2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhaba kizlar siz baska bisey konusuyosunz ama ben bisey sormak istiyorum mide yanmasiyla ugrasan var mi aranizda doktor bana gaviscon verdi ama artk oda kesmiyo siz neler yapiyosunuz ben bisey yemek istemiyorum sirf midem agricak yancak diye

yok görünmüyor üye olmak lazım ama ciddi çok üründe indirime giriyor devamlı takipdeyim disney ürünlerin 18.25 tl aldım en pahalısına 24.95 ödedim hepside çok güzel

Hangi site arkadasim hemen olayim uye kacirmayalim :)

Canım gebeliğin 11 haftasında şuan aklıma gelmiyo ne olduğu ama bebekte meydana gelen bi gelişim nedeniyle çok ciddi bir baş dönmesi olabilirmiş,hafta hafta bebeğin gelişiminin anneye olan etkilerini okumuştum bir yerde 11 hafta olduğundan eminim ama,nedeni odur inşaAllah...

Bende mide yanmasi yok ama mide yanmasina normal zamanda havuc iyi gelir agzinda iyice cigneyerek yersen biraz ferahlatabilir belki arkadasim

Bende mide yanmasi yok ama mide yanmasina normal zamanda havuc iyi gelir agzinda iyice cigneyerek yersen biraz ferahlatabilir belki arkadasim
Hemen denicem kim ne derse deniyorum insallh faydasi olur hamileligimin tadini cikaramiyorum

Ayy okuyunca gözlerim doldu be işyerinde,valla vicdan yaptım heralde ben bulantı yaşamayanlardanım..deli gibi kilo alanlardan :18:

çok üzüldüm birden canım yaaa

Ayy okuyunca gözlerim doldu be işyerinde,valla vicdan yaptım heralde ben bulantı yaşamayanlardanım..deli gibi kilo alanlardan :18:

çok üzüldüm birden canım yaaa

Yemin ediyorum çok şanslısın . benim cidden zor geçirdiğim bir devre oldu ama her dr diğimde bebişim ve kalp atışlarını duyunca tüm mide bulantılarım kusmalarım unutuyordum bebişmin sağlığı yerinde olsun ben gene kusarım :) en güzel yanı eşiniz daha anlayışlı olması benim eşim bir gün bana dediki bu kadınların hamilelikte mide bulantıları ve kusmalarını ben hep abartı sanırdım derdi seni gördükten den sonra hamilelik devresinde hiç birşeyin abartı olmadığına inanmaya başladım :)

Son düzenleme:

Erkek hissediyorum, sen?

Ahh ah yok anam nerde. Ben farklı farklı her mide sorununu geçirdim. Yanma, ağrı. Son haftalarda bulantı ve her gün kusma.
Sende de iştahsızlık var demek ki. 12. Haftayı yarıladım hala azalma yok. Halsizlik biraz azaldı ama midem o kadar kötü ki hareket edesim gelmiyor

Bende 15 gün kadar çok bulantı oldu 2,5 kilo verdim.Hiç bir şey yiyemedim yediğimi kustum okadar zorki evdeki eşyalardan bile miğdem bulanıyor...hafta sonu evde yıkanmadık bir şey bırakmadık eşimle heryeri temizledik.Ama 2 gündür çok az bulanıyor inş tekrar başlamaz bulantı çok zor...

Canım ben 8. Ve 9. Haftaydı sanırım, çok çektim mide yanması. Gaviscon kesmiyor bi de rennie duo şurup dene istersen. Soğuk süt de biraz rahatlatıyor, içebiliyosan yudum yudum iç. Haşlanmış patates iyi geliyor diyenler var ben denemedim. İki hafta sürdü geçti benim ama sonra da bulantılarım arttı. Çok zor

Son düzenleme:
rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana benim eltim tüm alışverişini oradan yaptı allah izniyle alyamız bu ayın sonunda geliyor :):)

ayy canım yaaa valla herşeyi sepete attım şimdiden....eliyecem sonra ordan....cinsiyetlerimiz de heyırlısıyle belli olsa daha kolay olucak alışverişlerimiz.....aslında ben 6 aydan önce birşey almayı düşünmüyordum ama dayanamıcam sanırım....bebişiniz de hayırlısıyla sağlıklı sıhatli gelsin canım...tabi arkasından da bizimkiler gelsin sağlıcakla....

pirencim evet şanslıyım şükürler olsun.oğlumda da aynıydım laf aramızda bu da mı erkek acaba diyorum kendi kendime ama eşim kız istiyo diye bişey de diyemiyorum :26: bende de hamilelikte kan pıhtılaşması var ve iğne kullanıyorum.her gün.basit bişey eşim vuruyor ama bazen canım çok yanıyo.İşte herkesi bir şekilde sınıyor rabbim,anneliğimizin testi gibi.. ben öyle yoruyorum en azından.

Bir de çooookkk fazla acıkıyorum sürekli gözümün önünde yemekler dönüyo.eşime söylemeye utanıyorum bazen yemekten bir buçuk saat kadar sonra bisim ufaklık resmen tırnaklıyo midemi.yine çok kilo almaktan çok korkuyorum :18:

Bence de rabbim bize verdiği annelik testi
bu. Çok geçmiş olsun inşallah bebeğinizin sağlıklı sihhatli dünya gelir ınş gönlünuzden geçen olur :) Bebesin aç bırakma gönlünce ye hamur işi ekmek fazla yeme okadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…