2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anladım canım keşke her doktor normal doğuma sıcak baksa

ufak da olsabir ihtimal olsa onların yanına yerleşmemiz için ama yok malesef....allahımmm sabır versin bizlere....8 sene de olsa alışılmıyo demek....zaten alışlmaz da napalım şükür halimize....

anladım canım keşke her doktor normal doğuma sıcak baksa

evet ama onlarda nasıl kolay yoldan kurtuluruz derdindeler.. yine de ben şansımı deneyip sorcam bakalım

ufak da olsabir ihtimal olsa onların yanına yerleşmemiz için ama yok malesef....allahımmm sabır versin bizlere....8 sene de olsa alışılmıyo demek....zaten alışlmaz da napalım şükür halimize....

benimde annemlerin oturduğu yerde içki ortamı çok
minicik çocukların elinde bile içki şişeleri var
bende çocuklarımın öle bir yerde büyümesini istemiyorum
çünkü ne kadar sakınmaya çalışsakta öle bir yerde alışma olasılığı çok daha fazla..
yani o yönlerden hoşlanmıyorum ortamdan bizimde en büyük sorunumuz bu
eşiminde en zıt gittiği en nefret ettiği şey içki ..
eğer biraz düzgün biyer olsa taşınırdım oraya senin için diyordu ilk zamanlar ben üzülüyorum diye

ayy benim oğlum 7 yaşında nerdeyse 8 zi dolduryor olcak bebek geldiğinde umarım öle alt bağlama falan yaptırmaz..
mutlaka kıskanır ama çok fazla tepki vermez diye düşünüyordum şimdi bu yazıyı okuyunca birden bi irkildim korktum :18: :))[/QUOTE]

Yok artik seninki onu yapmaz artik o biraz daha ilgiyle kivama cabuk gelir diye düşünüyorum çünkü arkadaşlar inin da okulda kardeşleri olması ve sosyallesmis olması sartlari yumusatiyor... Cabuk adapte olur.

yok canım bizim hiç bir ihtimal bizim sorun eşim annemlerde 1 gecelik dahi zor kalıyo kalmıyo yani.....eşimii ve ailemii bir arada 2 günden fazla görmedim zaten....eşim benim memleketimin ilçesinden....1 saatlik mesafe var...hemkendi memleketini hem de benim memleketimi sevmiyor...bayramda bile zar zor götürdüm...ki beni bırakıp tekrar gitti kimse olmamasına rağmen....1 saatlik yolu ....tek umudum istanbuldan taşınırsak memleketime daha yakın bir yerde oturabilmek....allahım izin verirse inşallah......

Kızlar söylemiştim ya çarşamba günü doktora gittim ben 8+3 'tü SAT'a göre doktor bebeğin 8+5 dedi onun dediği güne göre mi hesap yapıcaz yani artık???

Allah yardımcın olsun çok zor ama bebişler için kaylanacağız. Ayran denedin mi bana iyi geliyor. Birde uyku yapıyor akşam içiyorum ben, gündüz de suyun içine bir iki damla limon sıkmayı dene , normal suya tarçın at şişeye küçük bir parça oda tadını değiştiriyor. Ben idrar kültürü yaptırdım sorun çıkmadı çok şükür. Darısı başına. Ama asitli yiyeceklerden sonra(portakal, mandalina, soda) fena oluyorum. Birde susuz kalınca berbat ya. inşallah geçecek bunlarda bebişleri kucağımıza alınca tüm çektiğimiz sıkıntıları unutacağız. Etten tiksindim demişsin. Kızmı acaba bebişin?? Benim ikince bebeğim olacak inşallah ilki oğlan ve 9 ay ete aşermiştim. Hatta doğumum kurban bayramına denk geliyordu, doktora imkansız dedim ben o eti yemeden hayatta doğurmam dedim ve bayram 4 gün ya ben 5.günü sabah doğum yaptım. o derece yani. Güzel haberlerini bekliyorum arkadaşım

Son düzenleme:

hayırlısı olsun inş canım yaa..
napalım bizimde sınavımız bu yöndeymiş..
ben yarın gidiyorum anneme 15 tatil dolayısıyla

Herkese tunaydınlar arkadaşlar artık pek giremiyorum biraz yogunum bu aralar ama aklım hep sizde sakın beni unutmayın heee kuserım bak ona göre

mrb kızlar az önce bebeğimi görmeye gittim çok iyi maşallah herşey yolunda 8+3 günlük eylül annesi olucam sanırım ben size bişey sormak istiyorum doktor çok az baktı 5 dk bile sürmedi bebeğime bakması çok kısa sürdü muayene sizinde ölemi

