2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hayırlı olsun gözünüz aydın aklınıza olumsuz şeyler getirmeyin pozitif olun herzaman

tedaviyle bulunca kızımızı çok korkuyorum kaybedicem diye hamileliğimin ilk günlerinden beri sıkıntı yaşıyorum 10 gün hastanede yattım vs. gördüğüm kabusda baya ürkütücüydü çok etkilendim sanırım

Doktordan geliyorum evimin bir erkeki daha olacakmış. Doktor Erkek dedi hiç sasirmadim bekliyodum zaten.
Kuzucum 115 gram ve 14+1 günlük. Ama çok sakindi kuzucum.halbuki seker ve cikolata yemistim hareket etsin diye.doktor dalga geçti çok yediysen ters tepki göstermiştir diye.yooo azıcık yemistim.
Idrar testi verdim bugun yarın sabah erken kan vericem.
Herşeyin hayirlisini ver rabbim (amin)[/Q
Bu sene resmen erkek çocuk patlaması var ya maşallah gözünüz aydın:KK16:

ne kadar güzel cinsiyetini öğrenmişiniz.ben çok merak ediyorum kendimi işe veremiyorum doktorum çok tecrübeli ve 4 boyutlu ultrason kullanıyor ama hala cinsiyetini söylemedi,haftaya gel söyleyeyim dedi ama hayırlısı ben çok heyecanlıyım

tedaviyle bulunca kızımızı çok korkuyorum kaybedicem diye hamileliğimin ilk günlerinden beri sıkıntı yaşıyorum 10 gün hastanede yattım vs. gördüğüm kabusda baya ürkütücüydü çok etkilendim sanırım

Allah korusun.Sürekli kaybedeceğim korkusuyla yaşanmaz o psikolojiden çıkarsınız zamanla merak etmeyin Allah cümlemizin bebişlerini sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Benimde yarın doktor randevum var 11:00 de en son 21 ocakta gitmiştik.Bakalım bebeişte ne gelişmeler olmuş?nekadar büyümüş görelim?Çok heyecanlı:KK36::KK35:

ne kadar güzel cinsiyetini öğrenmişiniz.ben çok merak ediyorum kendimi işe veremiyorum doktorum çok tecrübeli ve 4 boyutlu ultrason kullanıyor ama hala cinsiyetini söylemedi,haftaya gel söyleyeyim dedi ama hayırlısı ben çok heyecanlıyım

vallah canım ben 15 haftalık hamıleyin doktor hala söyledmedı bıraz sabır beklemek gerekıyo sen sanşlısın benım doktor 5 ayına kadasr soylemem dıyo prensıp meselesıymış ben başka doktora gıtcem 1 hafta sonra işallah o söyler:KK16:

güzel anneler merhaba uzun zamandır takipteyim sizigeçmişten günümüze kadar okuyup öyle selam vermek istedim ama oku oku bitmiyo:) Allah kısmet ederse bede ağustos annesiyim inşaallah.... umarım güzel dostluklar arkadaşlıklar fikir paylaşımlarına benide ortak edersinz..... hepinize ve bebişleinize tekrar merhaba.......

güzel anneler merhaba uzun zamandır takipteyim sizigeçmişten günümüze kadar okuyup öyle selam vermek istedim ama oku oku bitmiyo:) Allah kısmet ederse bede ağustos annesiyim inşaallah.... umarım güzel dostluklar arkadaşlıklar fikir paylaşımlarına benide ortak edersinz..... hepinize ve bebişleinize tekrar merhaba.......
Merhaba hoşgeldiniz.Bebişiniz hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inşallah gözünüz aydın:KK3::KK3::emir_bebek:

vallah canım ben 15 haftalık hamıleyin doktor hala söyledmedı bıraz sabır beklemek gerekıyo sen sanşlısın benım doktor 5 ayına kadasr soylemem dıyo prensıp meselesıymış ben başka doktora gıtcem 1 hafta sonra işallah o söyler:KK16:

canım ama benim ikinci bebeğim ve ilk çocuktada aynı doktora gidiyordum doktor 12.haftada erkek dedi ama bunu söylemiyor ben yine erkek hissediyorum,sağlıklı olsun tabiki en önemlisi ama merak işte

günaydın arkadaslar ben de15 haftalık hamıleyim karnın anca buyuyo kişiden kişiye farklılık gösterıyo demekki

evet canım iç karın dar olduğu zaman dışarı çıkarmış karın iç karın geniş olduğu zamanda karın çıkmazmış öyle diyorlar ben iç karnı dar olanlardanım sanırım :KK17:

kızar benim bu gün kontroüm var....sizlerin duasını almadan gitmiyorum....nolur bana dua edin güzel haberlerle döniyim sizlere...benim dualarımda hep sizler de varsınız....:nazar::nazar::nazar: Allahım bebeklerimizi bizlere bizleri de bebeklerimize bağışlasın.....:nazar::nazar::nazar::nazar:bu arada cinsiyetimiz de allahın izniyle kesinleşicek bu gün inşallah....:nazar::nazar::nazar: öpüyorum sizleri.....:nazar::nazar::nazar:

canımmm hayırlısı ile git gel inşallahhh dönüşte mutlaka yaz bizede :KK16:

kızlar bizde dün ikili taramamızı yaptıdık ultrason iyi çıktı kan tahlili gelmedi ama doktor zaten onun yanılma payı çok dedi ama yinede olumsuz birşey çıkmaz inşallah. bu arada geçen gün bebeğini kaybeden arkadaştan çok etkilendim galiba dün kontrol vardı doktor ya kalbi durmuş derse diye sabaha kadar kabus gördüm uyandım ağladım çok dua ettim Allahım nolur bebeğimin yaşadığını hissedebileyim diye bugün ilk defa kalp atışlarını hareketlerini hissetim çok mutlu oldum: en kısa zamanda bir steteskop edinicem bebişimin kalp atışlarını istediğim an dinleyebilmek için

