2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlısı olsun canım hadi gözün aydın için rahtlamışdır alalh daha ne güzel haberversisin sana :)

ne güzel maşallah hayırlı olsun

evet bencede iyi fikir, açıkçası kilo takibi noktasında kıyaslama iyi olabilir. en azından hangi dönemde ne kadar alınıyormuş onu birbirimizde görmüş oluruz

canım bende 1 tane okudum, allah kabul eder inşallah.allah arkadaşına ve isteyen herkese, eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar verir inşallah.

kızlar yaaa çok fenayım ben.....kardeşim yanımdaydı 1 aydır....dün gece gitti......ve dün geceden beri ağlıyorm...sabah bi kalktım ev bom boş ses seda yok....acayip oldum hala ağlıyorum...kontrol edemiyorum kendimi...nasıl alışırım ben yaaaa....çokk fenayımmm.....annemi ....babamı.....da çok özledim....o gitti şimdi yanlarında.....evlendiğimden beri hiç alışamadım....
evimi çok özlüyorum....çok kötüyüm çokkk.....resmen hüngürrr hüngürrr ağlayarak yazıyorum bunları kimseyle paylaşamaıyorum....ailem üzülür diye onlara bişey söyleyemiyorum....eşim beni ağlarken yakaladığında da çok özlediysen gidersin....ben seni zorla tutmuyorum diyo ....çok kötü oluyorum....bir yol gösterin......

a

canım alınan ciciler açıldı :))
diğerlerinden bir tanesini de sen açabilirsin :))
bence de güzel olur kilo takibi ve göbişlerde çıkar yakında :)))

ahh birtanem ben seni çok iyi anlıyorum bende kardeşimin arkasından çok ağlarım bazen benim eşimde öle salak salak cevaplar veriyor bazen de anlayışlı davranıyor erkekler ne anlar öle şeylerden.. bizi yaşamadan kimse anlayamaz ben kardeşimin kaldığı yatağı toplarken bile saatlerce ağladığımı bilirtim.. ev bom boş oluyor sanki eşyalar bile yok olmuş gibi ve asla alışamıcam busefer desem de
her seferinde mecburen alışıyorum.. ALLAH yardımcın olsun canım benim.. üzme kendini bebişin üzülür..
ALIŞMAYA ÇALIŞMAK DİYE BİŞEY YOK ALIŞMAK ZORUNDAYIZ...

Herkese günaydın, hayırlı cumalar Yarın bebişimi görmeye gideceğim, çok heyecanlıyım. Allah'ım herkese sağlıklı, hayırlı, vicdanlı, sakin, uyuyan bebekler nasip etsin

AMİNNNN

ben de çooook zor alıştım.sık sık gidiyoruz eşimle.sen de öyle yapabilirsin.bi de eşin ne anlamda söyledi onu anlamadım.yani özlediysen gider görürsün anlamında mı yoksa ayrılıp gidersin anlamında mı?? canını sıkma ama.bebeğin de etkilenir üzülür.onun için kendini toparlamalısın.eğer gitme imkanın varsa gidip görsen senin için çok iyi olur aslında.İnşallah en kısa zamanda ailene kavuşursun :)

Ben cok duydum ikinci gelince 4 yasinda tekrar bez bağlayan çocuklar yemek yiyemiyorum diyen çocuklar yerlere hatip bebek taklitçi yapip ağlayan çocuklar .... Yasa çok korkuyorum bende kizin hircinlasacak diye ama allah sabrini verir inşallah Cnm alisacaklar ama geç ama erken... Dua edelimde erken adapte olsunlar...[/QUOTE]

ayy benim oğlum 7 yaşında nerdeyse 8 zi dolduryor olcak bebek geldiğinde umarım öle alt bağlama falan yaptırmaz..
mutlaka kıskanır ama çok fazla tepki vermez diye düşünüyordum şimdi bu yazıyı okuyunca birden bi irkildim korktum :18: :))

kıyamam yaa valla zaten çok duygusalım bu ara şu yazını gördüm gözlerim doldu
canım çok mu uzaksınız ki?
bebiş olsun geçer cnm o bütün boşlukları doldurmaya yeter. tabıkı anne baba yerini kimse tutamaz ama şuan senın durumun çok normal hepimizin hormonları alt üst oldu. destek bekliyoruz gücümüz dermanımız yok valla benım annm izmitte ben istanbulda olmama rağmen ıkı haftada bır de görüşmemize rağmen ben de aynı durumdayım. ama bebişi üzme bak ağlama öyle sen de anne olucaksın

