2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar biz gidiyoruz çok sevgili doktorcuğunuza bugün be bımbalar duyacam bakalım bebek yok bike diyebilir hayırlısı bakalım 5 gibi haber ederim size dua edin bebişim utandırsın doktoru :)

çin takvimine göre oğlum olacakmış

benimde çin takvimine göre kızım olacağı görünüyor.bir oğlum var ve ben kız bebeklerini çok sevdiğim için, ilk hamileliğimde oğlum olacağını duyunca çok üzülmüştüm.ama şu anda güzel allahıma, eli ayağı düzgün, sağlıklı, sıhhatli,kusursuz ayıpsız, hayırlı bir evlat olması için dua ediyorum.ağzımdan hiçbir zaman kızım olsun diye birşey çıkmadı.oğlumuda çoook seviyorum , hepimiz hakkında hayırlısı olur inşallah.

Arkadaşlar merhabaa :)
Bugun kan testimi yeniledim salı günü 21 olan değerim bugun 203,9 çıkmış :))
çok sevindim..
Rabbim kucağıma almayıda nasip etsinn..
Şimdi bekliyorum haftaya doktora gderim herhalde artıkk...
Umarım hayal kırıklarımın hepsi geride kalır artık..

allah gönlümüzden geçeni biliyorda ,bunu dille ikrar etmemek lazım ,

benim yengemin 3 kızı vardı ,4. ye hamile kaldığında oğlum olsun yarısı olmasın demiş ,yüce allahımın takdiri ,evet oğlu oldu ama sağ tarafı komple felçli ,sağ koluda kısa doğdu ,almanyada yaşıyorlar ,oranın imkanları ile bile hala düzelmedi ,kaç tane operasyon geçirdi ,kuzenim şu anda 20 yaşında çok ta yakışıklı bir çocuk ,herşeyi iyleşti ama kolu hala sakat ..
büyük konuşmaktan çok korkarım ..:18::18::18:

çin takvimine göre oğlum olacakmış
çin takvimini guncelledım kızlar :))

ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız

günlerimiz aynı canım :) ama benim sezeryan olduğu için muhtemelen 1 hafta önce alınıcaktır :)
benimde çin takvimi kız görünüyor allah gönlümüze göre versin :)

canım hayırlısı olsun sorunsuz gebelik dilerim allah gönlüne göreversin inşallah :)

7 ye 7 eşit olmuş kız erkek dağılımı :) bakalım nekadar tutucak şu ünlü çin tavimi

benim çin takvimine göre oğlum olacak.. ama rus takvimine göre de kızım olacak gibi gözüküyor.. bakalım hangisi tutarsa..:)

ben demiştim kızın olcak senin
birde şey vardı ya yine kk da ,11. haftadaki ultrason fotosundan kızmı erkekmi kesin anlaşılıyo ,zaten o haftalarda söylüyo dr cinsiyeti aslında ama göstermedi diyo bazı doktorlar ,yada net değil işte % 60 kız filan diyo ya o zaman o ultrason fotosundan belli oluyomuş..

hdı hayırlısı bakalımmm miniğimm benım yaa annesi yesin onuu

Ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız

bakalım kımlerın kı tutcak cınlerın tahmını ne kadar dogru

Bende dün gittim kontrole bebisim cok iyi kalbi gup gup atiyo boyuda 2 cm olmus iki hafta gerideydik simdi 9 gün geri cikti normalde 9+5 ama ultrasonda 8+3 cikti. 16 ocakta gidicem hem 2 li tarama testi hemde cinsiyetini ogrenmek icin gidicem cok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…