2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ecmel ben karşıdayım. Keşke gelebilsem. Çoookk uzak bize :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar merhaba ;

Ben yeni yeni aranıza katılanlardanım :KK1: Bebeğim ile ilgili herşey beni heyecanlandırıyor, bu konuyu da görünce yazmadan edemedim :)

bence şimdi de olsa pıhtılaşma için test yaptırman iyi olmuş.. allah korusun bir sorun varsa bundan sonrası için önlem alırsın.. senin doktorun yine iyiymiş coraspin vermiş.. pıhtılaşma varsa faydası olur inşallah coraspinin.. benimkine ne yapıcaz bir daha hamile kalırsam dedim yapacak bişey yok bekliycez diyo.. pıhtılaşma testini de 2 düşükten önce yapmaz devlet hastaneleri biz de 600 tl fark alıyoruz dedi.. devlete gitsem bana da yaparlar mı acaba?.. inşallah sonuçların temiz çıkar.. sağlıkla sıhhatle alırsın bebişlerini kucağına..

Canim benimde gecen sene ilk bebegimin kalbi durdu karnimda ve kurtajla aldilar. O zaman bi tanidik bulup devlet hastanesinde kan pihtilasmasindan once yapilmasi gereken bi kac test yaptirmistik genetik testler ozaman bi skinti cikmamisti sukur. Sonra aralik ayinda hamile oldugumu ogrendim suprizdi benim icin cunku gecmiste negatif iki tup bebek tedavisi vardi. Simdi bi prof a gidiyorum. Ve gittigimde dort haftalikti gebelik. Onceki dusukten dolayi hemen kan pihtilasmasi testi istedi bu aradada her ihtimale karsi clexin kan sulandirici igne verdi. Testleri doktor istedigiicin fakulte hhastanesinde hemen yaptilar hemde ucretsiz. Yani kisacasi bi universite hastanesine gitmeni ve durumu anlatarak genetikten bu testleri istemeni tavsiye ederim

Topiğimizin ilk ikizleri ne ka güzellll :emir_bebek::emir_bebek: sağlıkla kucağına alırsın inşallah:KK16: kızlar bu ikili testte kan tahlili yapıyolarmış onda aç karnınamı gitmek gerekiyo:26:

Canim bana doktor tok karina gel ve yarim saat once baklava tarzinda bi tatli ye dedi ikili test icin

sağol canım.. inşallah beraber hamile kalıp yine beraber bekleriz bebişlerimizi.. ben kürtajdan sonraki kontrolüme dün gittim.. bana doktor 3 ay korun dedi.. ama ben daha karar vermedim bir kaç doktorla daha görüşmeyi planlıyorum.. bir gelişme olursa sana haber veririm.. mesela benim ilk 3-4 gün çok kanamam oldu 4. gün parça düşürdüm.. doktor parça bırakmış içeride.. özele gidiyorum bir dünya para veriyorum ama hala güvenemiyorum doktorlara.. sen de dikkat et kendine..

inşallah benimde kanamam olmadı dünden beri normalmi acaba diye düşünüyorum.ben bir kaç ay dinlenmeyi düşünüyorum.kürtaj çok korkutuyor bu nedenle bana zarar verirlermi parça kalırmı diye güvenemiyorsun.

evet canım benim ilki sezeryan dı senin??
benimkide sezeryan oldu ,normal çok istedim ama olmadı kısmet böyleymiş.
günaydınlar sabah güneşleri karınlarında ay taşıyan annecikler :KK54: sabah şerifleriniz hayr olsun :)

kızlar ben bir sey deniyorum 20 gün önce dr gittiğimde doktorum bebiş 3 gün ilerde demişti o haftalar çok ceviz yiyordum.önceki gün gittiğimde3 gün geri kalmış yani 6 gün geri kalmış oluyor ki 15 gündür ceviz vs yemedim bnde ceviz aldırdım 2 gündür devamlı ceviz yiyorum cuma gününe başka hastahanede randevu aldım bakalım cevizin gücümü bebeğin ilerlemesi onu ölçüyorum :) ev hanımı olmakta kötü ya böyle uğraşıp duruyor insan herşeyle neyse yarın doktordan gelince yazarım bakalım deneyimin sonucunu

