2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah çok sevimliymiş doğduğundada ecmelcim birde seninle bir boyda olduğu zamanları hayal etsene mesela ben oğlumu geçen yıl okula bırakırken öpeyim annem diyorum ki öptürmeyi seven çocuktu tamam tamam anne görüşürüz deyip arabadan iniyordu.her yaşları ayrı güzellik katıyor hayatlarımıza

cunku ozellıkle renklıye cevırmıyolar onun ıcın ek ucret alıyorlar aslında sıyah beyaz gordugun ekranda 4 boyut :KK66:
ekstra bsı daha benım doktorum bıraz fazla kendını asmıs bu konuda gozlerının rengınden sac rengıne kadar soyluyo gozlerını acıp kapamaya basladıgında ecmelcım bu oglanın goslerı sana benzemıyo koyu renk olcak saclarıda masallah hem gur hemde sımsıyah demıstı dogdugunda kara bocuk gıbıydı harbıden gozlerı kahve ve sacları sımıyahtı renk pıgmentı ulstron ısıgıyla gozukebılıyormus her doktor bılmez ama ben bunu hobı halıne getırdım demıstı :))

senin şu doktoru ziyaret etmeyi çok istiyorum ya gittiğim hiçbir doktor bana sorduğum halde söylemedi kızımdada bundada tam belli deil söyleyemeyiz diyor
kız erkek farketmez ikiside var diyorum ama merak etmeden de duramıyorum

tetanoz aşısı 4 yada beş yılda bir yapılıyordu değilmi yanlışmı hatırlıyorum acaba öyleyse ben 3 yıl öncesi oldum bidaha gerekmez o zaman

hayırlı olsun sağlıkla kavuş bebeğine inşllh

sağol canım benim, aminnn cümlemiz sağlıklıca kucağına alır inşallah :emir_bebek::nazar:

aminnn canım, bebeişlerimizin tahmini doğum tarihleri aynı.Allah sağlıklıca kucağımıza almayı nasip edeer inşallahhhh :13: En son ne zaman gördün bebişini ultrasonla ?

Canim benimki tup bebek.en son 23 kasimda adet oldum.gecen hafta gittigimde ultrasonla bakti doktorum kalp atisi var dedi.ama cihaza bu hafta baglanacagim ve bende duyacagim sesini insallh..doktor simdilik tatih bu dedi ama haftaya cuma gibi gidicem tam tarih soyleyecekmis ozman..
Simdilerde idrar yollarimi usutmusum ondan cok dertliyim.ilac kullaniyruum .doktor dikkt etmezsen dusuge kadr gider dedi moralimi bozdu bakalim artik kullaniyrum haftaya belli olur durumum..

rabbim hepimizin bebegini saglik sihhatle annesine babasina bagislasin

Son düzenleme:
tatlım arkadaş olarak eklemişsin beni:)) bilgilerini özel mesaj olarak at eklerim senide listeye :)

Öncelikle mrb aycaaaaaaa, ben yeni üye oldum ve henüz tam olarak forumu kullanmayı çözemedim.Ben ağustos anneleri listesini gördüm ve kendimi de o listede görmek istedim yapamayınca bi arkadaş sizi eklememi söyledi.Arkadaşlık derken forum arkadaşlığı bu arada:KK42: bilgiler derken ne demek sitedin anlamadım.

canım
yaşını
nerde yaşadığını
kaçıncı bebeğin olduğunu
sat ve bat tarihlerini
tek mi ikizmi
bunları yazcan :))

30
Muş
2. Bebeğim ( bir kizin var)
SAT 31.10.2013
Bat 7.8.2014
Tek
Aycaaaa Benice eklermisin :)

beni de ekleyin :)

KAYSERİ
YAŞ 25
İLK ÇOCUK
TEK
SAT 21/11/2013
BEKLENEN DOĞUM TARİHİ 29/08/2014

ekledim kızlar..

Kizlar cok kotuyum bana dua edin kanamam var birazdan acile gidicem korkuyorummm Allahim bana yardim et

canım ALLAH yardımcın olsun inş iyi haberlerle dönersin bekliyoruz :KK43:

analı babalı büyüsün maşallah kuzucuğuna dün gibi değilmi ya ne cabuk buyuyorlar. benim 1. ile 2. arası 13 yaş 2. ile 3. arası 2.5 yaş oalacak kısmetse benim oğlum 30 kasım kızımında öyle lsun istemiştim doktorum o gün dolu diye 28 kasıma sezeryan vermişti.bir ayın 29 bir pastayla üstüne abi kardeş ikisinin resmiyle tasarruflu bir doğumgünü oluyor

teşekkür ederim ,evet dün gibi kızıma her baktığımda küçüklüğü aklıma geliyor şöyleydi böyleydi diye.Allah seninkileride hayırlı sağlıklı analı babalı büyütsün

Son düzenleme:
selam kızlar konu doktorlardan açılmış ve en çok araştırdığım doktorun ismi geçmiş. Bu hafta gamze baykan a gitmeyi düşünüyorum. Ben normalde devlet hastanesine gidiyorum bütün testlerimi devlet hastanesinde yaptırıyorum ikili test için çok uçuk fiyatlar veriyorlar o jacq parayı bebeğine harcarsın yazık.

