2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hiç bişey duyamadımmmm ama ben :KK19::26: daha küçüğüz diyemiii ki 13+0[/QUOTE]

aa ben doktorun yalancısıyım valla bizde 13 haftalığ ama duyarsın dedi

bu arada kızlar sevgililer günü hediyelerinizi aldınızmı.Şahsen ben daha almadım ama bebişimle yada hamilelikle ilgili bir hediye bekliyorum mağlum gündemimiz bu :)

ben hediyesini aldım ve yine dayanamayıp gününden önce verdim(dün),ama daha bana hediye gelmedi bekliyorum

hiç bişey duyamadımmmm ama ben :KK19::26: daha küçüğüz diyemiii ki 13+0

aa ben doktorun yalancısıyım valla bizde 13 haftalığ ama duyarsın dedi[/QUOTE]

bende mi sorun var ki acaba :KK16: akşam eve götürüp evde de özellikle sessiz bir oda da dinliycem şimdi iş yerindeyim ama wcye götürüp dinledim belki tam sessiz bir ortam mı olması lazım anlamadım ama bende duymak istiyorum yaaaa :KK14:

bu arada kızlar sevgililer günü hediyelerinizi aldınızmı.Şahsen ben daha almadım ama bebişimle yada hamilelikle ilgili bir hediye bekliyorum mağlum gündemimiz bu :)

aynen ya bende hamilelikle ilgili birsey olsun istiyorum ama ne...üzerinde baba ile ilgili yazili bi kiyafet olabilir...

ben hediyesini aldım ve yine dayanamayıp gününden önce verdim(dün),ama daha bana hediye gelmedi bekliyorum

ne aldin canim? belki bizede fikir olur...

bende 4 yıldır ilk defa hediye almadım ama kocacımdan bekliyorum tabiki :) bu arada bayanların bu kadar ön yargılı yaklaşacağını tahmin etmemiştim bence güzel şeyler bunlar sevgililer günü , anneler günü , babalar günü hiç sektirmem bu kadar katı yaklaşmak nedendir anlamadım

Canım ben hiçbir hediye almadım almayacağımı da biliyorum hatta almak da istemiyorum zaten.Sevenler aşık olan çiftler alsın birbirine hediye benden geçti onlar
yazdığım yanlış anlaşılabilir düzeltiyim.Ben hediyemi günler öncesinden alıp vermiştim ama ben bana hediye almayacağını biliyorum oyüzden beklemiyorumda demek istedim

İyi düşünmeye çalışıyorum iyi olur işallah,ben bi taraftan çalışıyorum şuandada işdeyim.bi taraftan hamileyim,bi taraftanda çocuk emziriyorum zor yani Allah hepimizin yardımcısı olsun[/QUOTE

canım hamileyken çocuk emzirilmez benım bildiğim:KK20:

doktora sordum 5 ay olana kadar sorun değil dedi ama ben yinede kesmeye çalışıyorum bugunlerde bıraktı gibi,ama benim bebeğim küçük daha 14 aylık yazığım geliyor vicdan azabı duyuyorum ona karşı,ben 2.düşünmüyodum ama nasip işte olmuş

aa ben doktorun yalancısıyım valla bizde 13 haftalığ ama duyarsın dedi

bende mi sorun var ki acaba :KK16: akşam eve götürüp evde de özellikle sessiz bir oda da dinliycem şimdi iş yerindeyim ama wcye götürüp dinledim belki tam sessiz bir ortam mı olması lazım anlamadım ama bende duymak istiyorum yaaaa :KK14:[/QUOTE]

aa duyuluyormuymus gercekten?

Bende bir ara Medicanaya gittim.Arada sırada hala giderim hatta.Bazen kan tahlillerimi orda yaptırıyorum.Benim ablam Medicanada çalışıyordu ayrıldı ordan doktorunuz kim.Bizim de Başak sigortamız var.