çok sevindim canım kanda iyi çıkar meraklanma ya şu steteskop işe yarıyormu gerçektennnnnnn şuan yanımda var dinlesem duyarmıyım acabaaaaa :KK1: bu arada Allah sabır versin o arkadaşa inşallah çok üzüldüm :KK53:

bu arada cinsiyetimizde belli oldu kızımız yağmurumuz geliyor

aaa çok güzel hayırlı olsun canımmm :KK49: biraz erken öğrenmişsin ne güzel ben 3 hafta bekliycem :KK19::KK49:

kızar benim bu gün kontroüm var....sizlerin duasını almadan gitmiyorum....nolur bana dua edin güzel haberlerle döniyim sizlere...benim dualarımda hep sizler de varsınız....:nazar::nazar::nazar: Allahım bebeklerimizi bizlere bizleri de bebeklerimize bağışlasın.....:nazar::nazar::nazar::nazar:bu arada cinsiyetimiz de allahın izniyle kesinleşicek bu gün inşallah....:nazar::nazar::nazar: öpüyorum sizleri.....:nazar::nazar::nazar:
hadi bakalim guzel hbrlerle mutlu mutlu gel..
bu arada cinsiyetimizde belli oldu kızımız yağmurumuz geliyor
hayirli olsunn..

Doktordan geliyorum evimin bir erkeki daha olacakmış. Doktor Erkek dedi hiç sasirmadim bekliyodum zaten.
Kuzucum 115 gram ve 14+1 günlük. Ama çok sakindi kuzucum.halbuki seker ve cikolata yemistim hareket etsin diye.doktor dalga geçti çok yediysen ters tepki göstermiştir diye.yooo azıcık yemistim.
Idrar testi verdim bugun yarın sabah erken kan vericem.
Herşeyin hayirlisini ver rabbim (amin)
senin de gozun aydin neguzel ogrenmissin.

hosgeldin aramiza:)

çok sevindim canım kanda iyi çıkar meraklanma ya şu steteskop işe yarıyormu gerçektennnnnnn şuan yanımda var dinlesem duyarmıyım acabaaaaa :KK1: bu arada Allah sabır versin o arkadaşa inşallah çok üzüldüm :KK53:

yarıyormuş canım doktor söyledi biraz dalga geçti ama olsun :p

aaa çok güzel hayırlı olsun canımmm :KK49: biraz erken öğrenmişsin ne güzel ben 3 hafta bekliycem :KK19::KK49:[/QUOTE]

%90 dedi ama 2 hafta sonra %100 söyleyebilirim dedi biz erkek hissetmiştik eşimle , sevindik ama şaşkın gibi olduk biraz :)

hoşbulduk arkadaşlar.....ankaradayım aranızda ankarada olan varmı hangi hastaneye gidiyorsunz?

selam tatlım ben aksarayda yaşadığım için doktorum burada . Fakat Ankarada Lina da Mine hanımda bebek tedavisi gördüm onun sayesinde hamile kaldım çok ilgili bir bayan 3 aylık olduk hala arayıp takip ediyor taramalarımı falan 3 ay önceden şimdi kullanacağım vitaminleri bile vermişti. sürekli arayıp beslenme tavsiyeleri falan veriyor ben çok memnun kaldım yani gitmek istersen tavsiye edebilirim

gene gittiği hastneye gidicem sanırım.
magnezyum kullanıyorum miydemi kaldırıyor ama napim.:KK37:
cnm ben sana kramp erkrn olmus dedim ya ardindan bana bir kramplar girdi ne cektim anlatamam.dr magnezyum vermedi ilacinin icinde var zaten simdilik gerek yok dedi.dinlendim gecti.
kızlar bizde dün ikili taramamızı yaptıdık ultrason iyi çıktı kan tahlili gelmedi ama doktor zaten onun yanılma payı çok dedi ama yinede olumsuz birşey çıkmaz inşallah. bu arada geçen gün bebeğini kaybeden arkadaştan çok etkilendim galiba dün kontrol vardı doktor ya kalbi durmuş derse diye sabaha kadar kabus gördüm uyandım ağladım çok dua ettim Allahım nolur bebeğimin yaşadığını hissedebileyim diye bugün ilk defa kalp atışlarını hareketlerini hissetim çok mutlu oldum: en kısa zamanda bir steteskop edinicem bebişimin kalp atışlarını istediğim an dinleyebilmek için
cnm onu ben de istiyom da duyamazsin erken diolar ya.

o gormustir de sana soylememistir :) prensibli dr.lara sinir okuyom ne var yani soylese :)

hosgeldin cnm hayirli olsun bebegin.

evet canım iç karın dar olduğu zaman dışarı çıkarmış karın iç karın geniş olduğu zamanda karın çıkmazmış öyle diyorlar ben iç karnı dar olanlardanım sanırım :KK17:

canımmm hayırlısı ile git gel inşallahhh dönüşte mutlaka yaz bizede :KK16:

aaa çok güzel hayırlı olsun canımmm :KK49: biraz erken öğrenmişsin ne güzel ben 3 hafta bekliycem :KK19::KK49:
Cnm bi dinlesene steteskopla duyarsan biz de alalim :)

29 mayısa gidiyordum doktorum memoriale geçti orasıda azcık tuzlu gibi geliyo bana gidip görüşmedim daha ama bi görüşüp ona göre karar verecem ya 29 mayıs yada doktoru takip:)
Anladım.Bi öğrenin bakalım belki de okadar pahalı değildir.Ona göre karar verirsiniz.Alışınca doktoru değiştirmek de zor olur.

X