2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin hamislerimizz
Dun o kadar ben kusmuyorum, ogurmuyorum bile dedim dedim.. Sabah bi uyandim bir ogruntu bir kusma kusacak birseyde yok midede.. Mahvoldum valla ama rahatladim resmen ya.. Simdi tek korkum umarim her sabah olmaz bu.. 8 hafta boyunca kusmayip, 8. Haftadan sonrada kusulmaz heralde ? Di mi kesin nazar degdirdim kendime

Günaydın kızlar. Bu sabah kanamam oldu. Şimdi dr a geldik. Muayenesi 9 buçuk ta baslayacakmis. Icimde kötü bi his var dua edin bana..

cnm benımde öyle oldu 8. haftamda başladı başlamıcak derken.. hala devam ediyor şükür azaldı biraz. sabahları oluyor sadece öğürmekten canım çıkıyor. bende kendime nazar mı ettım dıyordum

Günaydın kızlar. Bu sabah kanamam oldu. Şimdi dr a geldik. Muayenesi 9 buçuk ta baslayacakmis. Icimde kötü bi his var dua edin bana..
Korkma canim hicbiseycikler yoktur bebisinin...haylazlik yapiyordurrr...arkadashim dun aradi cok kotuyum dogum sancisi gibi sancim var dedi aksamdan kanamayla sabahi bekledi gitdi hicbiseyciyi yokmusss sukur..sende de hicbisey olmiycak bak gorrr.

gunaydın cnm dualarım senınle rabbım bebısının tutunmasına yardımcı olsun ınsallah haberdar et bızı gonlunu ferah tut dua et

Ben de kusma hayaliyleee uyuyup kalkiyordum ama biseycikler yoktuuu...dun sabah erken kalktim bosh mideyle yarim saat kustum icinde bisey olsa ciksa rahatliycam dedim ama nafile agladim resmen....yok canim ben tovbe ettimmmm istemem bi dahaaaaa....cekenlere de Allah yardimci olsun...dayanilmazmisss bide bunu 9ay hergun ceken var yaaa.ne zormussss..

cnm benımde öyle oldu 8. haftamda başladı başlamıcak derken.. hala devam ediyor şükür azaldı biraz. sabahları oluyor sadece öğürmekten canım çıkıyor. bende kendime nazar mı ettım dıyordum
Valla kendi gozumuz degdi heralde
Ben her sabah 6,30 da kalkiyorum ama hicbiseycigim olmuyodu :) taa ki bu sabaha kadar.. Aynen cok zor insallah tekrarlamazz

günaydınlar sabah güneşleri karınlarında ay taşıyan annecikler sabah şerifleriniz hayr olsun :)

kızlar ben bir sey deniyorum 20 gün önce dr gittiğimde doktorum bebiş 3 gün ilerde demişti o haftalar çok ceviz yiyordum.önceki gün gittiğimde3 gün geri kalmış yani 6 gün geri kalmış oluyor ki 15 gündür ceviz vs yemedim bnde ceviz aldırdım 2 gündür devamlı ceviz yiyorum cuma gününe başka hastahanede randevu aldım bakalım cevizin gücümü bebeğin ilerlemesi onu ölçüyorum :) ev hanımı olmakta kötü ya böyle uğraşıp duruyor insan herşeyle neyse yarın doktordan gelince yazarım bakalım deneyimin sonucunu

hoşgeldin
benimde sat 2 kasım ve 26 aylık bir kızım var bende 2011 kasım annesiydim
bakalım kim önce doğuracak :) ilki senin sezeryanmı?

merhabalar bende 2011 kasım annesiyim o zamanlar başka nikle aralık annelerindeydim bebişim karnımda zayıflamaya başladı diye 1 hafta önce 28 kasımda sezeryanla alındı.

demek sadece bende değilmişinşallah süründürmez bu uçuk

Günaydın benim yüzümde sivilceler çıkmadı ama uçuk çıktı daha yeni yeni geçmeye başladı bende sivilce göğüs bölgemde çıktı hemede çok fazla ki benim göğüs gölgemde sivilce nedir bilmezdim

Günaydın kızlar ve onların minnacık pıtırcıkları. Bugün nasılsınız bakalım_?
Gunaydiiiiiiiinnnnnnn.......ben hasta arkadasim ((( bebis insallah iyidir...tek hasta hamis de benimdir insallah baskasi yokturrr...
Herkese Günaydın güzel mutlu bir gün geçirmeniz dileğile tabiki bebişlerimizle :)
gunaydiiiiiiiinnn......))))

Ben de ceviz ve ya fındık yerim her gun bir avuc bebeyin beyin gelisimi icin cok ama cok onemliymisss...ama bugun bogazim cok kotu agriyooo yeyemiycem bugun qaliba..kizlar gunde 2 3tane ceviz yemek cok faydaliymis ben 2aydir yiyorum 1avuc kadar yani karisik ceviz findik badem..korkmayin kilo da aldirmiyooo 1avuc kadarii

Son düzenleme:

ben bu sefer bayağı abarttım akşam sabah yiyorum cevizi ama deneme amaçlı abarttım yarına kdr yiyeyimde dr ne diyecek sonra yavaşlarım biraz :)

Hiç korkma canım Rabbime dua et bende senin için dua edeceğim bebişin sana sıkı sıkı tutunuyordur kesin kendine yer amaya çalışıyordu daha rahat olmak için . benimde 7 haftada kahverengi lekelenme olmuştu dr gittim progestan verdi ve onu kullandım her tuvalete gittiğimde korku vardı gene tuvalet kağıdına gelecek mı diye 9 haftada gene aynı oldu ilacıma devam ettim allah çok şükür şu an çok iyi bebişim geçen hafta ilk defa kollarını ve ayakklarını gördük sakın ama sakın negatif düşünme strese girme bu çok önemli ....

Son düzenleme:

Gunaydin arkadasim :)) ne guzel masallah sana nazar degmesin :)) bende yemek istiyorum ama bes haftadir mide bulantilari ve istahsizlik hic bisey yiyemiyorum ve kendimide suclu hissediyorum ( ama gecince ins yicem hepsinden :)))

ben bu sefer bayağı abarttım akşam sabah yiyorum cevizi ama deneme amaçlı abarttım yarına kdr yiyeyimde dr ne diyecek sonra yavaşlarım biraz :)

Abarrmak senin icin sorun yaratir canim kilo ve kabiz))) ama farkli ultrasonlarda farkli gunler cika biliyorrr.yani 3gun ileri 5gun derler yaa ona cok kafayi takmamak gerek bence...hem ultrason farki dk farki hem onemli olan fark haftalarca olmasin..ben simdiye kadar 2kez girdim uktrasona ilkinde tam 7hafta dedi 7hafta 0gun...1 hafta 10gun falan once gittim baska dk sdece bebeyim iyimi diye bakmaya ilkine gore 10 hafta 4gun olmasi gerekti ama 9hafta 5gun dedi..ben hic takilmiyorum sali gunu detayli ultrasona randevum var eminim o da farkli gun diyecek)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…