza almanizi saglar:KK19:

belki benim ki kizdir:emir_bebek: birde ayca benim sat tarihimi düzeltir misin 11. Ay olacak .24.11.2013 tesekkur ederim..

inş canım ben de kız istiyorum ama bakalım :)) düzenlerim tmm :)

canım doktor o kalça ağrılarının yorgunluk sonrası oluşabileceğini ve bebeğin henüz anneden kalsiyum almadığını söyledi. Gelecek ay kalsiyuma başlıcaktık ama erken başlasakta olur diyerek kocaman kocaman kalsuyum hapları verdi bide vitamin verdi. herhangi bir sorun yok bebekte gayet iyiymiş. bide cinsiyetimiz kıza benziyomuş :) %90 kız dedi ama bakalım hayırlısı olsun inşallah

canım o ağrılar belden başlayıpta kalçanamı iniyor benim de öle ağrılarım var yaa.. bana da dr. dedi onun hamilelikle ilgisi yoktur şuan dedi.. birde kız bebekte olur öle ağrı diyorlar ama bakalım.. benim de kızsa doğruluk payı var demekki :))

bide bu arada kızlar benim çok kasılmalarım var yaa.. inş bi sorun çııkmaz..

Oyle rahatlattinki beni ilac gibi geldin sizler olmasaniz kafayi yer aglardim heralde insallah eabbim isteyen herkese saglikla bebegini verir sizin ve seninde saglikla kucaginiza almanizi saglar:KK19:
amin cnm insallah senin icin cok erken merak etme evliliginin tadini cikar keyfine bak olur insallahhh hayirlisiyla..calismalara devam et.. ama kafani bebek olcak diyerek bi is yapma o zmn olmuyo :KK66: yumurtlama hunlerini hesapla.

canım o ağrılar belden başlayıpta kalçanamı iniyor benim de öle ağrılarım var yaa.. bana da dr. dedi onun hamilelikle ilgisi yoktur şuan dedi.. birde kız bebekte olur öle ağrı diyorlar ama bakalım.. benim de kızsa doğruluk payı var demekki :))

cnm kalca kemiginden bacagina dogru bi agri mi iniyo?

Kalsıyum eksıklıgınden oluyrmus bende de aynı durum vardı

canım bu hamileliğinle ilkin arasında fark varmı?

her hamilelik farklı canım ya ilk oğlumda devamlı baş ağrısı karın ağrısı çektim ne bulantı ne aşerme ne kusma bişey olmadı.tek karın ve baş ağrısı devamlı o da.. ikincide kızım da baştan bulantım çok olmuştu sonra uykum çok oluyordu bel kalça ağrısı iştahl açılması vs bu üçüncümde 3. ayıma kadar bulantı bir ara akşam 4 ten sonra sabah 4 e kadar bişey yiyeymiyorum hatta daha önce yediklerimi çıkarıyordum şimdi ara gene öyle oluyor akşam yemeğim hiç yok iştahsızlık canım bişey istemiyor devamlı halsizlik 3 hamileliğimde değişik o yüzden kestiremiyorum bunun cinsiyetini :) hatta ilk ikiside karnımda 3.5 aylıkken bir harekete başladılar 24 saat uyumak hareket halinde hatta gece wc için uyanırım bakarım hala hareket ediyor içimde.gerçi biri 15 diğeri 2 yaşında hala hareket halindeler. bu da tam tersi bi tarafını oynatmıyor ultrasonda doktor bastırıyor karnımı oynatıyor kolunu oynatıp uykuya devam.çok rahatına düşkün

Arkadaslar bizde bugün ikili testimizi yaptık. Cok şükür hersey yolunda. Insallah kan sonuclarımız da iyi cikar.
Ayrıca bendende bir oğlan geliyor insallh. Pipisini bile gördük :-) ya bide bizimki coook hareketli maşallah zipliyordu el sallıyordu. Ne kadar guzel bi duygu Rabbim istegen herkese yaşatsın.

ya ağrılar başlamadan doktorumuzun kalciyum vermesi lazım deilmi daha önce bana vermişti içmediğim gün ağrırdı şimdiki bişey vermedi acaba eczaneden kendim alıp başlasammı diyorum
cnm ben de agri cok oldu bi ara dr.a kalsiyuma baslayalim dedim o da suan ictigin vitaminin icinde kalsiyumda magnezyumda var ekstra yazmicam simdi dedi.

Arkadaslar bizde bugün ikili testimizi yaptık. Cok şükür hersey yolunda. Insallah kan sonuclarımız da iyi cikar.
Ayrıca bendende bir oğlan geliyor insallh. Pipisini bile gördük :-) ya bide bizimki coook hareketli maşallah zipliyordu el sallıyordu. Ne kadar guzel bi duygu Rabbim istegen herkese yaşatsın.
maasallah cnm hayirli olsunn erkeklrr cogaliyo :)

kizlaarr minikimi gordum bugunn..oyy nasi buyumus sipa..yatmis sirtustu ayakayak ustune atmis gunesleniyo sanki kumsalda:)) cinsiyet soylemedi..bi ay beklicez ..

X