2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy canım yaaa valla herşeyi sepete attım şimdiden....eliyecem sonra ordan....cinsiyetlerimiz de heyırlısıyle belli olsa daha kolay olucak alışverişlerimiz.....aslında ben 6 aydan önce birşey almayı düşünmüyordum ama dayanamıcam sanırım....bebişiniz de hayırlısıyla sağlıklı sıhatli gelsin canım...tabi arkasından da bizimkiler gelsin sağlıcakla....:nazar::nazar::nazar:
Bende hep öyle demiştim ama dayanamadım siteye girince unixes ne varsa aldım :) evet cinsiyetlerimiz bir belli olsa ben neler alirizda :)amin amin

Bu arada doktordan geldik kızlar..İlaç yazdırmaya gittik doktor gel bide muayene edelim dedi..Fasulyem büyümüş :)
Nasıl sevindim Allah'ıma binlerce onbinlerce şükürler olsun....
Özlemişim fasulyemi :)
2 ayımız bitiyo artık yavaş yavaş,rabbim kucağıma almayıda nasip etsin...

Bu arada doktordan geldik kızlar..İlaç yazdırmaya gittik doktor gel bide muayene edelim dedi..Fasulyem büyümüş :)
Nasıl sevindim Allah'ıma binlerce onbinlerce şükürler olsun....
Özlemişim fasulyemi :)
2 ayımız bitiyo artık yavaş yavaş,rabbim kucağıma almayıda nasip etsin...

hayırlı olsun canım amin hepimize kucagımıza saglıkla hayırlısıyla almayı nasip etsin rabbim bizde bugun 9. haftamıza girdik çok merak ediyorum ne halde benim mercimegim allah nasip ederse haftaya doktora gidecegiz görecegim inşallah

sitede bebeği ölenleri düşenleri okuyunca içime sızı düştü.keşke okumasaydım.bebişime bişi olacak diye aklım gidiyor.hamilelik psikolojisi sanırım :KK43: inşallah en kısa sürede atlatırım...

sitede bebeği ölenleri düşenleri okuyunca içime sızı düştü.keşke okumasaydım.bebişime bişi olacak diye aklım gidiyor.hamilelik psikolojisi sanırım :KK43: inşallah en kısa sürede atlatırım...

canım hiç üzülma bu hayatta herşey insanlar için verende allah alanda allah rabbim en hayırlısını versin ben hep şöyle derim ALLAHIM HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE GÖNLÜME RAZI OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE

canım hiç üzülma bu hayatta herşey insanlar için verende allah alanda allah rabbim en hayırlısını versin ben hep şöyle derim ALLAHIM HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE GÖNLÜME RAZI OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE

haklısın canım.heralde hamileliğin verdiği duygusallıktan oluyor.Allahım hayırlısını versin tabi.hormonlar yüzünden psikolojimiz sürekli değişiyor :KK43: İnşallah Allahım hepimiz için hayırlısını verir ...

Kızlar 2 saattir kasıklarımda bir agrı var deli olacagım adet sancısı bile bundan az bişi yapmamı öneren var mı:KK50::KK50::KK50:

Canım gebeliğin 11 haftasında şuan aklıma gelmiyo ne olduğu ama bebekte meydana gelen bi gelişim nedeniyle çok ciddi bir baş dönmesi olabilirmiş,hafta hafta bebeğin gelişiminin anneye olan etkilerini okumuştum bir yerde 11 hafta olduğundan eminim ama,nedeni odur inşaAllah...

sağol canım içim rahatladı biraz tekrar yaşamaktan korkuyorum ama. bizim aile de ırsi olan bişey var oda kulak sıvısı azalması
özellikle benim annemde de var bende öyle bişey herhalde dedim annemde kardeşime hamileyken baş göstermişti ve onunda uykuda
tutuyormuş :KK14: aynı bende öyle oldum uykumdan uyandırdı beni umarım gebeliktendir canım ben bu konuyu biraz araştırayım zaten bi daha olursa KBB dr.una giderim..

inşallah güselim tek basına kalmamaya ozen goster dılerım kan sekerın dusmus olsun keske tansıyonunu olcturme sansın olsaydı

sorma kendime çok kızdım tansiyon aleti almadığım için eve hemen almak lazım aslında ..

canım bence bir kalsiyumuna baktır, muhtemelen kalsiyumun düşmüştür

doğrusun canım
en son ekimde bakmıştı endokrinci zaten
bir dahaki sefere isteyeyim

