2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hiiiiiiiiç endişelenme tatlım. pozitif düşün bebeğede pozitif yansısın. allahım izin verdiği sürece birşeycik olmaz bebişine annesi inşallah
saol cnm insallah

eminim aslinda yani cok degisik bi histi...

bende cinsiyetini bir an önce ögrenmek istiyorum...
normalde ogrenmen lazimdi ama senin dr. Un da inat cikmis :)

aynennnn aynennn ben de ayniyim sut asla icmem.

Evet cnm insallah bebislerimiz iyidir.simdi yoldayim dr. Dan cikim size haber edicem bakalim neymis.optum siziii

canim burda genel olarak gec söylüyorlar ama bakalim...

yarin belkide söyler...

ben en son 7 haftalikken gittim doktora...

anladim canim...

sizin randevu araligi kac hafta oluyor?

ilk ay haftalık olarak gittik sonra ayda bir oldu, cumartesi randevumuz vardı bir dahaki randevumuz da 8 martta doktorum istersen arada gelebilirsin dedi çok uzun süre yaaa keşke her hafta gidip görebilsek bebeğimizi yada evlerimizde ultrasyon cihazımız olsa ne iyi olurdu şimdi 1 ay beklemek çok can sıkıcı

benimde 5 hafta oldu arasi...cok fazla bence...simdi kimbilir nasildir bebegim...neyse ki yarin görecegim bebisimi...

esleriniz geliyormu randevulariniza?

birde esinizin doguma girmesini istiyormusunuz?

Aynı şeyi bende eşime söyledim. Keşke evimizde ultrason olsada neler yaptığını görebilseydim diye. ayyyyyyyyy saatlerce onu izleyebilirim

Benim eşim geliyor canim, hatta benden önde gidiyo :)) çok heyecanlı ve sabirsiz :)
Ben esimin doguma girmesini kesinlikle istiyorum, kurslara da birlikte gidicez. O anı kacirmamali, kendini dışarda hissetmemeli. Biz üçümüz bir aileyiz ve ailenin her ferdi o anda birlikte olmalı.

benimki de cok hevesli...doguma girmesini bende istiyorum ama bakalim artik...

Kizlar bakin benim hamilekik takvimimde sola yatin dio.zaten biliodum ben bunu gunlerdir uygulamaya calisiom ama uyaninca kendimi ya sagda ya sirt ustu buluyorum.

Dert etme canım, ben doktoruma sormuştum 1-2 hafta önce, ben yüzüstü yatıyorum sorun olur mu diye. O da merak etme azıcık daha büyüdüğünde sana yüzü koyun yatmak rahatsızlık verecek zaten yatamayacaksın demişti. Dediği gibi de oldu benim bebiş sol tarafıma daha yakın ve kesinlikle artık yüzü koyun yatamıyorum azda olsa ağrı gibi bir rahatsızlık veriyor.

benimde 5 hafta oldu arasi...cok fazla bence...simdi kimbilir nasildir bebegim...neyse ki yarin görecegim bebisimi...

esleriniz geliyormu randevulariniza?

birde esinizin doguma girmesini istiyormusunuz?

evet canım eşim bütün randevularımıza geliyor her defasında çok heyecanlanıyori bu randevumuzda bebeğimizin hareket ettiğini falan gördü birde renkli dopplerde gördü çok şaşırdı, çok mutlu oldu ama doğum konusunda emin değilim yani aslında isterim yanımda olmasını elimi tutup destek olmasını ama eşim var diye ben daha çok nazlanırmıyım ki abim yengemin doğumuna girmişti çok ağlamıştı aslında olabilir de yani bilemedim

Aynı şeyi bende eşime söyledim. Keşke evimizde ultrason olsada neler yaptığını görebilseydim diye. ayyyyyyyyy saatlerce onu izleyebilirim

ayy dimiii yaaaa muayenem bile saatlerce sürsün istiyorum çok güzel bişey bunlar yaaaa

eminim tatlım ama sennki baya ağır geciomuş inşallah ilerledkçe haftan geçer . Neden çalşıonki tatlım . Bnmde yüreğimde hep bi sıkıntı hiç iyi değil ruh halim . Benmde 9haftanın içindeim batmalar falan gerilme oluo galiba . Şişlik gaz oyh hamilelik zormuş yaw :)

bende nazlanirim belki ama girmesini istiyorum acikcasi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…