2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınnn güzel anne adayları nasılsınızz??

herkesee iyi haftalar , randevusu olanlar mutlu mutlu sonuçlarla ayrılsın inşaallahhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

benim gibi böyle hasta olanınız varmı acabaaa:2::2::2::2:

bende yaklaşık 10 gündür gribim canım. doktorum enfeksiyon çocuğa geçmesin diye hastaneye de yatırdı. serumlarıda yedım. ama banamısın demiyor. hala burnum tıkalı ve boğazım yanıyor.

canım inşallah bebeğinle ilgili bir sıkıntı değildir. bana geliyorki magnezyum eksikliği. çünkü diş eti ağrıları ve bacak ağrısını bende yaşadım. magnezyum kullanmaya başlayınca dişlerim hafifledi ama bacaktaki kasılmalar tam geçmiş olmasada bir hafifledi.
sen değerlerini kontrol ettir tatlım. inşallah birşeyciğin de yoktur.
banada oyle geldi discetlerime gelince de bakiyorum disime domates filan mi kaldi kirmizilik var diyorum yaklasiorum aynaya domates degil dis etim .uzamis mi kanlanmis mi anlamadim... ultrosonda bevek uyi desin bana varya hungur hüngür aglayabilirim bu hafta cok kaygilandim

kızlar günaydın ,
benımde haberlerim var ama cinsiyeti daha öğrenemedik. bu sebeple kız umutlarım daha da arttı:nazar:
çünkü ben doktoruma erkekmiiii diye ısrar edince(erkekler erken bellı oluyor ya o yuzden öyle demek geldi içimden)
öyle olsaydı söylerdim dedi artık 1 martta açıklayacakmış sabır sabırr:nazar:
Allah hayırlısını sağlıklı versin tabi de şu kız sevdası başka bişey:KK1:
ikili testimiz ii geçti kan sonuçlarını bekliyoruz ama doktrum için rahat olsun dedi:nazar:
Allah bu mutluluğumuzu bozmasın inşallah, hepimizin:KK1:
bide yavrumun bize el sallayıp gülücük attığı bi fotosu var artık:emir_bebek:

evet bende cok merak ediyorum...icimden kiz geciyor ama simdi hareket ettigi icin erkek mi acaba diyorum...yani kizlar gec hareket ediyor derler ya hani...

ben yurtdisinda yasiyorum canim...
ne hareketi kiz eminmisin ??
Benimkine erkek dediler daha bise hissetmedim.

banada oyle geldi discetlerime gelince de bakiyorum disime domates filan mi kaldi kirmizilik var diyorum yaklasiorum aynaya domates degil dis etim .uzamis mi kanlanmis mi anlamadim... ultrosonda bevek uyi desin bana varya hungur hüngür aglayabilirim bu hafta cok kaygilandim

hiiiiiiiiç endişelenme tatlım. pozitif düşün bebeğede pozitif yansısın. allahım izin verdiği sürece birşeycik olmaz bebişine annesi inşallah:nazar:

Kizlar gunaydin gunlerdir bacagima kramp giriyor resmen topalliyorum o kadar canim yaniyorki.ayni taraf sol boynumda tutulmus gecmiordu ne zamandir amasimdi iiyice hat safhada.agrisi basima dislerime vuruyor.dun gece oturdum iki saat agladim oturdugum yerden kalkmiyorm soluma uyuduysam sagima donemiyorum boynum cok aciorr.bebege mi bise olduda bunlar oldu diyip cok korkuyorum az sonra dr.a gitcez Allahim insallah bebegim iyidir.sizce bebekle bi alakasi varki kizlar

günaydın,benımde bacağımda kramp vardı,doktorum kalsıyum eksıklıgı dedı ve kalsıyum yazdı,aslında erken başlamış dedı,ama ben zaten sut ve sut urunlerını pek tuketmıyorum,zannımca ondandır.

