2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aminnn canım, bebeişlerimizin tahmini doğum tarihleri aynı.Allah sağlıklıca kucağımıza almayı nasip edeer inşallahhhh :13: En son ne zaman gördün bebişini ultrasonla ?

Canim benimki tup bebek.en son 23 kasimda adet oldum.gecen hafta gittigimde ultrasonla bakti doktorum kalp atisi var dedi.ama cihaza bu hafta baglanacagim ve bende duyacagim sesini insallh..doktor simdilik tatih bu dedi ama haftaya cuma gibi gidicem tam tarih soyleyecekmis ozman..
Simdilerde idrar yollarimi usutmusum ondan cok dertliyim.ilac kullaniyruum .doktor dikkt etmezsen dusuge kadr gider dedi moralimi bozdu bakalim artik kullaniyrum haftaya belli olur durumum..

rabbim hepimizin bebegini saglik sihhatle annesine babasina bagislasin

Son düzenleme:

teşekkür ederim ,evet dün gibi kızıma her baktığımda küçüklüğü aklıma geliyor şöyleydi böyleydi diye.Allah seninkileride hayırlı sağlıklı analı babalı büyütsün

Son düzenleme:
selam kızlar konu doktorlardan açılmış ve en çok araştırdığım doktorun ismi geçmiş. Bu hafta gamze baykan a gitmeyi düşünüyorum. Ben normalde devlet hastanesine gidiyorum bütün testlerimi devlet hastanesinde yaptırıyorum ikili test için çok uçuk fiyatlar veriyorlar o jacq parayı bebeğine harcarsın yazık.

tatlım arkadaş olarak eklemişsin beni:)) bilgilerini özel mesaj olarak at eklerim senide listeye :)

çok sevindim cnm hayırlı olsun ALLAH sağsalim kucağına almayı nasip etsin :)

çok saol ayça sana da inşallah! bu arada sana özelden msj atmak istedim listeye beni de ekle diye ama henüz o seviyeye ulaşamamışım atamadım :) benim yaş 28, sat 17 kasım, muhtemel doğum 24 ağustos :)) ilk bebeklerim olacak

sus sus senin eski halinide biliyoruz,tekrar hatırlatmayayım istersen.bu arada kremin isminide hemen not ettim tşklr.
o benım kerızlıgım kullandım kullandım aman catlamıyorum dedım son zamanda bıraktım son 1 haftada catladım kendı hatam yuzunden[/QUOTE]

Kızlar ben hicbisey kullanmadım şadece bol su ictim ve her banyodan sonra bebe yağı hiç biryerinde çatlamadı şükür

valla öyle cnm bir kerede iki bebek birden 3 çocuk istiyorduk işimiz çok kolaylaşacak inşallah

tebrik ederim canım, bu arada bol bol su içmemiz lazım, hamilelikte enfeksiyona daha sık rastlanıyo çünkü ki ben küçük yaşlardan beri sık sık idrar yolu enfeksiyonu geçiririm normal insanlara nazaran çok hassasmışım, o yüzden bol bol su yapacak bişey yok bebişlerimiz için aynen canım aminnnn rabbim hepimizin bebegini saglik sihhatle annesine babasina bagislasin

ece90ya sorunu yeni fark ettim ikizlerim büyük ihtimalle tek yumurta ikiziymiş çünkü tek merkezden besleniyorlarmış yani aynı kesenin içindeler kesin anlamamız için 10. haftayı doldurmamız gerekiyormuş 3 hafta sonra gittiğimde anlayacağız inşallah :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…