Merhaba arkadaslar bugun kalp atislarini dinlemeye guttik mucizelerimin..hayatimda duydugun en guzel sesti...ama kalbim buruk dondum hastaneden ikizlerimden biri gelisememis..kardesini yanliz birakmis...rabbin digrrini bana bagislasin insallh

benimde öyle htta bn bişy göremedim ultrasyon kğıdındada göremiyorum. yok bişy oyle makine işaretlemş ama ben anlayamadım. bir hfta sonra gidicem 3 ay btmış olcak ozamn görürüm inş

benimde öyle htta bn bişy göremedim ultrasyon kğıdındada göremiyorum. yok bişy oyle makine işaretlemş ama ben anlayamadım. bir hfta sonra gidicem 3 ay btmış olcak ozamn görürüm inş

ağlıcaktım bende hiç bişey anlamadım ben bu işten ben 1 ay sonra gidicem tekrardan 2li test yaptırcaz o zaman

a

canım alınan ciciler açıldı :))
diğerlerinden bir tanesini de sen açabilirsin :))
bence de güzel olur kilo takibi ve göbişlerde çıkar yakında :)))
cicileri yeni gordum hic haberim yoktuuuu:44::44::44: kilo topigi acmaya calistim liste yapamadim pek de beceriksizmisimmm
nasil yapiliyo ya yapan beceren birisi yapsinnnn gobislerle kilolar bir topikte olsa daha guzel olur bence kiloyla gobisleri kiyaslamak icin

kızlar bebeğinizin hareket ettiğini hiç hissettiniz mi?
daha erken degilmi arkadasimmmmm??? :26:

evet azicik suruyoooo muayine ilk haftalarda...cunki baktigi kalbi atiyomu boyu ve kese yerlesmesiii..ama buyudukce bakicagi sey sey cok oldugu icin uzun sururcek detayli ultrasinda 10dk kadar surdu qaliba bende..boyu burnu kolu bacagi hepsi gozuktugu icin artik hepsini olcuyooo... daha yeniyiz ondan az suruyo her haldee biseyler gozukmedigi icinnn :44:

sağol canım birazda olsun içim rahatladı ya benim doktora soracağım bir sürü soru vardı bebeğimi görünce unuttum hepsini size sorayım dedim sir ağda yaptıranınız varmı zararı olurmu bebeğe acaba

cnm kafana takma daha çok küçük oldukları için doktorlar çok tutmak istemiyor ultrason cihazında.benimde hp 5-6 dk sürüyo.ama bana yetiyor.sen en iyisi muayenedn 1saat falan önce çikolata ye,bebişin hareketlenir böylece sende daha çok mutlu olursun onu öyle görünce,o 5 dk sana sana saatler gibi gelir

Merhaba arkadaslar bugun kalp atislarini dinlemeye guttik mucizelerimin..hayatimda duydugun en guzel sesti...ama kalbim buruk dondum hastaneden ikizlerimden biri gelisememis..kardesini yanliz birakmis...rabbin digrrini bana bagislasin insallh

cnm öncelikle Allah kolaylık versin.umarım bir avazda atlatırsın
doktorun bişey dedimi bilmiyorum ama benim bildiğim ve çevremden hep duyduklarım ikizlerde biri daha geç gelişiyor.hatta daha küçük doğabiliyor.ama sonra aradaki farkı kapatıyor.sen moralini bozma,beslenmene daha fazla dikkat et ki bebişlerin de kardeş kardeş büyüsün inaşallah

yaaa ufffff bi sorunum da bu agdaaaaaa napicaz bilmiyorum..vucut kasildigi icin karin kaslari da kasiliyo ya dusuk tehlikesi olanlara olmazmis.sukur dusuk tehlikesi yok ama yine de cesaret etsemmi bilemiyorummmm:18:

yaaa ufffff bi sorunum da bu agdaaaaaa napicaz bilmiyorum..vucut kasildigi icin karin kaslari da kasiliyo ya dusuk tehlikesi olanlara olmazmis.sukur dusuk tehlikesi yok ama yine de cesaret etsemmi bilemiyorummmm:18:

bende cesaret edemiyorum açıkçası doktora sorayım diyodum unuttum düzenli olarak sir yaptırırdım uzun sürede rahat ederdim

Kızlar söylemiştim ya çarşamba günü doktora gittim ben 8+3 'tü SAT'a göre doktor bebeğin 8+5 dedi onun dediği güne göre mi hesap yapıcaz yani artık???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…