Süleyman akarsu doktorum. Ben ilk bugün gittim ama memnun oldum. Ilgilendi baya.daha öncesinde hala tüp bebek merkezinde devam ediyodum. Ama artık mapfre sigorta ile anlaşması olduğu için 12 tl verip muayene oldum. Ve yapılan testlerde sigorta kapsamında yani çok uygun.

aa kontrollerimizde aynı. bende geçen hafta perşembe gitmiştim. doktor 6 marta randevu verdi tekrar.cinsiyete o zaman bakarız dedi. git bakalım sen öğrenebilirsen bende giderim :KK66: peki hiç kıpırtı hissediyormusun karnında?

yokı tatlım hıssetmedım hiç. peki sen hissettin mi?

bende 4 yıldır ilk defa hediye almadım ama kocacımdan bekliyorum tabiki :) bu arada bayanların bu kadar ön yargılı yaklaşacağını tahmin etmemiştim bence güzel şeyler bunlar sevgililer günü , anneler günü , babalar günü hiç sektirmem bu kadar katı yaklaşmak nedendir anlamadım

ben sadece özel günlerde değil normaldede hediyeleşmeyi seviyorum zaten,özel günlerde hatırlanınca o kadar iş yoğunluğu içinde kocişim beni düşünmüş diyip insan mutlu oluyor.hanımların tepkisini anlamadım,hediye illa öyle büyük bişey gerekmiyoki

bende mi sorun var ki acaba :KK16: akşam eve götürüp evde de özellikle sessiz bir oda da dinliycem şimdi iş yerindeyim ama wcye götürüp dinledim belki tam sessiz bir ortam mı olması lazım anlamadım ama bende duymak istiyorum yaaaa :KK14:

aa duyuluyormuymus gercekten?[/QUOTE]

ben duyamadım valla :44: doktor duyulur demiş ama ben neden duyamadım :KK53:

Süleyman akarsu doktorum. Ben ilk bugün gittim ama memnun oldum. Ilgilendi baya.daha öncesinde hala tüp bebek merkezinde devam ediyodum. Ama artık mapfre sigorta ile anlaşması olduğu için 12 tl verip muayene oldum. Ve yapılan testlerde sigorta kapsamında yani çok uygun.
özel sigorta çok güzel bir şey ya.Bide doğumuda karşılıyor benimki o açıdan da güzel.Benim doktorumda bayındırda Levent Alaybeyoğlu.Bende çok memnunum doktorumdan.Çok pozitif güleryüzlü

hadi yaaa bende nesrin hanımın hastasıydım şengül hanımda da bi arakadaşım doğum yapmış çubuk devlet hastanesinde ço memnun çok ilgili diye anlattı bende ikili testimi devlette yaptırmıştım o boşluk döneminde gidip şengül hanıma gösterdim iyi geldi banada hemde biraz daha yaşının olması mesleğinde daha ehildir diye düşüdürdü yaklaık 20-25 dakıkia konuştuk ama ordaki hemşireyi sevmiyorum çok itici geliyo bana yaaa.... her gittiğimde sen hamilemiydin niye gelmiştin diyo.........

cemoş ilginctir henuz cozemedik.onu bizde:) sengul hnmda dogum yapan birini duymam iyi oldu..hicbifikrim yok henuz cunku..

ben sadece özel günlerde değil normaldede hediyeleşmeyi seviyorum zaten,özel günlerde hatırlanınca o kadar iş yoğunluğu içinde kocişim beni düşünmüş diyip insan mutlu oluyor.hanımların tepkisini anlamadım,hediye illa öyle büyük bişey gerekmiyoki

canım yanlış anladım tepki vermedim ben aslında sitem ettim biraz kızgınım da eşime konuşmuyoruz.Beni çok üzüyor.Hamile kalıyım belki onun bebeğini taşıyınca değişir huyları düzelir dedim ama nerdee.

aynen ya bende hamilelikle ilgili birsey olsun istiyorum ama ne...üzerinde baba ile ilgili yazili bi kiyafet olabilir...

ne aldin canim? belki bizede fikir olur...

valla canım bnm için özel gün bahane oldu neye ihtiyacı varsa onu alıyorum,mavi keten pantolon aldım,bide oğlumuzla boya resim yapmak istiyordu ben ev kirlenir diye izin vermiyodum ama bisürü boya aldım evde halının üstünede örtü serdim istediğin kadar resim yapın dedim,en çok boyalara sevindi

özel sigorta çok güzel bir şey ya.Bide doğumuda karşılıyor benimki o açıdan da güzel.Benim doktorumda bayındırda Levent Alaybeyoğlu.Bende çok memnunum doktorumdan.Çok pozitif güleryüzlü

Evet canım 8 muayene testler ve doğum 2400 verdim ben.simdilik iyi bakalım. Senin ne kadar ücret.

X