merhabalar bende 2011 kasım annesiyim o zamanlar başka nikle aralık annelerindeydim bebişim karnımda zayıflamaya başladı diye 1 hafta önce 28 kasımda sezeryanla alındı.
öylemi benim kızım 24 kasımda doğdu çokularımız aynı yaştalar ,burda çoğunun ikinci ile birinci arasında çok yaş yok gördüğüm kadarıyla
Ben artık ağustos annesi değilim bebeğimi dün aldılar.
Allah sabrını versin geçmiş olsun ,Allah kimseye yaşatmasın çok zor
cunku ozellıkle renklıye cevırmıyolar onun ıcın ek ucret alıyorlar aslında sıyah beyaz gordugun ekranda 4 boyut :KK66:
ekstra bsı daha benım doktorum bıraz fazla kendını asmıs bu konuda gozlerının rengınden sac rengıne kadar soyluyo gozlerını acıp kapamaya basladıgında ecmelcım bu oglanın goslerı sana benzemıyo koyu renk olcak saclarıda masallah hem gur hemde sımsıyah demıstı dogdugunda kara bocuk gıbıydı harbıden gozlerı kahve ve sacları sımıyahtı renk pıgmentı ulstron ısıgıyla gozukebılıyormus her doktor bılmez ama ben bunu hobı halıne getırdım demıstı :))
Eki Görüntüle 935427 hastaneden eve getırdıgım ılk gun kuzucum :)) yaa keske hep oyle kalsaydıı sut kokulum
ayy ecmel kapkaraymış gerçekten ne tatlı oluyolar ya.benim yeğenimde böyle saçlıydı alnı bile tüylü doğmuştu.ablam narkozun etkisinden ilk gördüğünde bu ne biçim çocuk ya demişti :)
slm kızlar bayadır giremedim forum almış başını gitmiş okumak çok zor olacak :)) başıma çok ilginç bi olay geldi pazartesi bebeğimin 7. haftası dolmuş olacak kalp atışlarını duyarız diye doktora gittik bir de baktık ki iki tane kalp atıyo! şok olduk meğer ikizmiş, halbuki 5. haftada keseyi görmüştük ve tekti şu an hem çok mutluyum hem de bi o kadar korkularım arttı allahım inşallah her şey yolunda gider çünkü dr tehlikeli bir gebelik türü dedi nolur bana dua edin :))

ayy ne güzel Allah kucağına almayıda nasip etsin bende ikiz istiyorum aslında bir batımda iki tane ne güzel:KK9:

$Fotoðraf0293.jpg buda benim kızım doğduğunda çok ağlamıştı

merhaba en tatlı en bilinçli anne adaylatrı :KK70:
ben aranıza yeni katıldm biraz önce muayenden geldik çok şükür herşey yolunda ist.Bostancı Central Hospital e gidiyorum Başak hanıma
11.hafta bitmek üzre benm de özel sağlık sigortam yok ikili test için 345 tl istediler bana çok yüksek geldi sonuçta sokaktan toplamıyoruz parayı gider farklı bi eksiğini alırım dedim ve araştırmaya başladım devlette bu işi titizlikle yapan bi hastane yada doktor ismi önerir misiniz rica etsem
Allah hepimize meleklerimizi sağlıkla kucağımıza alacağımız o günleri göstersin :*

teşekkür ederim canım ekledim aycaaaaaaa değil mi aynı kişiden bahsediyoruz ?
:18:

tatlım arkadaş olarak eklemişsin beni:)) bilgilerini özel mesaj olarak at eklerim senide listeye :)

slm kızlar bayadır giremedim forum almış başını gitmiş okumak çok zor olacak :)) başıma çok ilginç bi olay geldi pazartesi bebeğimin 7. haftası dolmuş olacak kalp atışlarını duyarız diye doktora gittik bir de baktık ki iki tane kalp atıyo! şok olduk meğer ikizmiş, halbuki 5. haftada keseyi görmüştük ve tekti şu an hem çok mutluyum hem de bi o kadar korkularım arttı allahım inşallah her şey yolunda gider çünkü dr tehlikeli bir gebelik türü dedi nolur bana dua edin :))

çok sevindim cnm :KK9::KK9: hayırlı olsun ALLAH sağsalim kucağına almayı nasip etsin :)

tatlım arkadaş olarak eklemişsin beni:)) bilgilerini özel mesaj olarak at eklerim senide listeye :)

Öncelikle mrb aycaaaaaaa, ben yeni üye oldum ve henüz tam olarak forumu kullanmayı çözemedim.Ben ağustos anneleri listesini gördüm ve kendimi de o listede görmek istedim yapamayınca bi arkadaş sizi eklememi söyledi.Arkadaşlık derken forum arkadaşlığı bu arada:KK42: bilgiler derken ne demek sitedin anlamadım.

benimkide sezeryan oldu ,normal çok istedim ama olmadı kısmet böyleymiş.

öylemi benim kızım 24 kasımda doğdu çokularımız aynı yaştalar ,burda çoğunun ikinci ile birinci arasında çok yaş yok gördüğüm kadarıyla

Eki Görüntüle 936149 buda benim kızım doğduğunda çok ağlamıştı

analı babalı büyüsün maşallah kuzucuğuna dün gibi değilmi ya ne cabuk buyuyorlar. benim 1. ile 2. arası 13 yaş 2. ile 3. arası 2.5 yaş oalacak kısmetse benim oğlum 30 kasım kızımında öyle lsun istemiştim doktorum o gün dolu diye 28 kasıma sezeryan vermişti.bir ayın 29 bir pastayla üstüne abi kardeş ikisinin resmiyle tasarruflu bir doğumgünü oluyor

X