2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım bende 10 tane okudum Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah...

canım çok güzel bir bilgi bu :))
ozaman koçak farmanın ürünlerini alabiliriz sadece
teşekkürler

[QUOminilya;33666696]Ay ınş CNm..senınkıde cok büyük degıl sonuçta oda ılgı çağında olucak fakat senın tek avantajın tuvaletını söylemesı arttı yemeğini de kendı yemesı vss ama su bır gercek ıkıncı cocuk daha zormuş ınsanı ister ıstemez kasılıyor ılk cocuk cok rahatmış şimdı anlıyabılıyorum[/QUOTE]

Ben cok duydum ikinci gelince 4 yasinda tekrar bez bağlayan çocuklar yemek yiyemiyorum diyen çocuklar yerlere hatip bebek taklitçi yapip ağlayan çocuklar .... Yasa çok korkuyorum bende kizin hircinlasacak diye ama allah sabrini verir inşallah Cnm alisacaklar ama geç ama erken... Dua edelimde erken adapte olsunlar...

Canım benim bunuda atlatıcaksın sen güçlü bi kızsın ve herşeyden öncesi oğlunu düşünmen gerek onun Annesine ihtiyacı var annesinin ilgisine sevgisine.. bakkk olsunn yinede allah sana bi çocuk vermiş bence biran önce toparlan ve önüne bak.. oğlunuda üzme bebeim lütfen... senin kimseye ihtiyacın yok annen baban oğlun yanında ve hayat devam ediyor.. gerekirse psikolojik olarak destek alabilirsin ama dediğim gibi bununda üstesinden geliceksin...

inşallah kalbi güzel arkadaşım her yaranın bır kabuk baglama suresı vardır elbet... sabır rabbım kımseye yasatmasın boyle acı evladıyla kımseyı sınamasın ınşallah arada okurum sızı yuregım dayandıgınca rabbım saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın...

1 tane okudum canım. Allah gönlünün muradını hayırlısıyla versin inş.

ben de baktım kaç kere açtım alacaktım geri vazgeçtim.canım gitti yaaa.öğrenince cinsiyeti inş yine indirime girer de biz de rahat rahat alırız:)

evet yaa o hastane çıkışlarından alacağım inşallah
indirimde olmasa da paraya kıyacağım çok beğendim
az önce de chicco ve babybox indiriminden aldım
ne olacak bu halim bilmiyorum
daha cinsiyet belli olmadan sermayeyi kediye yükledim

okudum canım Allah kabul eder inşallah

selam arkadaşlar bende Allah nasip ederse ağustos annesi olucam.
Rabbim hepimize sağ salim evlatlarımızı kucağına almayı nasip etsin.

hoş geldin Allah tamamına erdirsin

canım geçmiş olsun
inşallah ettiğin dualar kabul olur
ne kadar güzel döneme gelmiş aslında umre

Ben cok duydum ikinci gelince 4 yasinda tekrar bez bağlayan çocuklar yemek yiyemiyorum diyen çocuklar yerlere hatip bebek taklitçi yapip ağlayan çocuklar .... Yasa çok korkuyorum bende kizin hircinlasacak diye ama allah sabrini verir inşallah Cnm alisacaklar ama geç ama erken... Dua edelimde erken adapte olsunlar...[/QUOTE]

Benım hemen yan komşum ıkı yasında oğlu varken bı aylık hamıle olduğunu ogrendı ve oğlu yaramazdı ay abla napıcaksın sen demmiştim hehe napım kız Allah sabırını verir demıstı ılk bebek doğduğunda cocuk bağırıyordu sınırdan resmen sonra sonra alıştı cocuk bı ıyı oldu görseniz cocuk paylaşmayı bıle ogrendı..yanı Allah sabrını verıyor gercekten

Ikız mı ay cok guzel bakımları bıraz zor ama doğar doğmaz bır kardeşlerı canları olması apayrı bır güzellikte
Allah I'm sağlıkla kucağına almak nasıp etsın

Evet canım sanırım erkek ama bazen kordon ya da uzuvlardan biri ile karıştırabiliyorlarmış:) Hepimizin hayırlı haberlerini duyarız inş. buradan. Sana hiç tahminde bulundular mı?

yok canım ben 1 aydır doktora gitmedim,45 gün birden attı 8 şubat

o zaman herhalde cinsiyetini tahmin eder.oğlumda 12 haftalıktı kesin demişti.

Herkese günaydın, hayırlı cumalar Yarın bebişimi görmeye gideceğim, çok heyecanlıyım. Allah'ım herkese sağlıklı, hayırlı, vicdanlı, sakin, uyuyan bebekler nasip etsin

ben de baktım kaç kere açtım alacaktım geri vazgeçtim.canım gitti yaaa.öğrenince cinsiyeti inş yine indirime girer de biz de rahat rahat alırız:)

kızlar butik bebe de 2 ayda bir giriyor oradan takip edin ben hamile kalmadan önce görmüştüm sonra hamile olduğu öğrendikte sonra 1 ay sonra yeniden girdi ben cinsiyetini bilmeden aldım 4 parça şey :))

Hayirli cumalar hamislere ve melekleriiiiiineeee.....
Bebis gormeye gideceklerrr ins guzel haberlerle donersiniz....
Bebisini ozleyip randevusuna daha cok olanlar bol bolll sabr gorunce unutucaksiniz herseyiiii )))))
Ben bebisimi gordum tahlillerim idrar disinda hepsi normal sukur... idrar tahlili berbatttt ama tedavisine basladim...dr.um cindiyyet soylemedi ama qaliba bi fistik daha geliyooooooo)))))

Herkese hayırlı cumalar kızlar,

Dün ikili testimiz vardı, ultrason ölçümlerimiz güzel çok şükür, kan sonuçlarını da p.tesi konuşacağız doktorumuzla..
Israrlarıma dayanamayan doktorum cinsiyeti için bu çıkıntıyı erkek diye yorumluyoruz ama ben 16. haftada kesin olanı söyleyeceğim dedi. Hayırlısı olsun artık, hayırlısıyla sağlıkla gelsin de :)

Ben de okudum canım, umarım tez zamanda bebğine kavuşur..

Kizlarrr diger topiklerde liste altinda hep 4 5baslik acilmis biri kilo takibi biri gobisler icin biri alinan cicisler icin biri ultrason fotolari icin...cok hosuma gitti...bizde yapsak evet gobisler ve cicisler icin erken ama kilo takibi icin cok faydali benceee...biz de yapaliiimmmm yaa cok sevdimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…