2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar..
hafta hafta gebelikten baktım bulantılarımın hepsi normalmiş
bu hafta da 5+4 olduk bugün ama 6. hafta da sayılıyoruz...
ayrıca bu sabah namaza kalktıktan sonra uyuyamadım
ayy beni doğum korkusu sardımı nasıl tekrar o amliyat haneye gircem nasıl bayılcam
diye aslında bunun için çok erken ve bu kadar korkan biri değilim..
bu hormonlar beni elinde oynatıyor sanıyorumm

merhaba cnm ben de ilk bebeğim 11 haftalıkken karnımda kaybettim. İstanbulda kan pıhtılaşması testini 400 tl ye yaptırdım. şimdi 6 haftalık hamileyim ve her gün iğne oluyorum. Bana test yaptıracağım yeri doktor tavsiye etmişti... sen de sana yakın olan bir yeri sorabilirsin doktoruna...

nasıl imrenmem ( ilk bebeğim 11 haftalıkken karnımda kaybettim. o yüzden en ufak şeyden panik yapıyorum... Miden bulanması bebişin varlığından bir haber :) en azından her seferinden ben buradayım beni unutma diyor sana :)) Sağlıcakla kucaklarımıza alırız inşallah:)

merhaba canım, iyi haberlerini bekliyoruz:) Sağlıcakla kavuştursun Allah hepimizi, Allah her isteyenin kucağını doldursun: ))

merhaba canım, iyi haberlerini bekliyoruz:) Sağlıcakla kavuştursun Allah hepimizi, Allah her isteyenin kucağını doldursun: ))[/QUOTE]

SAĞOL CNM. SEN GİTTİNMİ KALP ATIŞLARI İÇİN. HERGÜN İĞNE VURULMAK .ÇOK ZOR OLUYOR AMA SONUCUNDA BEBEĞİMİZİ KUCAĞIMA ALDIĞIM GÜNÜ HAYAL EDİNCE UNUTUYORUM HERŞEYİ. RABBIM YARDIMCIMIZ OLSUN. İNŞALLAH BU SEFER HERŞEY GZL OLUR. AKŞAMABEKLİYEMİYORUM ÇOK SABIRSIZIM.

selam guzel anneler biz geldik
keseyi gormek isteyen kalp atislarini duymak isteyen tum annelere Rabbim guzel haberler vermeyi nasib etsin amin
bende doktorumu aradim
bana metformin
dupastom
folik asit ic dedi gunde 1 tane
simdi birsey sorucam bu ilaclari duyan varmi ve ya doktor yazdimi kimese
belim cok agriyor dedim cok n ormal dedi
sol tarafimda agri var dedim normal dedi
1 hafta sonra ultrasyona git dedi ama ben yarin gitmek istiyorum
Allahim hersey yolunda olsun nolur

kızlar çok üzgünüm muhtemelen boş gebelik yine kan verdim öğleden sonra 3,30 da çıkacak dr baktı karından kese gebelik kesesi gibi değil dedi vajinal bakın dedim bu da bakmadı kan sonucuna göre dedi ben napıcam şimdi kürtaj mı olucam çok korkuyorum çok üzgünüm herkese açıklama yapmak zorunda kalıcam çok üzgünüm çok bebeğim benimle değilmiş

canim uzulme nolur kan degerin cok cikar insallah
baska doktorami gitdin Alllahyardimcin olsun en kisa surede iyi haberlerini duyalim
nolur uzulme diyicem ama olmuyor bizede yaz kan degerini lutfen
Allah yar ve yardimcin olsun

Son düzenleme:

İnşaallah güzel sonuç alırsın sağ salim doğurup büyütmek nasip olsun

canim uzulme nolur kan degerin cok cikar insallah
baska doktorami gitdin Alllahyardimcin olsun en kisa surede iyi haberlerini duyalim
nolur uzulme diyicem ama olmuyor bizede yaz kan degerini lutfen
Allah yar ve yardimcin olsun

Sağol canım umudum yok artık benim, başka doktora gittim kendi doktorum pazartesi gel deyince......