Kizlar gunaydin gunlerdir bacagima kramp giriyor resmen topalliyorum o kadar canim yaniyorki.ayni taraf sol boynumda tutulmus gecmiordu ne zamandir amasimdi iiyice hat safhada.agrisi basima dislerime vuruyor.dun gece oturdum iki saat agladim oturdugum yerden kalkmiyorm soluma uyuduysam sagima donemiyorum boynum cok aciorr.bebege mi bise olduda bunlar oldu diyip cok korkuyorum az sonra dr.a gitcez Allahim insallah bebegim iyidir.sizce bebekle bi alakasi varki kizlar

canım benimde kalçamdan bacağıma vuran bi ağrım var nette biraz araştırdım rahim genişlemesiymiş ama bu olay 5. aydan sonra olması gerekiyomuş ve erken doğum belirtisiymiş benimkisi ve bu ağrılar 5 ayda başladığında magnezyum veriyomuş doktorlar inşallah öyle şeyler değildir yani senin durumununda bebekle alakalı bi durumdan kaynaklandığını sanmıyorum içimizi ferah tutup allaha sığınmaktan başka çaremiz yok bebeğime bişey olmasında ben ağrıya sızıya razıyım napalım

bebiş hareket nasıl ediyor kızlar ya? ben de hareket falan yok. Hiç bir şey hissetmiyorum. Bazen böyle sancı hissediyorum. bakıyorum gazmış:)) bebiş nasıl hareket ediyor bir anlatın da ben de dinleyeyim kendimi.

canım benimde kalçamdan bacağıma vuran bi ağrım var nette biraz araştırdım rahim genişlemesiymiş ama bu olay 5. aydan sonra olması gerekiyomuş ve erken doğum belirtisiymiş benimkisi ve bu ağrılar 5 ayda başladığında magnezyum veriyomuş doktorlar inşallah öyle şeyler değildir yani senin durumununda bebekle alakalı bi durumdan kaynaklandığını sanmıyorum içimizi ferah tutup allaha sığınmaktan başka çaremiz yok bebeğime bişey olmasında ben ağrıya sızıya razıyım napalım

benimde aynı canım sol tarafımda özellikle belimden bacağıma vuran bi ağrı var özellikle yürürken çok rahatsız ediyo ben pek önemsememiştim ama sen doktoruna sorma vaktin oldumu

bende yaklaşık 10 gündür gribim canım. doktorum enfeksiyon çocuğa geçmesin diye hastaneye de yatırdı. serumlarıda yedım. ama banamısın demiyor. hala burnum tıkalı ve boğazım yanıyor.

benim de boğazım cok acıyo once kendi doktoruna mı gıttın , seruma kadar taktılar yani ben basit bişey dıye onemsemedım gerçi 2 gündür basladı bendee de.bende aile hekımıne gıdeyım dıye dusunmustum.

bebiş hareket nasıl ediyor kızlar ya? ben de hareket falan yok. Hiç bir şey hissetmiyorum. Bazen böyle sancı hissediyorum. bakıyorum gazmış:)) bebiş nasıl hareket ediyor bir anlatın da ben de dinleyeyim kendimi.

karnimin icinde bi kelebek varmis gibi oldu...bir iki kez döndügünü hissettim sanki...

göbegimin sag alt tarafinda...

benim de boğazım cok acıyo once kendi doktoruna mı gıttın , seruma kadar taktılar yani ben basit bişey dıye onemsemedım gerçi 2 gündür basladı bendee de.bende aile hekımıne gıdeyım dıye dusunmustum.

ben gece ateşlendim tatlım sonra annemde benim yanımda kalıyor mide bulantılarımdan dolayı hemen hastaneye götürelim dediler. gebe olduğumu söyleyince ona göre bir iğne yaptılar birde antibiyotik verdiler (gebelik için uygun olanından).ertesi gün için hemen randevu aldım doktorumdan. önce kan ve idrar tahlili istedi benden doktor. eğer vücudumdada boğazımda olduğu gibi enfeksiyon varsa yatırırım dedi. öyle olunca enfeksiyonda fazla çıkınca 1 gece hastanede sabaha kadar büyük büyük 4 serum yedim. şimdi devam ediyor ama en azından enfeksiyonu düşürmeye çalıştık bebeğe bir zararı olmasın diye. o yüzden sende doktoruna bir görün derim tatlım. artık tek başımıza değiliz bebişlerimizde bizimle birlikte:KK52:

atazan merhaba aynı agrı bendede var , bende ilk önce bel ağrıs falan sandım sonra iyice kalçama doğru inince bel ile alakası olmadığını anladım,bide gecen gun temizlik yaptıgımda cok agrıdı yatayım dınleneyım dedim bı daha kalkamadım yerımden çok feci ağrısı vardı.
bende engin tecrübeleri olan anneme sordum hemen , bebeğin yerleşmesinden olur o ağrı dedi öyle ikna oldum ..

