2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bilmiyorum canım bilmiyorum ne olur vajinal baksalar başka doktora gittim o da aynı, keseyi göstermedi bana:KK43:(

ben de dün kahverengi akıntım için doktora gittiğimde kesemin çok şekilsiz olduğunu söyledi ve bebeği göremedi ama küçük bir kalp atışı duyuldu. yine de endişeliyim. cumartesi 2. kontrolüm var. hep hey şey Allah'tan diyerek teselli ediyorum kendimi, iyisi için de kötüsü için de. Bak bir çocuğun var allah bağışlasın, uzun ömür versin. kardeşi de olur bir gün mutlaka sıkma sakın canını.

sonucum çıkmış 3076 10 gün önce 2700 dü boş gebelik:KK43::KK43::KK43:

kızlar çok üzgünüm muhtemelen boş gebelik yine kan verdim öğleden sonra 3,30 da çıkacak dr baktı karından kese gebelik kesesi gibi değil dedi vajinal bakın dedim bu da bakmadı kan sonucuna göre dedi ben napıcam şimdi kürtaj mı olucam çok korkuyorum çok üzgünüm herkese açıklama yapmak zorunda kalıcam çok üzgünüm çok bebeğim benimle değilmiş :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

belki boş gebelik değildir üzülme herşeyin hayırlısını versin Allah.herkese ne diyecem diyede düşünme ,ben daha kimseye söylemdim bi ben bi eşim biliyoruz ne olur ne olmaz keseyi görene kadar bekleyecem çünkü bişey olsa en çok eşin ailesine dert anlatmak zor oluyor anlamıyorlar.

selam guzel anneler biz geldik
keseyi gormek isteyen kalp atislarini duymak isteyen tum annelere Rabbim guzel haberler vermeyi nasib etsin amin
bende doktorumu aradim
bana metformin
dupastom
folik asit ic dedi gunde 1 tane
simdi birsey sorucam bu ilaclari duyan varmi ve ya doktor yazdimi kimese
belim cok agriyor dedim cok n ormal dedi
sol tarafimda agri var dedim normal dedi
1 hafta sonra ultrasyona git dedi ama ben yarin gitmek istiyorum
Allahim hersey yolunda olsun nolur

demekki bendeki ağrılarda normal rahatladım ben henüz doktora gitmedim.bendede ağrı oluyor korkuyordum teşekkürler

canım Allah yardımcın olsun, ne desek pek bişey ifade etmeyecek. Allahtan bir oğlun var. Allah ikincisini de nasip eder inşallah. Allah her isteyenin kucağını doldursun....
kan sonucunun bir sınırı yok mu? her iki günde bir iki katına çıkması gerkiyor mu?

ilk defa duydum bende dr a gidene kadar sıkışırım ben zaten :)

Ben bisi yiyemiyorum ki sıkısayim tek öğün yiyorum oda kahwalti türü yemek yiyemiyorum su icemiyorum sudan bile tiksiniyorum o derece

benimde iştahım kesik ve başım ağrıyor aynen bende su içemiyorum zorla sağlığım için en fazla günde 2 bardak içebiliyorum :KK43: nolacak bizim halimiz bilmem

selam guzel anneler biz geldik
keseyi gormek isteyen kalp atislarini duymak isteyen tum annelere Rabbim guzel haberler vermeyi nasib etsin amin
bende doktorumu aradim
bana metformin
dupastom
folik asit ic dedi gunde 1 tane
simdi birsey sorucam bu ilaclari duyan varmi ve ya doktor yazdimi kimese
belim cok agriyor dedim cok n ormal dedi
sol tarafimda agri var dedim normal dedi
1 hafta sonra ultrasyona git dedi ama ben yarin gitmek istiyorum
Allahim hersey yolunda olsun nolur

dupastom bulantı ilacı dime :26:

kızlar çok üzgünüm muhtemelen boş gebelik yine kan verdim öğleden sonra 3,30 da çıkacak dr baktı karından kese gebelik kesesi gibi değil dedi vajinal bakın dedim bu da bakmadı kan sonucuna göre dedi ben napıcam şimdi kürtaj mı olucam çok korkuyorum çok üzgünüm herkese açıklama yapmak zorunda kalıcam çok üzgünüm çok bebeğim benimle değilmiş :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ahh kuzum kıyamam ben sana çok üzüldüm :KK43:( böyle durumlarda ne söleynir ki
ALLAH yardımcın olsu ben de daha geçen ay kimyasal gebelik yaşadım çok zor ama sabret tatlım yaa :KK43:(

kızlar kabızlık sorunu çeken varmı benim gibi ?:KK43:(

been .. bıktım artık hayatımın her alanında bu illetten.. birtek spor ve uzun uzun yürüyüş iyi geliyor bana onlarıda yapamıyoum şimdi..
ama hamilelik nedeniyle en hat safha da şuan :KK50:

kızlarr ben folic asitimi içemiyorum 3 gündür yaa..
mide bulantısı yaşıyorum ya
o da bulandırıyor normalde zaten daha fazla tetiklemesin diyee içemiyorumm :KK43:

benimde iştahım kesik ve başım ağrıyor aynen bende su içemiyorum zorla sağlığım için en fazla günde 2 bardak içebiliyorum :KK43: nolacak bizim halimiz bilmem

aynen canım bende aynı durumdayım ben susuyorum su içiyorum ama midem bulanmaya başlaıyor ondan sonra..
zorlada olsa içmeye çalış canım..

bu arada gebelik takvimlerimiz aynı gidiyor :)) du bakalım senmi önce çıkarcan ben mi bebişi :KK1:s

Hayırlısı Allah tan CNm ya benımde ıkıncı hamılelık bebegım bır buçuk yasında suan bıze suprız oldu uç gündür ağlayordum nasıl bakıcım dıye suan ıyıyım bende Dr daha gıtmedım bu boş gebelık nasıl oluyor CNm yaa bu arada senın adına üzüldüm ama herseyde vardır bır hayır Allah ıkıncı cocuğunun gunünü zamankini belirlemiştir muhaakkak Allah'tan hayırlısı dıyelım

kızlar bende aranıza katıldımm :emir_bebek:
tüp bebek ile olucak inşallan bizimkisi, ilk değerim 103, sonra 247 3. değerim 628 çıktı ikişer gün arayla :nazar:
son adet tarihim 9 kasım,
doktor kese için 21 aralıkta çağırdı bizi,
hiç bi belirtim yok daha bırkaç gun rahimde iğne gibi batmalar oldu şimdi hiç bir şey yok,
belirtiler için erken mi daha:18::18:

kızlar bana da bişi deyiverin yeniyim daha:KK9:

erken canım belirtiler için, değerin güzel yükseliyor maşallah daha çok yenisin. değerin 5000'leri geçtiğinde başlar belirtilerin diye düşünüyorum. ama belirtisiz bir hamilelik de geçirebilirsin :)

saol cnm ani hareketlerde çok kötü sancı giriyor kasığıma onun dısında miniğim belirti versin isityorum napıım :KK17:,
onu bi şekilde hissetmek istiyorum artık :KK16:
1,5 yıl bekledım Allah inşallah hepimizin kucağına almayı nasip eder :emir_bebek:

hg kızlarr..
eğer listeye kaydolmak isterseniz..
yaş, nerde yaşadığınızı, kaçıncı gebelik olduğununu, sat ve bat tarihlerini yazın kaydedeyim sizi..

28- İSTANBUL-1. - 09.11.2013 - Beklenen doğum ise 16.08.2014
teşekkür ederimm

Son düzenleme:
X