hadi yaaaa, çok üzüldüm, geçmiş olsun canım, ben de çok endişeleniyorum, geçen cuma kese göründü haftaya gel dedi bebiş küçük görünmüyo dedi, pazartesiye randevu aldım acaba mı olmasın diye,

merhaba canım, iyi haberlerini bekliyoruz:) Sağlıcakla kavuştursun Allah hepimizi, Allah her isteyenin kucağını doldursun: ))

SAĞOL CNM. SEN GİTTİNMİ KALP ATIŞLARI İÇİN. HERGÜN İĞNE VURULMAK .ÇOK ZOR OLUYOR AMA SONUCUNDA BEBEĞİMİZİ KUCAĞIMA ALDIĞIM GÜNÜ HAYAL EDİNCE UNUTUYORUM HERŞEYİ. RABBIM YARDIMCIMIZ OLSUN. İNŞALLAH BU SEFER HERŞEY GZL OLUR. AKŞAMABEKLİYEMİYORUM ÇOK SABIRSIZIM.[/QUOTE]

randevumuz cumartesi 12:20.... hayırlısı ile duyarız inşallah, çook korkuyorum
iğneden çocukluğumdan beri çok korkmama rağmen şükrediyorum. en azından bir çaresi var:) evet bebeğimizi kucağımıza aldığımız gün hepsini unutacağız :)) bize de haber vermeyi ihmal etme, merak ediyorum :)

Sağol canım umudum yok artık benim, başka doktora gittim kendi doktorum pazartesi gel deyince......

EFFALİM CNM NE OLURSUN ÜZÜLME. umudunu kaybetme az daha bekle başka doktora git. olursa da üzme kendini. bende bi melek annesiyim benım evladım 6 aylıktı yaşadıklarımı anlatsam şaka gibi. ikincede boştu ama inan ilki kadar canımı yakmadı. varlığını bilip kaybetseydin daha çok yıkılırsın. buna emın ol ben yaşamış biri olarak söylüyorum. ben ikinciyi adet olcaktım olamadım boştu dedim bir gün ağladım sustum. ama ilkinde doğuma girdim tek başıma doğum yaptım ve bi bebeğim canımda çıkarken jherşeyi hissettim. üzme canını.umudunu yitirme. belki görünür az bekle.

Ewt canim bana da doktorum hergun folik asit iciceksin dedi bebek anneden beslenince annenin vucudu direncsiz kaliyomus folik asit te vucuttaki alinan enerjiyi geri düzenliyomus yani bebegin anneden aldiklarini geri yerine koyuyomus

Sağol canım senin yaşadığın çok daha zor haklısın elden bir şey gelmiyor nasip böyleymiş, boş gebeliğinde kürtaj oldun mu kürtaj olmak gerekiyormuş benim bu ikinci olacaktı bir tane oğlum var Allah bağışlasın

canım çok üzüldüm, kesenin nesi varmış peki, neye göre böyle söyledi? keşke vajinal ultrasonla da baksaydı. dur sonucu bekle, hemen sıkma canını. Her şey Allahtan...

kızlar bende aranıza katıldımm
tüp bebek ile olucak inşallan bizimkisi, ilk değerim 103, sonra 247 3. değerim 628 çıktı ikişer gün arayla
son adet tarihim 9 kasım,
doktor kese için 21 aralıkta çağırdı bizi,
hiç bi belirtim yok daha bırkaç gun rahimde iğne gibi batmalar oldu şimdi hiç bir şey yok,
belirtiler için erken mi daha:18::18:

Son düzenleme:
canım çok üzüldüm, kesenin nesi varmış peki, neye göre böyle söyledi? keşke vajinal ultrasonla da baksaydı. dur sonucu bekle, hemen sıkma canını. Her şey Allahtan...

bilmiyorum canım bilmiyorum ne olur vajinal baksalar başka doktora gittim o da aynı, keseyi göstermedi bana(

evet cnm kürtaj oldum bayıttıkları için bir şey anlamadım. zaten çok kısa sürüyor. sen umudunu kaybetme sonuçları bekle. belki yanılmıştır. dualarım senınle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…