2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ay kızlar ya ben çok kötüyüm her daim bi insan kendini kötü hissedermi heran içim bi tuhaf midem bulanıyo başım dönüyo yaş ilerledikçemi böyle zor geçiyo hamilelik :) mide bulantılarınız varmı yoksa siz hamileliğin keyfini çıkaranlardanmısınız güzel güzel

ay kızlar ya ben çok kötüyüm her daim bi insan kendini kötü hissedermi heran içim bi tuhaf midem bulanıyo başım dönüyo yaş ilerledikçemi böyle zor geçiyo hamilelik :) mide bulantılarınız varmı yoksa siz hamileliğin keyfini çıkaranlardanmısınız güzel güzel

Ben de kötüyüm kusuyorum ve sürekli uyukluyorum arabayı zor kullanıyorum,iştahım kesildi kilo verdim

Bence beni görsen haline sükredersin cünkü ben cok kötüym gunde bi ögün bile yemek yiyemiyorum we 7 kilo werdim 45 kiloya düstm sabah aksam kusuyorum

valla benimde hiç iştahım yok yediğimi çıkartıcam sanıyorum ama yemek zorundasın dedi dün sağlık ocağındaki ebe mecbur yicez napalım :KK43:

Ben de yemeye çalışıyorum süt içiyorum, hergün mıtlaka ceviz yiyorum,balık yemeye çalışıyorum en kötüsü de yedikten sonra kusmak zaten zorla yiyorum

Bende dün gittim kontrole bebisim cok iyi kalbi gup gup atiyo boyuda 2 cm olmus iki hafta gerideydik simdi 9 gün geri cikti normalde 9+5 ama ultrasonda 8+3 cikti. 16 ocakta gidicem hem 2 li tarama testi hemde cinsiyetini ogrenmek icin gidicem cok mutluyum
maşşallah ya ne güzel :nazar: darısı başımıza inşallah

Bence beni görsen haline sükredersin cünkü ben cok kötüym gunde bi ögün bile yemek yiyemiyorum we 7 kilo werdim 45 kiloya düstm sabah aksam kusuyorum

ayy kızlar ya çabuk geçer umarım ,zordur kesin ,ben ilk gebeliğimde de yaşamadım ,sanırım bunda da yaşamıycam gibi duruyor ,hatta iştahım arttı:KK56: çok kilo almam umarım

Kızlar ya ben herkese söyledim hamile olduğumu kalp atışını bile duymadan eşim söyleme dese de dayanamadım söyledim olan var olmayan var diyor siz söylediniz mi

Kızlar ya ben herkese söyledim hamile olduğumu kalp atışını bile duymadan eşim söyleme dese de dayanamadım söyledim olan var olmayan var diyor siz söylediniz mi

canım biz ailelere söylemek için bebişi ve kalp atışını duymayı bekledik.. onu da eğer boş gebelik falan olursa onlar üzülmesin diye beklektik.. benim de çok söyleyesim vardı ama tuttum kendimi.. ama söyle ne olacak ki.. ii yapmışın.. inşallah hayırlısıyla duyarsın kalp atışını da..

ayy kızlar ya çabuk geçer umarım ,zordur kesin ,ben ilk gebeliğimde de yaşamadım ,sanırım bunda da yaşamıycam gibi duruyor ,hatta iştahım arttı:KK56: çok kilo almam umarım[/QUOTE]

Umarim gecer inanmiyorum artik gececegine walla en agir yasayan bnm heralde ögür ögür bi hal oluyorum her dk midem kötü uyuyrken bile icimde bulanti hissiyle uyuyorum

Ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız

bakalım kımlerın kı tutcak cınlerın tahmını ne kadar dogru:KK1:
benimde kız olicik diyiler çinliler $nine.gif

Biz kan tahlilinde 80 çıkmıştı ozaman herkese söyledik. Kalp atışını geçtim Dr gidip muayene olmadan herkes öğrendi. Ilk olunca bide herkes bekleyince dayanamadık:))

canım biz ailelere söylemek için bebişi ve kalp atışını duymayı bekledik.. onu da eğer boş gebelik falan olursa onlar üzülmesin diye beklektik.. benim de çok söyleyesim vardı ama tuttum kendimi.. ama söyle ne olacak ki.. ii yapmışın.. inşallah hayırlısıyla duyarsın kalp atışını da..

İnşallah canım ya içime kötü şeyler doğmuyor zaten

Biz kan tahlilinde 80 çıkmıştı ozaman herkese söyledik. Kalp atışını geçtim Dr gidip muayene olmadan herkes öğrendi. Ilk olunca bide herkes bekleyince dayanamadık:))

Ben de öyle test yaptım aradım herkesi iş yerindekilere de kan tahlilinde çıkınca söyledim ama çok güzel ya herkes farklı davranıyor ben de keyfini çıkartıyorum

Son düzenleme:
ayy kızlar ya çabuk geçer umarım ,zordur kesin ,ben ilk gebeliğimde de yaşamadım ,sanırım bunda da yaşamıycam gibi duruyor ,hatta iştahım arttı:KK56: çok kilo almam umarım[/QUOTE]

ilk gebeliğinde cinsiyeti neydi merak ettim hamilelikte midesi bulanıpta kızı oğlu olanı duydum ama hiç miden bulanmıyosa bence senin oğlun olacak hadi hayırlısı :)

Son düzenleme:
ayy kızlar ya çabuk geçer umarım ,zordur kesin ,ben ilk gebeliğimde de yaşamadım ,sanırım bunda da yaşamıycam gibi duruyor ,hatta iştahım arttı:KK56: çok kilo almam umarım

ilk gebeliğinde cinsiyeti neydi merak ettim hamilelikte midesi bulanıpta kızı oğlu olanı duydum ama hiç miden bulanmıyosa bence senin oğlun olacak hadi hayırlısı :)[/QUOTE]
benım oglumda ıcım dısıma cıktı kız bunda bısı yok sence bu ne olcak???:26:

Ecmel1987:Kız
Atazan:Kız
İlkem5534:Erkek
hazan86: Erkek
la_nina:Erkek
sosyolog_35:Erkek
Ozgok85:Erkek
sercem89:Kız
ece90ya:Kız
nutez:Kız
jolyjoker:kız
eylül166:erkek
hazan86:erkek
kuzeynep:kız
hukukcu_:erkek
foreveryour:kız

bakalım kımlerın kı tutcak cınlerın tahmını ne kadar dogru:KK1:

benimde erkek diyor çinliler bakalım hayırlısı oğlumda kızım da var benim için farketmez.:KK49::KK49:

ilk gebeliğinde cinsiyeti neydi merak ettim hamilelikte midesi bulanıpta kızı oğlu olanı duydum ama hiç miden bulanmıyosa bence senin oğlun olacak hadi hayırlısı :)
benım oglumda ıcım dısıma cıktı kız bunda bısı yok sence bu ne olcak???:26:[/QUOTE]

kız diyorum ya miden bulanmazsa benim fikrim tabiki erkek duyuyorum hep ama midesi bulanıpta oğlu kızı olanı çok duydum hani kıza hamile olupta hiç midesi bulanmayanı duymadım belkide vardır tabikide ama tahmin benimkisi şekerim :)

benım oglumda ıcım dısıma cıktı kız bunda bısı yok sence bu ne olcak???:26:[/QUOTE]

kız diyorum ya miden bulanmazsa benim fikrim tabiki erkek duyuyorum hep ama midesi bulanıpta oğlu kızı olanı çok duydum hani kıza hamile olupta hiç midesi bulanmayanı duymadım belkide vardır tabikide ama tahmin benimkisi şekerim :)

X