2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Yaptımmm:nazar::emir_bebek:çok şükür 11 gün 66.07 13 gün yani bugün 136.12 çıktı canım çok şükür 24 ünde kese var inş rabbim hayırlısıyla görmeyi nasip edr:nazar::emir_bebek:
ooooooo kizim superrrr yaaaa cok sevindimmmm insallah bu sefer keseyi goruceksin degerin guzel geldii hayirli olsunnn.

ooooooo kizim superrrr yaaaa cok sevindimmmm insallah bu sefer keseyi goruceksin degerin guzel geldii hayirli olsunnn.

Sağol canım hayırlısı olsun inş rabbime sıgındım inş bu sefr yüzümüzü güler :nazar::emir_bebek:canm benmki izin vermz gitmeme doktorda istemdi ya bilmiyorum hayırlısı olsun inş bu sefr iyi olur herşey:26:

Sağol canım hayırlısı olsun inş rabbime sıgındım inş bu sefr yüzümüzü güler :nazar::emir_bebek:canm benmki izin vermz gitmeme doktorda istemdi ya bilmiyorum hayırlısı olsun inş bu sefr iyi olur herşey:26:
he dogru sende oyle bidurum var :) benimki 1000 i gorene kadar yap demisti de ondan dedim.hadi insallah hayirlisiyla gorursunuz keseyi , kalp atisini :)

he dogru sende oyle bidurum var :) benimki 1000 i gorene kadar yap demisti de ondan dedim.hadi insallah hayirlisiyla gorursunuz keseyi , kalp atisini :)

Anladım canm durumlar farklı ya ondandır herhalde hayırlısı allhtan rabbimn izniyle ona sıgındım inş bu sefr nasip olur:KK16:

kızlarr mrb uzun zamandır vakit bulup yazamadım ama bütün yazılanları okudum büyük bir azimle :) bir çoğunuz cinsiyetleri öğrenmişsiniz ne güzel Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah, benim de cumartesi randevum var 14+4 olcaz öğrenir miyiz ki? ya kızlar benim göğüslerim tekrar acımaya başladı bir yere değince falan çok acıyo bi de uçları kaşınıyo var mı aranızda böyle birşey yaşayan? bir de 2 gündür sol yanımda belime doğru ve kasıklarımda acaip bi sancı var üşüttüm mü acaba yoksa normal mi ki bu ağrılar? paranoyak oldum iyice her ağrıda acaba bebeğime bişey mi oldu diye ödüm kopuyor napcam bilmiyorum hayırlısıyla cumartesi bi görsem bebemi.....

Son düzenleme:
kızlarr mrb uzun zamandır vakit bulup yazamadım ama bütün yazılanları okudum büyük bir azimle :) bir çoğunuz cinsiyetleri öğrenmişsiniz ne güzel Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah, benim de cumartesi randevum var 14+4 olcaz öğrenir miyiz ki? ya kızlar benim göğüslerim tekrar acımaya başladı bir yere değince falan çok acıyo bi de uçları kaşınıyo var mı aranızda böyle birşey yaşayan? bir de 2 gündür sol yanımda belime doğru ve kasıklarımda acaip bi sancı var üşüttüm mü acaba yoksa normal mi ki bu ağrılar? paranoyak oldum iyice her ağrıda acaba bebeğime bişey mi oldu diye ödüm kopuyor napcam bilmiyorum hayırlısıyla cumartesi bi görsem bebemi.....

Benim de göğüs ağrım geçer gibi olmuştu bugün tekrar ağrı var kasigimda da gün içinde batma olmuştu şimdi de karnim ağrıyor aynı korkular bende de var ama rahim genislemesi olduğundan normal yazıyor her yerde ben de bir de karnimin sag alt bölgesinde pazartesi günü kızarıklık hafif morarti gibi olmuştu damarlarda belirgindi acayip korktum ama birkaç dakika içinde geçti çamaşırımı degisince sizlerde de oldu mu bu tarz bir sey

öylemi Allah bağışlasın canım Hadi bakalım ozaman inşallah sağlıklı güzel bir kızın olur:KK16:

Amin Rabbim herkesin gnlüne göre verir inş :))

