2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Alinan ciciler topiginin linkini atarmisiniz? Bulamadim da

kötü olmuş canım çok haklısın bende 6 haftalıkken kalp atışları için gittim nasıl bekliyorum varya anlatamam. bu doktorlar bazen ne hissettiğimizi gerçekten anlamıyorlar.. o dönmeyen ultrason ekranı benim için ne anlam ifade ediyor biliyormusun deseydin :95:

seni çok iyi anlıyorum cnm ya ne demek üzmedin tabiki
evlebnmeden önce hangimiz üzmedik ki ailemizi, evlendikten sonra işte değerlerini daha iyi anlıyoruz onların. keşke yapmasaydık diyoruz. Alışmaya çalış cnm, güzel arkadaşlıklar edin. yalnızsın anladığım kadarıyla..

kızlar biliyorum daha çok erken ama
beni doğum korkusu sormaya başladı şimdiden daha
ilk bebek mecburen sezeryan oldu bu da öyle olcak ama
ben tekrar o ameliyathaneye girmekten bayılmaktan çok korkuyorum
epidurel dede hissederim diye korkuyorum aklım çıkıyor

ALLAH hepimizin yardımcısı olsun
dün epiduralle sezeryan olanların hikayelerini okudum
hep iyi şeyler yazmışlar genelde ama ne bileyim işte..
bie işin garip tarafı ben zor bir doğum geçirmedim sadece narkozdan geç uyanabildim sanırım
çok kaçtı narkoz bana
ALLAH tan son günlerde bir sıkıntı oluşuyor bu bebek burdan çıksın da nasıl çıkarsa çıksın diye :))
ona güveniyorum

canim ben yrn tdv hastanesine yeni basliyan bi drye gitcem..bi deniyim sana yaziym olurmu

benim yaşıtım hiç yok ama çok güzel arkadaşlarım var....bu halde görsünler istemedim beni...beni hep çok komik....herşeyi dalgaya alan bir insan olarak bilirler...biraz da çocuksuyumdur...o konuda çok şanslıyım en azından arkadaş edinebildim...çok şükür...yoksa ben burada kafayı yerdim....istanbul gibi bir yerde de arkadaş edinmek zor...şükür ki o kunuda şanslıydım ama...şu anda onlarlayken bile mutlu olamıyorum...içim acıyor gibi resmen...çok tuhaf birşey yaaa...

ay ayni seyleri ben de dusundum durdum da simdi dusunmemeye calisiyorum..insam basina gelecegi bilince daha bi tirsiyo:))

evet canım biliyorum bir süre sonra mecbur geçicek... aslında geçmiyor da içimize atıyoruz hep oralarda bir yerde duruyor...işte böyle zamanlarda da patlayıveriyor....ne var sanki ayrılık diye birşey olmasa herkez sevdikleriyle birlikte mutlu olsa.....ama yine de şükrediyorum canım...allahıma binlerce şükür ki orda olduklarını biliyorum ...sen de çok mu uzaktasın....kaç senedir ...uzaksın ailenden...ben daha önce hiç ayrılmamıştım...üniversiteyi de kendi memleketimde okudum....bu yüzden bana çokkk koydu...birde önceden derdim ki...şu şehirden bi kurtulsam...diye...çok pişmanımmmm.....

Kızlar selam. Ya birşey sorucam şu iki gündür genelde göbek deliğimin tam altında ve belimin kenarlarında ağrılar oluyor. Ve az öncede sol göğüs ucum sızlamaya başladı ya. Normal mi bunlar, aranızda bu sorunları yaşayan var mı_?

diyemedim diyemedimmmm .ama eşim gördü en azından , bide doktor bayandı halden anlasana insafsız

ya şu doğum korkusu bende hiç yoktu..
bebeğim sağlıklı doğsun yeterki,acı çekerim diyordum..hala daha öyle gerçi..amaaaa
geçen gün bir kabus gördüm.çığlık çığlığa uyandım resmen
doktorun teki yatırmış beni masaya normal doğum için hazırlamış.
yahu diyorum doktor,biz hiç konuşmadık ki nasıl doğum yapaağıma dair napıyosun bre adam diyorum
ben kararımı verdim ıkıncan işte hadi diyo bana edepsiz
bir de yanımda doğum yapan bir kadıncağız daha vardı,onada aynı zorbalığı yapmış, kadıncık acılar içinde bakıyordu
anlamına baktım,sıkıntılardan kurtulmak ve erkek bebek demekmiş.
ama bir korkuyorum, bir de demez mi bana kescem oranı kıtır kıtır diye tövbeleeeer..
al sana kabus

bende okudum canım, allah kabul etsin insallah

ayy içim fena oldu kıtır kıtır deyince:) bende rüyamda ata bindiğimi gördüm,o da erkek bebek demekmiş..çok fazla erkek bebek haberi alıyorum bu aralar tahminlerimiz doğru çıkarsa oğullarımıza kız bulamicaz büyüdüklerinde:)

yaa yaa sorma bacım,elinde makas gösteriyor bide cani doktor
at görmekte çok güzel hayırlıdır derler.
amaan boşver bulamayalım kız falan,bize kalsınlar

kızlar bebeğinizin hareket ettiğini hiç hissettiniz mi?

Daha erken sanırım hissetmek için, daha kasları çok zayıfmış minişlerin, hisseden yok henüz diye biliyorum ama hissetmek için sabırsızlanıyorum :)

Bu arada sabahtan beri temmuz annelerinin doğum hikayelerini okuyorum, o kadar güzel ki Rabbim hepimize o günleri görmeyi nasip etsin

1 aydır sadece midem bulanıyodu,artık yediklerimi çıkarmayada başladım kızlar ya zaten bişi yiyemiyodum boş mideyle öğürmekten karnım ağrıyooölü gibiyim,ne eşime ne evime ne de kendime zaman ayıramıyorum hiiçç..olan eşime oluyo benim yüzümden..ben hep böyle keyifsiz olunca onunda morali bozuluyobakmak zorunda olduğu çoçuğu olanlar,işe gidenler ne haldeler kimbilir diyorum hep..Allah yardım etsin hepimize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…