2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ecmel ben karşıdayım. Keşke gelebilsem. Çoookk uzak bize

Son düzenleme:
Kızlar merhaba ;

Ben yeni yeni aranıza katılanlardanım Bebeğim ile ilgili herşey beni heyecanlandırıyor, bu konuyu da görünce yazmadan edemedim :)

Canim benimde gecen sene ilk bebegimin kalbi durdu karnimda ve kurtajla aldilar. O zaman bi tanidik bulup devlet hastanesinde kan pihtilasmasindan once yapilmasi gereken bi kac test yaptirmistik genetik testler ozaman bi skinti cikmamisti sukur. Sonra aralik ayinda hamile oldugumu ogrendim suprizdi benim icin cunku gecmiste negatif iki tup bebek tedavisi vardi. Simdi bi prof a gidiyorum. Ve gittigimde dort haftalikti gebelik. Onceki dusukten dolayi hemen kan pihtilasmasi testi istedi bu aradada her ihtimale karsi clexin kan sulandirici igne verdi. Testleri doktor istedigiicin fakulte hhastanesinde hemen yaptilar hemde ucretsiz. Yani kisacasi bi universite hastanesine gitmeni ve durumu anlatarak genetikten bu testleri istemeni tavsiye ederim

Topiğimizin ilk ikizleri ne ka güzellll sağlıkla kucağına alırsın inşallah kızlar bu ikili testte kan tahlili yapıyolarmış onda aç karnınamı gitmek gerekiyo:26:

Canim bana doktor tok karina gel ve yarim saat once baklava tarzinda bi tatli ye dedi ikili test icin

inşallah benimde kanamam olmadı dünden beri normalmi acaba diye düşünüyorum.ben bir kaç ay dinlenmeyi düşünüyorum.kürtaj çok korkutuyor bu nedenle bana zarar verirlermi parça kalırmı diye güvenemiyorsun.

evet canım benim ilki sezeryan dı senin??
benimkide sezeryan oldu ,normal çok istedim ama olmadı kısmet böyleymiş.
öylemi benim kızım 24 kasımda doğdu çokularımız aynı yaştalar ,burda çoğunun ikinci ile birinci arasında çok yaş yok gördüğüm kadarıyla
Ben artık ağustos annesi değilim bebeğimi dün aldılar.
Allah sabrını versin geçmiş olsun ,Allah kimseye yaşatmasın çok zor
ayy ecmel kapkaraymış gerçekten ne tatlı oluyolar ya.benim yeğenimde böyle saçlıydı alnı bile tüylü doğmuştu.ablam narkozun etkisinden ilk gördüğünde bu ne biçim çocuk ya demişti :)

ayy ne güzel Allah kucağına almayıda nasip etsin bende ikiz istiyorum aslında bir batımda iki tane ne güzel

buda benim kızım doğduğunda çok ağlamıştı

merhaba en tatlı en bilinçli anne adaylatrı
ben aranıza yeni katıldm biraz önce muayenden geldik çok şükür herşey yolunda ist.Bostancı Central Hospital e gidiyorum Başak hanıma
11.hafta bitmek üzre benm de özel sağlık sigortam yok ikili test için 345 tl istediler bana çok yüksek geldi sonuçta sokaktan toplamıyoruz parayı gider farklı bi eksiğini alırım dedim ve araştırmaya başladım devlette bu işi titizlikle yapan bi hastane yada doktor ismi önerir misiniz rica etsem
Allah hepimize meleklerimizi sağlıkla kucağımıza alacağımız o günleri göstersin :*

teşekkür ederim canım ekledim aycaaaaaaa değil mi aynı kişiden bahsediyoruz ?
:18:

tatlım arkadaş olarak eklemişsin beni:)) bilgilerini özel mesaj olarak at eklerim senide listeye :)

çok sevindim cnm hayırlı olsun ALLAH sağsalim kucağına almayı nasip etsin :)

analı babalı büyüsün maşallah kuzucuğuna dün gibi değilmi ya ne cabuk buyuyorlar. benim 1. ile 2. arası 13 yaş 2. ile 3. arası 2.5 yaş oalacak kısmetse benim oğlum 30 kasım kızımında öyle lsun istemiştim doktorum o gün dolu diye 28 kasıma sezeryan vermişti.bir ayın 29 bir pastayla üstüne abi kardeş ikisinin resmiyle tasarruflu bir doğumgünü oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…