tatlım arkadaş olarak eklemişsin beni:)) bilgilerini özel mesaj olarak at eklerim senide listeye :)

çok sevindim cnm :KK9::KK9: hayırlı olsun ALLAH sağsalim kucağına almayı nasip etsin :)

çok saol ayça sana da inşallah! bu arada sana özelden msj atmak istedim listeye beni de ekle diye ama henüz o seviyeye ulaşamamışım atamadım :) benim yaş 28, sat 17 kasım, muhtemel doğum 24 ağustos :)) ilk bebeklerim olacak :KK4:

sus sus senin eski halinide biliyoruz,tekrar hatırlatmayayım istersen.bu arada kremin isminide hemen not ettim tşklr.
o benım kerızlıgım kullandım kullandım aman catlamıyorum dedım son zamanda bıraktım son 1 haftada catladım:KK4: kendı hatam yuzunden[/QUOTE]

Kızlar ben hicbisey kullanmadım şadece bol su ictim ve her banyodan sonra bebe yağı hiç biryerinde çatlamadı şükür

benimkide sezeryan oldu ,normal çok istedim ama olmadı kısmet böyleymiş.

öylemi benim kızım 24 kasımda doğdu çokularımız aynı yaştalar ,burda çoğunun ikinci ile birinci arasında çok yaş yok gördüğüm kadarıyla

Allah sabrını versin geçmiş olsun ,Allah kimseye yaşatmasın çok zor

ayy ecmel kapkaraymış gerçekten ne tatlı oluyolar ya.benim yeğenimde böyle saçlıydı alnı bile tüylü doğmuştu.ablam narkozun etkisinden ilk gördüğünde bu ne biçim çocuk ya demişti :)

ayy ne güzel Allah kucağına almayıda nasip etsin bende ikiz istiyorum aslında bir batımda iki tane ne güzel:KK9:

Eki Görüntüle 936149 buda benim kızım doğduğunda çok ağlamıştı

valla öyle cnm bir kerede iki bebek birden 3 çocuk istiyorduk işimiz çok kolaylaşacak inşallah :KK1:

Canim benimki tup bebek.en son 23 kasimda adet oldum.gecen hafta gittigimde ultrasonla bakti doktorum kalp atisi var dedi.ama cihaza bu hafta baglanacagim ve bende duyacagim sesini insallh..doktor simdilik tatih bu dedi ama haftaya cuma gibi gidicem tam tarih soyleyecekmis ozman..
Simdilerde idrar yollarimi usutmusum ondan cok dertliyim.ilac kullaniyruum .doktor dikkt etmezsen dusuge kadr gider dedi moralimi bozdu bakalim artik kullaniyrum haftaya belli olur durumum..

rabbim hepimizin bebegini saglik sihhatle annesine babasina bagislasin

tebrik ederim canım, bu arada bol bol su içmemiz lazım, hamilelikte enfeksiyona daha sık rastlanıyo çünkü ki ben küçük yaşlardan beri sık sık idrar yolu enfeksiyonu geçiririm normal insanlara nazaran çok hassasmışım, o yüzden bol bol su yapacak bişey yok bebişlerimiz için :KK16: aynen canım aminnnn rabbim hepimizin bebegini saglik sihhatle annesine babasina bagislasin:emir_bebek:

Masallah arkadasim.Allahim her ikisini de kucagina almayi nasip etsin.heyecanini artirdigini anlaya biliyorum.ben de ilk kan verdiyimde degerlerim cok yuksek cikmisti dk 2iz hatta 3uz ola bilir demistii))))) hem heyecan hem korku sariyo insani benim yuzumde salakca gulumsemeler yaranmisti tum gunu 3uz diye diye geziyordum evdee.ama 1taneymis bebisim..insani korku sariyo ama tatli korku oluyo canim anlaya biliyorum seni...Allah kolay hamilelik nadip etsin.peki tek yumurya ikizimi ??? Yoksa ayri yumurtami????

Ben sormustum canim))))) hadi bidaha sorayim siradaki ikizli sen ol))))))
BASKA IKIZI OLAN YOOOOOKMUUUU?????
Allahtan hayirlisi canim kimin icin ne hayirliysa o olsun.

ece90ya sorunu yeni fark ettim ikizlerim büyük ihtimalle tek yumurta ikiziymiş çünkü tek merkezden besleniyorlarmış yani aynı kesenin içindeler kesin anlamamız için 10. haftayı doldurmamız gerekiyormuş 3 hafta sonra gittiğimde anlayacağız inşallah :44:

canım
yaşını
nerde yaşadığını
kaçıncı bebeğin olduğunu
sat ve bat tarihlerini
tek mi ikizmi
bunları yazcan :))

canım tekrar merhaba :KK3: ben 26 yaşındayım, yalovada yaşıyorum, son adet tarihim 16/11/2013, tahmini doğum tarihim ise 24/08/2014, ilk bebeğim, tek bebek .

bu arada burayı kullanmayı şimdi çözdüm, seni ilk etapta anlamadığım için kusura bakma, şimdiden teşekkür ederim :KK16:

X