Bugün fazla duygusalim galiba.televizyonda eski bir dizi vardı menekşe ve halil. Oradaki ninni çok etkiledi beni. Dinlemek isterseniz. Toygar ışıklı ninni

ayy onu ben de arabada dinledim bugün rimelim akmasın diye ağlamamak için kendimi zor tuttum .. duygulanılmıycak gibi değil yaa :))

selam kızlar ben ikinciye ikili test yaptırdım doktorumda beni çok rahatlattı kan değerine takılma dedi çok kusma bulantı yaşadıysan kan değerleri kötü çıkabiliyor önemli olan ense kalınlığı ve burun kemiğinin olması dedi.ve cinsiyeti de erkekmiş bebişimin 2. prensim geliyor :KK16: içim rahat etmeyeceği için bir daha kan verdim salı günü alıcam sonuçlarımı dua edin temiz gelsin sonuçlarım gelmezse eğer detaylı ultrasona giricem.

canım inş hayırlı sağlıklı sonuçlar alırsın.. bu arada oğluşun hayırlı olsun :))

cnm bence olmaz sonucta bunlar yag normalde de cam sise de duruyolar.tabi ben bunu kullanmadim cnm oyle tv de gordum sizinle paylaşayım dedim.

O zmn erkek analari olarak cok konusuyoz :)
biz aycanin tablosuna bakalim cnm aycayi yakalayinca ben de ekletirim listeye kendimi.

ne guzel hayallrriniz var ben ikinci olur mu acaba bi daha tutarmi diye dusunuyom.hatta bitinciyi saglikla kucagima alirmiyim diye.4 tane donmus bayb im var insallah karnimdakine kardes olurlar.

cnm senin icin baktim testlerime evet benimkiler de negatif ve benim de rubella igg em pozitif... pozitif olmasi iyi bise cnm bu bizim gecmiste kizamikcik gecirdigimizi gosterir ve gebelikte pozitif cikmasi iyi bisedir ki izamikcik hastagina karsin bagisiklik kaAndigimizin gostergesidir.rubella igm pozitif ciksa iyi degildi sukurki negatif..
Icini ferah tut..
canım rubella pozitif benm negatif değil zaten iyi mi değil mi :KK43:

Benim de göğüs ağrım geçer gibi olmuştu bugün tekrar ağrı var kasigimda da gün içinde batma olmuştu şimdi de karnim ağrıyor aynı korkular bende de var ama rahim genislemesi olduğundan normal yazıyor her yerde ben de bir de karnimin sag alt bölgesinde pazartesi günü kızarıklık hafif morarti gibi olmuştu damarlarda belirgindi acayip korktum ama birkaç dakika içinde geçti çamaşırımı degisince sizlerde de oldu mu bu tarz bir sey

Kızlar günaydın, göğüs ağrısı giyilen iç çamaşırla çok alakalı. eğer bol olursa ağrıyor ama sıkan bir çamaşır ağrıtmıyor.

Gunaydinn erkek analari;
Gunaydin kiz analari :))
Her ne kadar formalitede olsa, inanmasakta; yilda bir sevginin, sevgililerin hayirlandigi bu ozel gunumuz kutlu olsun kizlar.. Allah askla yapilan bebislerimize saglik versin :KK52: :KK23:

gunaydin kizlar..kilo almadim almadim derken hoop bi kilo almisim bile..sinir oldum kendime..bikac gundur hamurisi yiyodum faturasi agir oldu..yrn dr kontrolum war..12+1 olcam.cok ufak da olsa cinsiyet umudum war...ama soylemez henuz sanirim..

günaydın herkese.

benim karnım çıkmış kızlar bugun ıyıce fark ettım. erken degılmı dıye dusunurken 13 haftalık gebelık resımlerıne baktımda sanırım normal dedım.hadi hayırlı olsun göbüşüm bakalım:KK1:

gunaydin kizlar..kilo almadim almadim derken hoop bi kilo almisim bile..sinir oldum kendime..bikac gundur hamurisi yiyodum faturasi agir oldu..yrn dr kontrolum war..12+1 olcam.cok ufak da olsa cinsiyet umudum war...ama soylemez henuz sanirim..

Bende yarin 12+0 olacagim canim; doktorum tahminimi yaparim demişti inşallah soyler :) cok heyecanliyim.. Seninkide soyler bence

günaydın herkese.

benim karnım çıkmış kızlar bugun ıyıce fark ettım. erken degılmı dıye dusunurken 13 haftalık gebelık resımlerıne baktımda sanırım normal dedım.hadi hayırlı olsun göbüşüm bakalım:KK1:
bencede normal.cunku ben de onceki hamilekigimde 13 haftalikken sivrilmis alt kisim..

Bende yarin 12+0 olacagim canim; doktorum tahminimi yaparim demişti inşallah soyler :) cok heyecanliyim.. Seninkide soyler bence
ay insallah yaa..cok mrk ediyorum..

X