Herkese merhaba kizlar siz baska bisey konusuyosunz ama ben bisey sormak istiyorum mide yanmasiyla ugrasan var mi aranizda doktor bana gaviscon verdi ama artk oda kesmiyo siz neler yapiyosunuz ben bisey yemek istemiyorum sirf midem agricak yancak diye

doktorum bana sakız çiğne dedi
tükürük arttığı için işine yarar dedi
ilaç kısa süreli çözüm olur bu daha uzun sürer dedi
denedim işe yarıyor
bir bak istersen

bir de bir kaşık bal veya yudum yudum süt öneriyorlar
onları da deneyebilirsin

Merhaba kizlar ben 2013 ahustos annesiydim cok sukur sagsalim oglumu 28 agustosta aldim kucagima su anda 5 aylik:) hamilelik sureci ile ilgili bana dormak isttediginiz ne olursa yardimci olmaya hazirim.. simdilik tek tavsiyem hamileyken bana yapilan tavsiye hamileliginizin tadini cikarin olabildigince simarin cunku ben o zaman anlamadim ama simdi ah o humlere keske donebilsem diyorum hamilelik ne guzel seymis meger tabi evlatin guzelligini anlatmaya kelimeler yetmez ama bebeginiz olunca sizin hayatiniz diye birsey kalmiyo 7 24 onun icin calisicaksiniz ve bubazen cok yorucu olabilicek

hayırlı sabahlar kızlar

uzun zamandır yazmıyorum,sayfaları okuyabildiğim kadar okuyabiliyorum,ne var ne yok
ben 3 günlüğüne annemgile gittim bana biraz uzak oldukları için gitmişken kaldım.benim mide bulantılarım oluyordu sabah 10 11 e kadar sürüyordu hiçbişi canım istemiyordu ama annemgile gidince anladımki pskolojikmiş bu orda hiç midem bulanmadı.dün eve geldim burda yine çok kötü oldum.bu tarafta kimsemde yok çok yalnızım kızımda olmasa kafayı yerdim heralde.pskolojim bozuk :KK43::KK5:

birde bu gece sol tarafıma yatıyordum sağ tarafıma dönünce karnımın sağ tarafında sanki bebek kafası gibi sertlik oldu yani çocuğn kafası oraya gelmiş gibi çok korktum ne olmuş olabilir ?

Merhaba kızlar;

Bende Ağustos 2014 Annesiyim Allah kısmet ederse... Anlasılan butun annişler kaynasmıs bile. umarım geç gelişimden ötürü açığı hemen kapatabilirim. Kısaca kendimden bahsedeyim. 30 yaşındayım, çalışıyorum. İstanbul'dayım. 2 Bucuk yasında dunyalar tatlısı bir oğluşum var. bu ikinci bebişim olacak inşallah. Sat 2 Kasım, beklenen doğum tarihi 9 Ağustos.
Şunu belirtmeden edemeyeceğıim. Şuan hayatımdaki en yakın dostlarım,sırdaşlarım, kardeşlerim bu platformda tanıdığım, Türkiye'nin ve Dünya'nın dört bir yanına dağılmış ama geçen sürede bir çoguyla yüzyüze de görüşme fırsatı yakaladığım 2011 eylül anneleri(başka bir nickname ile girmiştim o aralar, başka bir platformdan söz ettiğimden iptal edildi o nickname im:))... umarım sizlerlede boyle dostluklarımız olur. Burdaki dayanışma, yardımlaşma ve paylaşımların bebeğimi büyütürken bana okadar çok faydası oldu ki... Umarım 2. bebişimide sizlerle birlikte büyütebilirim...

hoşgeldin
benimde sat 2 kasım ve 26 aylık bir kızım var bende 2011 kasım annesiydim
bakalım kim önce doğuracak :) ilki senin sezeryanmı?

Son düzenleme:
Günaydın kızlar nassınız görmeyeli öncelikle mehmet elife geçmiş olsun diyorum
bugün 4buçukta doktor randevumuz var ama benim yüzümde bi sürü sivilce ve uçuk çıktı bu durumda olan varmı arkadaşlar yaa sanırım geceleri ateşleniyorum :KK50:

Günaydın kızlar nassınız görmeyeli öncelikle mehmet elife geçmiş olsun diyorum
bugün 4buçukta doktor randevumuz var ama benim yüzümde bi sürü sivilce ve uçuk çıktı bu durumda olan varmı arkadaşlar yaa sanırım geceleri ateşleniyorum :KK50:

günaydın şekerlerr ya benim de dudak çevremde ve çenemde bi sürü sivilce çıktı 2 haftadır da duruyolar ki benim regl dönemimde bile en fazla 1 tane çıkardı çirkinleştim yaa kız mı doğurcam nedir?
bir de kızlar dün aile hekimime gittim hamileliğin bildirilmesi gerekiyormuş çünkü 5,7 ve 8. ayda gebe adına gebeye özel tetenos aşıları gelcekmiş ve vurulcakmışız bi de 2 günde bir gel tansiyon ve kilo bakalım dedi tabi 2 günde bir gidemem de...

X