2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende hep 3 çocuğum olsun isterdim ama şimdi bir bebekle idare edebilecek miyim ona bakıp karar vericem :))

normal sanırım tatlım. benimde eski kıyafetler artık olmuyor.dün eşimle kıyafet bakmaya çıktık. mağazaya elbise sorunca bebek var herhalde dediler anaaammm dedim artık dışardanda belli oluyor. yada dar bir elbise vardı üstümde ondan. ama benimki top gibi çıkıyor erkek bebek sanırım :)

bebişlerimizin doğum tarihleride aynı. herhalde tahmin ettiğim kadar seninkide büyümüştür. ama benim çok hoşuma gidiyooooooooor

günaydınlarrr arkadaşlarrr

ben de bu sabah farkettim,genelde akşamları çok şişerdi ama bu sabah bildiğin kocaman olmuş hadi hayırlı olsun bakalımm

günaydın kızlar nasılsınız?Sevgililer günü benden geçti artk.Bundan sonra benim 1 tane sevgilim var oda bebişim.Beni ayakta tutan,güç veren o. Sizlerin ve eşlerinizin sevgililer günü kutlu olsun.

Arkadaslar 12 haftalik hamisim ben de ikili test yaptirdim sonuc trisomi 21 =1/360 çıktı sınır 1/250 imis doktorum cok umitli konusmadi.aranizda bu durumu yasayan var mi.baska bi doktora gitmemi soyledi dua edin bisey olmasın

Arkadaslar 12 haftalik hamisim ben de ikili test yaptirdim sonuc trisomi 21 =1/360 çıktı sınır 1/250 imis doktorum cok umitli konusmadi.aranizda bu durumu yasayan var mi.baska bi doktora gitmemi soyledi dua edin bisey olmasın

canim ben henuz yaptirmadim ama ne demekmis yani simdi bu..Allah yardimcin olsun..bu konuda bisiyler bilio kizlar mutlaka cwp werirler sana ..

Kizlaaaaarr simdi lavaboda gordum ki acik sari fistik yesili gibi akintim gelmis bolcaaa.. Boyle birsey yasayan var mi ya da bilgisi olsan ? Korkmali miyim ?

kızlar 3-4 gündür grip ağrıları yaşıyorum son 2 gündür dahada ağırlaştı,şu an kafam patlycak gibi agrıyo hiç doktorada gıtmedım ayakta atlatmaya çalıştım,acaba bebeğe enfeksiyon geçermi :44::44::44:

Ben de seni merak ediyordum, çok sevindim inşallah sonuçların iyi gelir, gelmezse de çok kafana takma, bu testler yanıltıcı biliyorsun :)

Sana da doktorun bir tahminde bulunur eğer görürse canım :) benim de meme uçlarım kaşınıyor, banyodan sonra soyulmaya başladı, sütyenim de sıkıyor artık biraz daha büyük alacağım sanırım. ne yapılır hiç fikrim yok. ağrılar konusunda endişe etme, daha çok yaşarız o ağrıları sanırım, çünkü rahim büyüyor kolay değil :)

canım ense kalınlığı kaç çıktı bebeğinin? bence de vakit kaybetmeden tekrar baktır istersen başka bir yerde. ama bu testlerin doğruluk payı yok, sadece istatistik veriyor bunu da unutup canını sıkma. bir sürü faktör riski yükseltiyor, yaş, sigara içip içmemen, vs gibi.

Kizlaaaaarr simdi lavaboda gordum ki acik sari fistik yesili gibi akintim gelmis bolcaaa.. Boyle birsey yasayan var mi ya da bilgisi olsan ? Korkmali miyim ?

iltihap olabilir canım, bir idrar testi yaptı istesren?

Bir ay once yaptirtmisti doktorum, birsey yokktu.. Yeni olmus olabilir mi?

cnm iyi sen mutlaka bir doktora daha git. senın sonuç kabaca 360 bebekten 1inde görülebilir demek.bir ihtimal yni.buyuk ıhtımal bişey çıkmaz cnm. ama tekrar bakılsın. biliyosun bunun bı zamanı var 11-14. hafta arasında yapılıyor. vakit kaybetmeden gidersin ama birşey çıkcağını sanmıyorum. bu testler bir istatistik. en güvenılır sonucu amınyosentez veriyormuş o da tehlikeli olduğundan pek önermiyorlar.

cnm benden de geliyor ama süt beyazı renginde krem kıvamında. senınkı enfeksyonsa yine bebişe bir zararı olmaz ama mutlaka tedavı ettırmen gerek.
bana doktorum bu aralar akıntı artışı olacağından vajinflora diye bir fitil verdi haftada bir vajinadan sok bakteri artışını dengelesin, keseyı de koruyormuş dedııne göre.

Cnm rubella igg pozitif cikmasi iyi bise...
Birdd kagitta rubella igm yazar o ne cikti??
evet kızlar ıgg pozitifliği iyi ıgm pozitifliği kötü işin ilginç yanı benim ikiside pozitif çıktı doktorlar bile şaşkın ben böyle enteresan bir insanım işte hep garip şeyler gelir başıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…