kızlar merhaba. bende allahım izin verirse sizin gibi ağustos annesi olacağım. ilk bebişim benimde. çok heyecanlı bir o kadarda rahatsız geçsede birlikte oluşumuz beni heyecanlandırıyor. allahım hayırlısıyla hepimizin yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

benimde son adet tarihim 16.11.2013
tahmini doğum tarihi 23.08.2014

benide eklerseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.:nazar:

hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza seninle aramızda bir gün var benimde sat 15.11.2013 tahmini doğumda 22.08.2014 :KK16:

günaydin sevgili anneler,

cuma günü sanirim bebegimin hareketlerini hissettim...cok tuhaf bi histi...bi kac saniye sürdü...ve ben cok heyecanlandim....Allah herkese bu duyguyu tattirsin insallah...

günaydınn canımmmm sanırım bende hissediyorum bebeğimin hareketlerini ama emin olamıyordum dün resmen hissettimmm inanılmaz bişeydi :2::KK16:

Günaydın kizlar. Güzel ve hayırlı bir hafta olsun.

günaydın miskacımmmm sanada güzel ve hayırlı haftalar olsunnn :KK19::KK16:

Kizlar bakin benim hamilekik takvimimde sola yatin dio.zaten biliodum ben bunu gunlerdir uygulamaya calisiom ama uyaninca kendimi ya sagda ya sirt ustu buluyorum.

evet canım bende hep sol tarafıma yatıyorum ama tabii insan hep yattığı gibi kalkamıyor :KK17:

kızlar günaydın ,
benımde haberlerim var ama cinsiyeti daha öğrenemedik. bu sebeple kız umutlarım daha da arttı:nazar:
çünkü ben doktoruma erkekmiiii diye ısrar edince(erkekler erken bellı oluyor ya o yuzden öyle demek geldi içimden)
öyle olsaydı söylerdim dedi artık 1 martta açıklayacakmış sabır sabırr:nazar:
Allah hayırlısını sağlıklı versin tabi de şu kız sevdası başka bişey:KK1:
ikili testimiz ii geçti kan sonuçlarını bekliyoruz ama doktrum için rahat olsun dedi:nazar:
Allah bu mutluluğumuzu bozmasın inşallah, hepimizin:KK1:
bide yavrumun bize el sallayıp gülücük attığı bi fotosu var artık:emir_bebek:

günaydın canımmm çok sevindimm sonuçlarının iyi çıkmasına en korktuğum şeydi benimde çok şükür bizim de iyi çıktı çarşamba günüde kan sonuçlarımız çıkacak ama herşey normal görünüyor merak etme dedi doktorum bizde martın 8 inde öğrenicez cinsiyetimizi merakla bekliyorum bu biray nasıl geçecek yaaaa :KK16:

hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza seninle aramızda bir gün var benimde sat 15.11.2013 tahmini doğumda 22.08.2014 :KK16:

günaydınn canımmmm sanırım bende hissediyorum bebeğimin hareketlerini ama emin olamıyordum dün resmen hissettimmm inanılmaz bişeydi :2::KK16:

günaydın miskacımmmm sanada güzel ve hayırlı haftalar olsunnn :KK19::KK16:

evet canım bende hep sol tarafıma yatıyorum ama tabii insan hep yattığı gibi kalkamıyor :KK17:

günaydın canımmm çok sevindimm sonuçlarının iyi çıkmasına en korktuğum şeydi benimde çok şükür bizim de iyi çıktı çarşamba günüde kan sonuçlarımız çıkacak ama herşey normal görünüyor merak etme dedi doktorum bizde martın 8 inde öğrenicez cinsiyetimizi merakla bekliyorum bu biray nasıl geçecek yaaaa :KK16:

senin bebeginin cinsiyeti belli mi canim?

X