2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım iç karın dar olduğu zaman dışarı çıkarmış karın iç karın geniş olduğu zamanda karın çıkmazmış öyle diyorlar ben iç karnı dar olanlardanım sanırım :KK17:

canımmm hayırlısı ile git gel inşallahhh dönüşte mutlaka yaz bizede :KK16:

çok sevindim canım kanda iyi çıkar meraklanma ya şu steteskop işe yarıyormu gerçektennnnnnn şuan yanımda var dinlesem duyarmıyım acabaaaaa :KK1: bu arada Allah sabır versin o arkadaşa inşallah çok üzüldüm :KK53:

yarıyormuş canım doktor söyledi biraz dalga geçti ama olsun :p

aaa çok güzel hayırlı olsun canımmm :KK49: biraz erken öğrenmişsin ne güzel ben 3 hafta bekliycem :KK19::KK49:

%90 dedi ama 2 hafta sonra %100 söyleyebilirim dedi biz erkek hissetmiştik eşimle , sevindik ama şaşkın gibi olduk biraz :)

cnm ben sana kramp erkrn olmus dedim ya ardindan bana bir kramplar girdi ne cektim anlatamam.dr magnezyum vermedi ilacinin icinde var zaten simdilik gerek yok dedi.dinlendim gecti.
cnm onu ben de istiyom da duyamazsin erken diolar ya.

o gormustir de sana soylememistir :) prensibli dr.lara sinir okuyom ne var yani soylese :)

hosgeldin cnm hayirli olsun bebegin.

Cnm bi dinlesene steteskopla duyarsan biz de alalim :)
Kızlar çk komiksiniz beni güldürüyosunuz :))))ben de karnıma bardak dayayıp dinlemeyi düşünüyorumİşe yarar mı ki?:)))eskiden komşular kavga ederken daha iyi duyabilmek için duvara bardak koyup dinlerdik çok net duyulurdu sesleri:KK9::KK9::KK9::KK9:

selam tatlım ben aksarayda yaşadığım için doktorum burada . Fakat Ankarada Lina da Mine hanımda bebek tedavisi gördüm onun sayesinde hamile kaldım çok ilgili bir bayan 3 aylık olduk hala arayıp takip ediyor taramalarımı falan 3 ay önceden şimdi kullanacağım vitaminleri bile vermişti. sürekli arayıp beslenme tavsiyeleri falan veriyor ben çok memnun kaldım yani gitmek istersen tavsiye edebilirim
teşekkür ederim biraz öncede yazdım doktorum başka bi hastaneye geçti ve arayışa girdim.... bütçeyide zorlamaması lazım tabi:)

cnm ben sana kramp erkrn olmus dedim ya ardindan bana bir kramplar girdi ne cektim anlatamam.dr magnezyum vermedi ilacinin icinde var zaten simdilik gerek yok dedi.dinlendim gecti.
cnm onu ben de istiyom da duyamazsin erken diolar ya.

o gormustir de sana soylememistir :) prensibli dr.lara sinir okuyom ne var yani soylese :)

hosgeldin cnm hayirli olsun bebegin.

henüz bir steteskopum yok hafta sonu kayınvalidemlerden alıcam onlarda vardı ama doktora özellikle sordum stetetoskopla kalp atışını duyablrmiyim diye duyarsın dedi ama pazar günü tecrübe edip yazarım yinede :KK66:

Kızlar çk komiksiniz beni güldürüyosunuz :))))ben de karnıma bardak dayayıp dinlemeyi düşünüyorumİşe yarar mı ki?:)))eskiden komşular kavga ederken daha iyi duyabilmek için duvara bardak koyup dinlerdik çok net duyulurdu sesleri:KK9::KK9::KK9::KK9:
napim kiz merak ediom :) ogun tum komsulari aradim steteskopinuz var mi diye :KK66: bardak fikride iyi de ona kulagimiz yetmez vazo lazim:KK9:

29 mayısa gidiyordum doktorum memoriale geçti orasıda azcık tuzlu gibi geliyo bana gidip görüşmedim daha ama bi görüşüp ona göre karar verecem ya 29 mayıs yada doktoru takip:)

ayni dertten muzdaribim..nesrin hnma gidiyodum..ayrilinca yine 29 mayisa dewam ediyorum..memorial mumkun diil cunku..

evet canım iç karın dar olduğu zaman dışarı çıkarmış karın iç karın geniş olduğu zamanda karın çıkmazmış öyle diyorlar ben iç karnı dar olanlardanım sanırım :KK17:

canımmm hayırlısı ile git gel inşallahhh dönüşte mutlaka yaz bizede :KK16:

