2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah canım ya .. evet dayanamayıp aldım buarada benim karnım 4 haftalıkken çıktı şu an zatanen tamamen belli kuzenim de 16+4 de ama onun karnı bile yok bende bir anormalik var sanırım

maşallah bebişine ben burdayım dıoo herkese :) bende daha karın felan yok canım tahta gibiyim valla.. ama 12. haftadan sonra bi gelişme bekliyorum artık

maşallah bebişine ben burdayım dıoo herkese :) bende daha karın felan yok canım tahta gibiyim valla.. ama 12. haftadan sonra bi gelişme bekliyorum artık

:) normal zaten 13 haftan sonra çıkıyormuşta benim ki fasulye ama göbişim var :) hamile reyonlarını gezmekte zevkli oluyor :):)

İstanbul'daki anne adayları;

[h=2]26. Uluslararası İstanbul
Anne Bebek Çocuk Ürünleri
Fuarı 16 - 19 Ocak 2014
İstanbul - Türkiye[/h]
CNR Expo'da.

Herkese merhaballaaarrrr :) hepinizin bebisleri hayirli olsun :) allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin :) Allah nasip ederse bende bir agustos annesiyim :) 10+4 teyim bugun. Ama mide bulantilarindan netin yanindan bile gecrmedigim icin anca katilabildim araniza. Halada gecmis degil ama idare ediyorum iste Allah hepimizin yardimcisi olsun cok zor bu mide bulantilari :S ama yinede mutluluk verici elbette :)

arkadaşlar bilgisayar kasasının verdiği elektrik anne karnında bebeğe zararı dokunur mu malum çalışıyorum ve bilgisayar kasası çok yakın oturuyorum bilgisi olan var mı ?

Merhaba amin amin inşallah sende bebişin hayırlı olsun salıklı güzel bebişini kucağına alımayı nasıp etsin :) geçmiş olsun mide bulantları çok kötü ve halsiz bırakıyor insanı 11+0 benim geçti allahıma şükürler olsun .. Galiba sıcaklar bizi bekliyor olacak okuduğum formda ki yazılara göre ama bebişim için herşey katlanırım

Rabbim gönlüne göre versin canım benim.....Allahın izniyle inşallah duyarsın kalp atışlarını....

arkadaşlar bilgisayar kasasının verdiği elektrik anne karnında bebeğe zararı dokunur mu malum çalışıyorum ve bilgisayar kasası çok yakın oturuyorum bilgisi olan var mı ?

bende çalışan bir anneyim eğer zarlı olsa çoğu anne adayları çalışmazdı diye düşünüyorum ama araştırmakta fayda var bende bir bakınayım

canım bu sitenin kapıda öndemesi var mı...

Tam bilgim yok ama arkadasim bi cep telefonu kadar zararli olabilecegini dusunmuyorum en zararlilari cep telefnlari bence

Amiiinnnn ins:) ya hic bisey yapamiyorum bulantilar gun boyu devam ediyo ama sabirla bekliyorum bende gececegi gunleri :) dedgin gibi bebegim icin herseye deger :)

Arkadaşlar eğer bebek odaları pusetler fikir edinmek istiyorsanız bebefix.com girin çok güzel bebek odaları bebek arabaları var ve her bühçeyede uygun fiyatlarla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…