2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim alışveriş ara ara devam ediyor. dün ateşölçer aldık eşimle. vücudun herhangi bir yerinden ölçebiliyor. tabanca gibi. 15 cm aralıktan bile ölçüm yapıyor.

kızlar benim alışveriş ara ara devam ediyor. dün ateşölçer aldık eşimle. vücudun herhangi bir yerinden ölçebiliyor. tabanca gibi. 15 cm aralıktan bile ölçüm yapıyor.

markasi fiyati wedee kac snde olcuyo:) bu uc soruya cwp ariyorum:)))

Canım ben hiçbir hediye almadım almayacağımı da biliyorum hatta almak da istemiyorum zaten.Sevenler aşık olan çiftler alsın birbirine hediye benden geçti onlar

canıııımmmmm deme öylee... sen daha çiçeği burnunda taptaze bir annesin. ne sorunlar aşılıyor ne zorluklara göğüs geriliyor, insan asla olmaz dediklerini yaşıyor, inan bana bir çok çift sorun yaşıyor ama dışardan her şey sütliman... yeterki umudunu kaybetme herşey düzeliyor. inan yaşamış biri olarak söylüyorum ezberden değil hiçbir kelimem... hepsinin tek tek içi dolu...

markasi fiyati wedee kac snde olcuyo:) bu uc soruya cwp ariyorum:)))

cevap veriyorum :)))fiyatı dün e bebekte 76 tl idi. medisana diye bir alman markası. 1 sn de ölçüyor. oda ısısı sıvı ısısı gibi ölçümleride var. son 32 ölçümü kaydediyor. ve 3 yıl garantili...

merhabaa
kızlar karnınıza badem yağı sürmeyin tüylrnme yapıyoprmuş.siz bu konuyu konuşmuşsunuz ama fito diye bi krem,olan çatlaklara da iyi geliyomuş sebamedin çatlak kremiyle karıştırılması öneriliyomuş bugün eşim aldı akşam kullanmaya başlıcam bebe yağıyla olmucak bu iş...:44:

sağol canım benim ama bizimki gerçekten aşılmaz artık nasıl evlenmişim diyorum bazen kendime kızıyorum körmüşüm sanırım.

güle güle kullansın cnm sağlıklı günlerde inşallah
ben almayın diyorum, ben alcam diyorum
ama mesela oda takımımı yada bebek arabasını ödeseler şahane olur planlarım bu yönde
saol cnm insallah ..odasini da alicaklar canim :) arabayi da bi zahmet biz aliriz artik :)

ben daha hiçbir şey almadım o yüzden, %100 erkek demişti babam ama yine de pazartesi sabahki kontrolümü bekliyorum
Aman acelemiz yok iste annem heveslenmis oysaki alma daha erken dedim ama beni dinleyen nerde.
aaa onlar cok guzel cnm 76 yida iyi almissin ben 100 kusurdur diye tahmin edoodum inşallah kullanmaniza gerek kalmaz cnm.

Kizlar ben simdi 15+1 de dr.a gittim ... doktor bana guzel haftasina gore 14 haftalik gorunuyo dedi.dogru sonucta 15 i yasamadim 14 haftalik sayilirim..sonra eve geldim kagida bi baktim bebegin resmine 13 hafta 4 gunluk yazio.ayy bi canim sıkıldı resmen bebek 10 gun geri kalmis yoksa ultroson ciktisinda yazan onemli degil mi ? Onceki ultrosonlarina baktim hep ya gununde ya da 2 3 gun fazlasi gorunuyo.ama bunda geri gorunuyo...

kızlarr, bugun bızde ıkılı testımızı gectıkcok sukur :) buyuk olasılıkla erkek dedı doktor. kıpır kıpır sıpam. ellerı ayakları ıkı sn durmuyo masallah :):)

bı sakıncası yok dıyolar ben gıdıyorum valla :)

bızımkıde bı hafta onde gıdıyo ama doktor 1hafta ılerı gerı normaldır dedı bana. asıl 4.aydan sonra bellı olurmus o. sıkma sen canını. hayırlısıyla bısıyı yok bebısının :):):)

kızlarr, bugun bızde ıkılı testımızı gectıkcok sukur :) buyuk olasılıkla erkek dedı doktor. kıpır kıpır sıpam. ellerı ayakları ıkı sn durmuyo masallah :):)
iyi cnm cok sukur.. erkekler devam edio hadi hayirli olsun

bızımkıde bı hafta onde gıdıyo ama doktor 1hafta ılerı gerı normaldır dedı bana. asıl 4.aydan sonra bellı olurmus o. sıkma sen canını. hayırlısıyla bısıyı yok bebısının :):):)

Insallah cnm simdi var gucumle yiyorum carsamba tekrar gidicem bakim ne cikicak ben orda kagidi gorseydim sorardim ama esimin elindeydi.1 kilo almisim simdiye kadar belkide 800 gr filan.ac mi biraktim diorum.

merhaba 2014 ağustos anneleri :) hepinize sağlıklı hamilelikler dilerim. geçen sene bu zamanlar ben de sizler gibi heyecandan kıpır kıpırdım. 2013 ağustos annesi olarak (gerçi benimki erken davranıp haziranda geldi) sizlere tek ve en önemli tavsiyem bol bol bol bol bolllll uyuyun :)))

bence normal bu durum canım ,sonuçta doktorlar son adet tarihine göre hesaplıyorlar ama senin diyelimki 6gün adetin surdu bikaçgünde öyle boyle geçti yumurtlama günün kafadan 10gün sonra bu yüzdende 1hafta 10 gun buyumesı gerı goruneblır.öyle düşün sıkma canını.benim kendi fikrim tabi

Insallah cnm normaldir degilsse de arayi kapatiriz umarim.cnm normal gebelik olsa degigin olabilirdi ama benim tup bebek oldugu icin hersey gunu gunune yapildi.

sözünü tutuyorum esim gelene kadar uyuyom bari )

Merhaba kızlar Karnım agriyodu doktora gittim şükür bir sey yokmuş cinsiyeti de erkek dedi pipisi görünüyordu ama 2 hafta sonra daha net olur dedi

Cnm rubella igg pozitif cikmasi iyi bise...
Birdd kagitta rubella igm yazar o ne cikti??
igm yok tatlım bugun gördümbebeğim çokiiakşam telaşlandım hemen buğün gttim doktoruma vallahi ...kımılamaya başlamış 9+1 . kolu bacağı var rabbimin büyüküğüne gücüne bakarmısın yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…