canım sağol cevabın için....eşim alınganlık yaptığı için söylüyor....bn ynındayım ya neden ağlıyosun diye...onunda sinirleri bozuluyo artık ben ağladıkca....yolculuk yapmam sakıncalı ....kısa bir mesafe olsa zaten 1 dakika bile durmazdım....10 saatlik yol....uçağa da binemiyorum....normalde çok heycan yapıyorum zaten uçakta....hamileyken daha çok olur diye düşünüyorum....ilk yıl hep sınavlarımı bahane edip gittim ...ama şimdi okulumu dondurdum....ben gidince döndüğümde bir tranva yaşıyorum ....kendime zor geliyorum...onlar geldiğinde daha fena uğurlayıp arkamı bi dönüyorum başlıyorum ağlamaya...evde boş boş odalara bakınıyorum...normalde de çok duygusalım zaten....şimdi daha bir duygusallaştım...insanların yanında da asla ağlayamam...çok zor tutuyorum kendimi.... bazen çok derin düşünüyorum korkuyorum kendimden....hayatın akışına kaptırım gidemiyorum kendimi.....oooffff neyse ya içinizi daralttıysam özür dilerim....bebeğim tek tesellim....rabbim sağ salim onları bize bağışlasın....

canım benim yaaaaa.....ben alışamıyorummmmm.....eşim memleketi hiç sevmiyor gitmek de istemiyor hiç....zar zor geçen bayram götürdüm....zaten onun yaşadığı yerle bizimkilerin arası 1 saat....ailemede doyamıyorum gittiğimde....benim eşimin sülalesi acayip tuhaf insanlar zaten....hiçbirisine alışamadım....ben ailemi istiyorum yaaaa....allahım yardım et nolurrrrr....nolur dua edin bana da....alışayım....sizide üzmeyi hiç istemezdim nolur hakkınızı helal edin.....evlenmeden önce onları bazen üzdüğüm şeyler aklıma geliyor dayanamıyorum....allahımmmm sabır ver nolurrrr....burda sizlerle paylaşabiliyorum yalnızca ....kusura bakmayın nolur.....

amin canım.. doktora gittiğimde ben 10+6 olucam acaba 2 li test için erken mi

Bende bugun kontrole gittim 10+4 bugun 10 gün sonra 2li tarama testine gel dedi.( 10 gun sonra 12 haftalık olmus oluyor.) bir de hiç memnun kalmadım 5 dakıkada gonderdı devlet hastanesını hıc sevmıyorum ılk defa gıttım cıktıgımda sınırımden ağladım. En son 6 haftalıkken ozel hastanede gorebılmıstım miniğimi 1 aydır nası hevesle beklıyorum yenı halını gormek ıcın ,doktora ekranı goremıyorum dedım cıktısı verıcem ekran donmuyo dedı sınırlerım bozuldu.=((((((

ankarada hastane ve doktor onerısı olan varmı ? ben ılk defa y.mahalle devt.hast.gittim tülay özkılıç 'a memnun kalmadım.

amin canım.. doktora gittiğimde ben 10+6 olucam acaba 2 li test için erken mi

İkili testi 11-14 arası yapıyorlar canım, 11. haftan oluyor ama benim doktorum baş-popo uzunluğu 5 cm den aşağı olduğunda yapmıyoruz, oranların düzgün çıkması için dedi, gittiğimizde biz 11+2 idik, ama birkaç gün bekletti 11+6 da yaptı..

Merhaba hamis arkadaslarim;
9 haftalik hamileyim, bir haftadir bulanti ve kusmalardan calisamiyorum.. Yemek desen hic yiyemiyorum.. Yemekhaneye girdigim gibi ogurmeye basliyorum yemek kokusundan.. Doktorum metpamid ve premesis verdi iyi gelmezse arada bir serum vericez dedi.. Benim gibi olan yok mu ? Biraz destek ve tavsiyeye ihtiyacim var.. Sabah yedide kalkiorm aksam yedide evde oluyorum..yemek desen kokudan hic yapamiyorum sanki bitkisel hayattayim bana bir fikir verin ne olur ? Sizler nasil calisiyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…