2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ufff yaaaa bu duygularla gelmek coookkkk guzelll.. Allahim herkese nasip etsin isteyen herkese Insallahhh.... cooooookk tebrikler cnm gozun aydin olsuuunnn...
Insallah sagsalim kucagimiza alalim miniklerimiziiiii Aminnn

aminnn aminnn inşallahhh canımm Rabbim cümlemizin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh bebeğimii gördüğümde hep öyle dua ettim Allahım ne olur isteyen herkese nasip et diye

Bizde iyiyiz sukurler olsunnn..
kasikda agrilar galiba hepimizde var yaaa..benim 10 gundur sag ve sol kasikta sirayla agrilar batmalar oluyooo..birgun sag birgun sol cok garip..bende rahim genisleniyo diye dusundum..bazen asagilara kadar sizi iniyo korkuyorum wc.ye kosuyorum bisey yokkk.anlamiyorum neden oluyoooo...bebisler iyi olsun daa agrisini cekeriz ama tedirgin oluyo insan isteee..Allahtan hayirlisiii
aminnn aminnn inşallahhh canımm Rabbim cümlemizin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh bebeğimii gördüğümde hep öyle dua ettim Allahım ne olur isteyen herkese nasip et diye

Amin Insallahhhh...bu sevinci yasadiktan sonra herkes tatsin istiyoruz isteee...Allahim sesimizi duyar Insallah...bebidlerimizi de bize bagislarrr

Down sendrom1 (PAPP-A+Serbest beta HCG) İkili Tarama Serbest b-HCG 38.7 -
Normal Down sendrom1 (PAPP-A+Serbest beta HCG) İkili Tarama PAPP-A 0.603 -
Normal kızlar ikili testimin sonuçları yaptıran varsa testin sonuçu nasıl dha doktora yarın göstericem.

kızlar merhaba. bende allahım izin verirse sizin gibi ağustos annesi olacağım. ilk bebişim benimde. çok heyecanlı bir o kadarda rahatsız geçsede birlikte oluşumuz beni heyecanlandırıyor. allahım hayırlısıyla hepimizin yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

benimde son adet tarihim 16.11.2013
tahmini doğum tarihi 23.08.2014

benide eklerseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

allah kucağına almayı nasip etsin tatlım ilk bebek çok heycanlı oluo ya :):):) rahatsızderken sen de neoluo canım :)

allah kucağına almayı nasip etsin tatlım ilk bebek çok heycanlı oluo ya :):):) rahatsızderken sen de neoluo canım :)

Ben daha gebeliğimin 5. haftasında mide bulantılarıyla cebelleştim. Birde işe gidiyor olmam beni çok yordu. sabah kalkamıyorum uykum cok geliyordu eeee kalksam mide bulantısıyla uyanıyorsun aferdersin öğüre öğüre kusuyorum. akşam olunca mide yanması olayı ve doktorum çok erken desede sağ bacağımda ve kalçamda kasılmalar. yanı 12. haftaya girdim ama nasıl girdim anlatamam. bel ağrılarıda cabası. çok mu dökülüyorum neeee?

günaydin sevgili anneler,

cuma günü sanirim bebegimin hareketlerini hissettim...cok tuhaf bi histi...bi kac saniye sürdü...ve ben cok heyecanlandim....Allah herkese bu duyguyu tattirsin insallah...

günaydin sevgili anneler,

cuma günü sanirim bebegimin hareketlerini hissettim...cok tuhaf bi histi...bi kac saniye sürdü...ve ben cok heyecanlandim....Allah herkese bu duyguyu tattirsin insallah...

eminim çok güzel bir duygudur. bende hareket ediyormu acaba diye sürekli elim karnımda yatıp kalkıyorum. senin kaç haftalık oldu tatlım. yeni olduğum için belki önceden paylaştın ama okumamış olabilirim

eminim çok güzel bir duygudur. bende hareket ediyormu acaba diye sürekli elim karnımda yatıp kalkıyorum. senin kaç haftalık oldu tatlım. yeni olduğum için belki önceden paylaştın ama okumamış olabilirim

biz 13. haftalik olduk cok sükür...sen kacinci haftadasin?

canım şimdi senin hamilelik günlüğün dikkatimi çekti ve beraber bir büyüyor yavrularımız. ikimizinde 23 ağustos görünüyor doğumumuz. ama ben neden hissedemedim ki acaba

aa ne tesadüf...bakalim hangimizinki acele edecek gelmekte...

sen icini ferah tut canim hissedeceksin mutlaka...

hadi hayırlısı bakalım. benim en çok merak ettiğim bir de cinsiyeti.

bu arada hangi ildesin sen ben ankara.

evet bende cok merak ediyorum...icimden kiz geciyor ama simdi hareket ettigi icin erkek mi acaba diyorum...yani kizlar gec hareket ediyor derler ya hani...

ben yurtdisinda yasiyorum canim...

evet bende cok merak ediyorum...icimden kiz geciyor ama simdi hareket ettigi icin erkek mi acaba diyorum...yani kizlar gec hareket ediyor derler ya hani...

ben yurtdisinda yasiyorum canim...

bende kızlar geç hareket eder diye duydum. bakalım doktorum 2 hafta sonrası için erkekse görürüz ama kızsa bizi biraz oyalar der dedi. bende 3 hafta sonra gidip görüneceğim bir. eğer erkekse görünür. doktor göremedim derse kızdır. bakalım cok merak ediyorum bende ona göre bebişime birşeyler almak istiyorum ama hala alamadım.

hayirlisi olsun...

bizim burada gec söylüyorlar cinsiyetini...yarin randevumuz var ama söyleyecegini sanmiyorum...

bende daha alisverise baslamadim...

günaydınnn güzel anne adayları nasılsınızz??

herkesee iyi haftalar , randevusu olanlar mutlu mutlu sonuçlarla ayrılsın inşaallahhh

benim gibi böyle hasta olanınız varmı acabaaa:2::2::2::2:

Kizlar gunaydin gunlerdir bacagima kramp giriyor resmen topalliyorum o kadar canim yaniyorki.ayni taraf sol boynumda tutulmus gecmiordu ne zamandir amasimdi iiyice hat safhada.agrisi basima dislerime vuruyor.dun gece oturdum iki saat agladim oturdugum yerden kalkmiyorm soluma uyuduysam sagima donemiyorum boynum cok aciorr.bebege mi bise olduda bunlar oldu diyip cok korkuyorum az sonra dr.a gitcez Allahim insallah bebegim iyidir.sizce bebekle bi alakasi varki kizlar

canım inşallah bebeğinle ilgili bir sıkıntı değildir. bana geliyorki magnezyum eksikliği. çünkü diş eti ağrıları ve bacak ağrısını bende yaşadım. magnezyum kullanmaya başlayınca dişlerim hafifledi ama bacaktaki kasılmalar tam geçmiş olmasada bir hafifledi.
sen değerlerini kontrol ettir tatlım. inşallah birşeyciğin de yoktur.

Kizlar bakin benim hamilekik takvimimde sola yatin dio.zaten biliodum ben bunu gunlerdir uygulamaya calisiom ama uyaninca kendimi ya sagda ya sirt ustu buluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…