2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aycaaaaaaa

canım beni de ekler misin listeye

ANTALYA
YAŞ 26
İLK ÇOCUK
TEK
SAT 25/10/2013 (AMA BENİM ADETLERİM DÜZENSİZ OLD İÇİN SANIRIM KASIM 10-15 ARASI SAYIYOR DOKTORUM)
BEKLENEN DOĞUM TARİHİ 15/08/2014

GECE GECEE Bİ GAZ SANCISIDIR Kİ YERİMDE DURAMIYORUM
ARANIZDA BUŞİKAYETİ OLAN VAR MI ÇATLAYACAK GİBİ OLDUM KAÇ SAATTİR...ŞİMDİ BİRAZ RAHATLADIM ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH BEBEĞİME Bİ ZARARI OLMAMIŞTIR :18:

Acile gittim... Yogun kanamam vardi ama parca dusmedi hic...
Mide bulantim ve goguslerimdeki hassasiyet devam ettigi icin umutluydum...
En son Aralik 27'sinde dr.a gitmistim bi sorun yoktu ozaman normalden kucuk gorunmustu
6+3 gunluktu... O hesaba gore suan 9 hafta olmasi gerekirdi..
Ama acil dr.u vajinal ultrason yapti benim kocaman bebegime 11+4 gunluk dedi...
Resmini bile vermedi sinir oldum...
Kalbi atiyo minigimin progestana basladik kanamam ara ara dvm ediyo...
Suan cok korkuyorum karnimda hassasiyet yok gogusler normal off of
Bugun kendi dr.umuza gidicez ogleden sonra... İnsallah iyidir bebegim Allahim acisini gostermesin kimseye...
Dualarinizi eksik etmeyin hamislerim biliyorumki Allah bedeninde minik bir emanet tasiyanlarin duasini geri cevirmez...

Canım merhaba bende başak hanıma gidiyorum. bende önümüzdeki hafta gireceğim ikili teste doktor doc olduğu için başak hanıma göre muayne ucreti biraz daha fazla sanırım. Devlette ikili testi yapan cok yer yok bildiğim kadarıyla bulursan banada haber verirsin

ben sana esas başka bişey sormak istiyorum şimdi başak hanım da hamile! bana haziranda kesin burdayım doğumuna yetişiyorum dedi ama içime kurt düştü.ara kontrolleri aslı hanımla devam edersiniz sonra yine ben devralırım dedi ama??? bilemedim...
sen ne düşünüyorsun?

ben onu yerım yerrr maşallah fıstıga nede tatlı benım oglumda maymun gıbıydı sırtı ensesı bıle kara kara tuyluydu sımdı koyu kumral ama vucudu hala tuylu :))
allahım hayırlı haberlerle donmenı nasıp etsın bu mubarek cuma gununde ınsallah cnm kalbını ferah tutmaya calıs

canım kanamanın olmaması normal.. hatta olmaması daha iyi.. ben çok araştırdım başarılı kürtajlarda kanama olmazmış.. benimkinde parça kaldığı için ilk günler çok kanamam olmuş.. özel hastanelere gidiyorum bir sürü para veriyorum ama yaptıkları iş ortada.. allah iyi doktorlara denk getirsin inşallah..

canım Allah korusun çok geçmiş olsun.Yüreğini ferah tut ve dua et bizimde duamız seninle Rabbim herkezin yavrusunu korusun inşallah.yaşayacak görecek günler versin sağlıkla.Amin.

Öncelikle bebişin hayırlı olsun canım inş iyi haberlerini alırız
Ben bugün Göztepe Eğitim araştırmaya randevu buldum orayA gidicem inş ikili test yapıyolardır haber veririm sana da :)
Başak Hanım'a dün gittim ilk defa hatta kapıda beklerken eski hastasıyla konuştuk ben çok memnunum doğru bi karar vermişsiniz deyince içim rahatladı zaten central ın doğuma ne kadar önem verdiğini biliyorum eniyi hekim sitesinden buldum tüm hastaları çok memnun
Benimle de aynı konuşmayı yaptı ben açıkcası tedirgin olmadım Ağustos'ta inş doğum o zamana kadar da çoktan burda olurum dedi ben ikna oldum açıkcası tabi böle bi durum olmasa daha iyiydi ama sağlık olsun ☺️

hayırlı sabahlar kızlar ben geceden beri düş ağrısından ölüyorum 20 yaş dişim çürümüş felaket ağrıyor o ağrı kulağıma başıma bir vuruyor sabaha kadar ölüyorum sandım 2 kere parol içtim banamısın demiyor saat 2 ye via hospitala randevu aldım diş ve kadın doğuma dişten de bir korkarım ama bakalım nasıl olacak hayırlısıyla bir çektirebilsem bir cesaretle dişlerimi bakıma aldırsam çok zor ya yanlız bu işleri yaptırmak

cnm gecmıs olsun dıs agrısı cok fena ya allah yardımcın olsun bebegınıde gorcen belkım cınsıyetınıde soylerler :)

merhaba arkadaşlar ikili testi Anadolu yakasında Develet hastanesinde sadece zeynep kamil Yapıyor eğer vaktiniz varsa oradan kliniklerden randevu alıp dr muane olup ikili test için gün alın ben yer bulamadığın için Vıa hospitalde bu cumartesi günü yaptıracağım şimdi den dileğim güzel haberleri alırsınız inşallah

Dün bende gittim Başak Hanıma :) hatta bende eski hastasıyım. İlk doğumumuda başak hanım yaptırmıştı, ama hiç yeni hastasıyla konuşmadım :) sen saat kaç gibi oradaydın ki? gördümmü acaba seni :)

Günaydın çok çok geçmiş olsun hamileyken diş çektire biliyor muyuz acaba ben sakıncalı olduğunu duymuştum ama iyice araştır bence canım tekrardan çok geçmiş olsun

Zeynep Kamil e Allah düşürmesin diye cok duyum aldım o yuzden hiç dusunmedim. Via da ne kadar ödeyeceksin canım? birde neleri kapsıyor biliyormusun? yani sadece kan tahlili mi? detaylı ulstrasonda varmı?

gunaydin arkadaslar kann sonuclarim cikdi troid cok yuksek cikdi tsh 10,56 FT 1,46 Doktor hapi yükseklti zaten 120 ml kullaniyordim haftada 2 defada 150 ml kulanacagim cok yüksek insallah bebgime zarari olmaz cok uzuldum (((

Zeynep Kamil e Allah düşürmesin diye cok duyum aldım o yuzden hiç dusunmedim. Via da ne kadar ödeyeceksin canım? birde neleri kapsıyor biliyormusun? yani sadece kan tahlili mi? detaylı ulstrasonda varmı?

Via 80 tl yapıyormuş ben normalde medipol gidiyorum ama orda ikili tets ücreti 230 tl via tüm sgk ve özel sağlık sigorta hepsi geçiyor sadce kan testini kapsıyor detaylı ultroson 22-24 haftalıkken bakılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…