2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde oyleydi bugun rengi felan farkli.. Aman bebislere birsey olmasinda

Benimde oyleydi bugun rengi felan farkli.. Aman bebislere birsey olmasinda

cnm keseyı etkilemiyormuş benım arkadaşım hamıle kendısı geçirmişti ordan bılıyorum.
dedıım vajınflorayı doktorunda önerirse kullan haftada bir önlem almış olursun. hamıleler için bire birmiş.

Sagol kuzum zaten yarin randevum var bir gun daha sabredeyim.. O birseyler verir ciddi bulursa herhalde

Kizlaaaaarr simdi lavaboda gordum ki acik sari fistik yesili gibi akintim gelmis bolcaaa.. Boyle birsey yasayan var mi ya da bilgisi olsan ? Korkmali miyim ?

canım bende de olmuştu geçti şimdi.. o zaman tahlil yaptırmıştım idrar torbasında iltihap cıkmıştı bi antibiyotik yazdı doktor ama ilk üç ay die kullanmak istemedim bol su içtim ben akıntı da yanma da geçti bol bol su iç canım

gene gittiği hastneye gidicem sanırım.
magnezyum kullanıyorum miydemi kaldırıyor ama napim.

günaydın kızlar tüm hamişlere mutlu sağlıklı hamilelikler dilerim..
kızlar hamilelikde idrar yolu enfeksiyonu yaşayan var mı ? :26:

bebişlerimizin doğum tarihleride aynı. herhalde tahmin ettiğim kadar seninkide büyümüştür. ama benim çok hoşuma gidiyooooooooor

koca karınlarımız olacak :) penguen gibi yürümeye başlıycaz :) ne zaman dr a gittin canım? bebeğin cinsiyetine bakıldımı? aynıyız yaa ondan merak ettimm

koca karınlarımız olacak :) penguen gibi yürümeye başlıycaz :) ne zaman dr a gittin canım? bebeğin cinsiyetine bakıldımı? aynıyız yaa ondan merak ettimm

Geçen hafta cuma gıtmıstım tatlım. doktor daha erken cınsıyetını soylemeye demıstı.martın basına dogru gel hem kesın öğrenirsin dedi ama ben haftaya gitmeyi düşünuyorum. bir baksınlar bakalım belki birazcık belli olmuştur.

aa kontrollerimizde aynı. bende geçen hafta perşembe gitmiştim. doktor 6 marta randevu verdi tekrar.cinsiyete o zaman bakarız dedi. git bakalım sen öğrenebilirsen bende giderim peki hiç kıpırtı hissediyormusun karnında?

günaydın kızlar tüm hamişlere mutlu sağlıklı hamilelikler dilerim..
kızlar hamilelikde idrar yolu enfeksiyonu yaşayan var mı ? :26:

canım bende daha hamileliğimi öğrenmeden ilk haftalarımda sistit oldum. hamile olduğumu bilmediğim içinde seftech diye bir antibiyotik kullandım. bide genta iğne vermişti doktor onu yaptırmadım. ama benimki ciddi boyuttaydı idrarımda kan oluyordu ve sancıdan tuvalete gitmeye korkuyordum. o yüzden şuan bile risk grubundayım. ben atlattım en son tahlillerimde temiz çıktı. şuan olmaması için çok özen gösteriyorum. günde en az 2,5-3 litre su içiyorum. tavsiyem hergün çamaşır değiştir. çamaşırın ıslak kalmasın hiç. bol bol bol su iç...ve tuvaletin geldiğinde beklemeden git. beklediğin süre iltihabı daha çok arttırıyor.

Canım çok sevindimm inşallah kanda iyi çıkar Rabbim yardımcın olsun inşallah herşey güzel olur

Yaptımmmçok şükür 11 gün 66.07 13 gün yani bugün 136.12 çıktı canım çok şükür 24 ünde kese var inş rabbim hayırlısıyla görmeyi nasip edr

hayırlı uğurlu olsun canımmmmmm

günaydınnn canımmmm benimde karnım çok çıktı bugün 13+0 olduk görenler 4 aylıkmısın diyor kiloluda değilim ama maşallah karnım beş adım önde gidiyor

günaydın arkadaslar ben de15 haftalık hamıleyim karnın anca buyuyo kişiden kişiye farklılık gösterıyo demekki

kızar benim bu gün kontroüm var....sizlerin duasını almadan gitmiyorum....nolur bana dua edin güzel haberlerle döniyim sizlere...benim dualarımda hep sizler de varsınız.... Allahım bebeklerimizi bizlere bizleri de bebeklerimize bağışlasın.....bu arada cinsiyetimiz de allahın izniyle kesinleşicek bu gün inşallah.... öpüyorum sizleri.....

inşallah hayırlı güzel haberlerle dönersin canım

kızlar bizde dün ikili taramamızı yaptıdık ultrason iyi çıktı kan tahlili gelmedi ama doktor zaten onun yanılma payı çok dedi ama yinede olumsuz birşey çıkmaz inşallah. bu arada geçen gün bebeğini kaybeden arkadaştan çok etkilendim galiba dün kontrol vardı doktor ya kalbi durmuş derse diye sabaha kadar kabus gördüm uyandım ağladım çok dua ettim Allahım nolur bebeğimin yaşadığını hissedebileyim diye bugün ilk defa kalp atışlarını hareketlerini hissetim çok mutlu oldum: en kısa zamanda bir steteskop edinicem bebişimin kalp atışlarını istediğim an dinleyebilmek için

Doktordan geliyorum evimin bir erkeki daha olacakmış. Doktor Erkek dedi hiç sasirmadim bekliyodum zaten.
Kuzucum 115 gram ve 14+1 günlük. Ama çok sakindi kuzucum.halbuki seker ve cikolata yemistim hareket etsin diye.doktor dalga geçti çok yediysen ters tepki göstermiştir diye.yooo azıcık yemistim.
Idrar testi verdim bugun yarın sabah erken kan vericem.
Herşeyin hayirlisini ver rabbim (amin)

inşallah güzel haberlerde gelirsin tatlım bebişin sana ultrasondan el sallar inş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…