çok sevindim canım kanda iyi çıkar meraklanma ya şu steteskop işe yarıyormu gerçektennnnnnn şuan yanımda var dinlesem duyarmıyım acabaaaaa :KK1: bu arada Allah sabır versin o arkadaşa inşallah çok üzüldüm :KK53:

aaa çok güzel hayırlı olsun canımmm :KK49: biraz erken öğrenmişsin ne güzel ben 3 hafta bekliycem :KK19::KK49:

ilk işim sizlerle paylaşmak oluyor zaten.....çok sağol canım....dualarınızı da yanımda götürmek güzel....:nazar::nazar::nazar:

%90 dedi ama 2 hafta sonra %100 söyleyebilirim dedi biz erkek hissetmiştik eşimle , sevindik ama şaşkın gibi olduk biraz :)

bende kız bebek istiyorum nedense ama tabii hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun sağlıkla inşallahhhh hayrlı olsun kızçemiz :KK16:

Cnm bi dinlesene steteskopla duyarsan biz de alalim :)[/QUOTE]

hemen dinliyorummmm şimdi hayatım sonucu yazıcam :KK1:

Rabbim hepimizin gönlündekini versin,ama ben senin yerinde olsam hemen doktora giderdim 15 haftalıksın bence belli olur.benim 15 hafta gibi ama aslında 15 haftalık değilim maalesef bebişim 2 hafta geriden geliyor

canım işallah herşey düzelir ben 1 hafta sonra doktora gitcem 3 lü test için işallah ozamn söyler

bende kız bebek istiyorum nedense ama tabii hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun sağlıkla inşallahhhh hayrlı olsun kızçemiz :KK16:
inşallah seninkide kızdır o zaman :)

hemen dinliyorummmm şimdi hayatım sonucu yazıcam :KK1:[/QUOTE]

bende bekliyorum sonucu sabırsızlıkla

napim kiz merak ediom :) ogun tum komsulari aradim steteskopinuz var mi diye :KK66: bardak fikride iyi de ona kulagimiz yetmez vazo lazim:KK9:
Hahahahah gerçekten oda doğru vazo lazım :))))steteskopu deneyin sonra buraya yazın işe yarayıp yaramadığını.Ona göre bende bulmaya çalışıcam ondan:):KK9::KK9:

bu arada kızlar sevgililer günü hediyelerinizi aldınızmı.Şahsen ben daha almadım ama bebişimle yada hamilelikle ilgili bir hediye bekliyorum mağlum gündemimiz bu :)

Bende ankaradayim ve medicana Hastanesi ne gidiyorum. Mapfre sigorta ile.
Bende bir ara Medicanaya gittim.Arada sırada hala giderim hatta.Bazen kan tahlillerimi orda yaptırıyorum.Benim ablam Medicanada çalışıyordu ayrıldı ordan doktorunuz kim.Bizim de Başak sigortamız var.

canım işallah herşey düzelir ben 1 hafta sonra doktora gitcem 3 lü test için işallah ozamn söyler

İyi düşünmeye çalışıyorum iyi olur işallah,ben bi taraftan çalışıyorum şuandada işdeyim.bi taraftan hamileyim,bi taraftanda çocuk emziriyorum zor yani Allah hepimizin yardımcısı olsun

bu arada kızlar sevgililer günü hediyelerinizi aldınızmı.Şahsen ben daha almadım ama bebişimle yada hamilelikle ilgili bir hediye bekliyorum mağlum gündemimiz bu :)

Canım ben hiçbir hediye almadım almayacağımı da biliyorum hatta almak da istemiyorum zaten.Sevenler aşık olan çiftler alsın birbirine hediye benden geçti onlar

ayni dertten muzdaribim..nesrin hnma gidiyodum..ayrilinca yine 29 mayisa dewam ediyorum..memorial mumkun diil cunku..

hadi yaaa bende nesrin hanımın hastasıydım şengül hanımda da bi arakadaşım doğum yapmış çubuk devlet hastanesinde ço memnun çok ilgili diye anlattı bende ikili testimi devlette yaptırmıştım o boşluk döneminde gidip şengül hanıma gösterdim iyi geldi banada hemde biraz daha yaşının olması mesleğinde daha ehildir diye düşüdürdü yaklaık 20-25 dakıkia konuştuk ama ordaki hemşireyi sevmiyorum çok itici geliyo bana yaaa.... her gittiğimde sen hamilemiydin niye gelmiştin diyo.........

X